Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3476)
З потоку життя (6713)
Душі криниця (3636)
Українці мої... (1489)
Резонанс (1551)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1733)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
СОБОРН╤СТЬ ПОЧИНА╢ТЬСЯ ╤З КОЖНОГО З НАС
З╕рвав прихильн╕ оплески, к╕лька поважних у журнал╕стиц╕ персон п╕д╕йшли пот╕м, дали в╕зит╕вки,...


В╤Д ПОРОШЕНКА ВИМАГАЮТЬ ПОЗБАВИТИ В╤ТАЛ╤Я КОЗЛОВСЬКОГО ЗВАННЯ «ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРА╥НИ»
Льв╕вська облрада прийняла звернення до Президента щодо позбавлення сп╕вака В╕тал╕я Козловського...


Н╤ХТО НЕ ЗАБУТИЙ?
“Н╕хто не забутий. Н╕що не забуто”. Це - улюблен╕ слова рос╕йських передач, та ще...


ГЕРО╥ УКРА╥НИ: ДОСТОЙНИКИ, НОМЕНКЛАТУРНИКИ ТА НЕГ╤ДНИКИ
А разом ╕з тим Героями Укра╖ни стало чимало номенклатурних д╕яч╕в, грошовитих б╕знесмен╕в,...


УКРА╥НА НЕ Б╤ДНА, А ОБКРАДЕНА ДЕРЖАВА
Коловорот конвертац╕╖ влади у ф╕нансов╕ ресурси ма╓ бути зупинений
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #20 за 18.05.2007 > Тема "Ми єсть народ?"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#20 за 18.05.2007
ЗНОВУ - ХТО В Л╤С, ХТО ПО ДРОВА...

 Розглянути питання про негайний вих╕д з переговорного процесу щодо утворення сп╕льного блоку з НСНУ та «Народною самообороною» - з такою вимогою звернулися до кер╕вництва блоку «Рух – Укра╖нська правиця» голови р╕вненських орган╕зац╕й Укра╖нсько╖ народно╖ парт╕╖, Народного Руху Укра╖ни та УРП «Собор» Василь Червон╕й, Валентин Королюк та Анатол╕й Ляшецький. Вони вимагають також розширити «правицю» ╕деолог╕чно спор╕дненими парт╕ями.
 Голови обласних орган╕зац╕й НРУ, УНП, та УРП «Собор» вважають, що п╕сля створення блоку «Рух – Укра╖нська правиця» «зам╕сть розгортання активно╖ д╕яльност╕ спостер╕га╓ться «незрозум╕ле для нас захоплення переговорними процесами з парт╕╓ю НСНУ щодо створення б╕льш широкого виборчого блоку».
 Зважаючи на оприлюднену 14 травня 2007 на другому етап╕ м╕жпарт╕йного з’╖зду ╕нформац╕ю, кер╕вництво обласних орган╕зац╕й робить висновки про те, що «кер╕вництво НСНУ не в╕дмовилося в╕д сво╖х нам╕р╕в фактичного знищення наших парт╕й як основних нос╕╖в нац╕онально-демократично╖ ╕деолог╕╖».
 З огляду на тривал╕ стосунки з кер╕вництвом НСНУ
«в питаннях виборчо╖ та кадрово╖ пол╕тики», маючи переконання у «необх╕дност╕ збереження та розбудови наших парт╕й в правоцентристському спектр╕ укра╖нсько╖ пол╕тики», кер╕вники р╕вненських обласних орган╕зац╕й парт╕й «Правиц╕» звернулися до кер╕вництва блоку з пропозиц╕╓ю негайного скликання трет╕х етап╕в парт╕йних та м╕жпарт╕йного з’╖зд╕в.
 Прес-служба Укра╖нсько╖ народно╖ парт╕╖.

 ╤ ПОРА СТВОРИТЬ НОВИЙ БЛОК?

 Як зазнача╓ в сво╓му коментар╕ один з л╕дер╕в ПОРИ В╕тал╕й Загайний, «укра╖нський пол╕тикум сьогодн╕ пережива╓ найб╕льшу кризу жанру. Ця криза поляга╓ в тому, що сусп╕льство ма╓ запит на принципово нов╕ пол╕тичн╕ сили, але жоден з великих пол╕тичних суб’╓кт╕в цього запиту сьогодн╕ задовольнити не може. В╕дтак, очевидною вигляда╓ необх╕дн╕сть приходу на пол╕тичну арену альтернативного гравця. Цю роль на себе могла б взяти Громадянська парт╕я ПОРА, але, зважаючи на ╖╖ злиття з «Нашою Укра╖ною», парт╕я Каськ╕ва фактично самонейтрал╕зувалась».
 В той же час Загайний переконаний, що «р╕вень вп╕знаваност╕ ПОРИ, здобутий п╕д час Помаранчево╖ революц╕╖, ╕ сьогодн╕ залиша╓ться досить високим. Н╕куди не под╕лись люди, як╕ вважають себе «пористами» ╕ мають бажання реал╕зувати себе в пол╕тиц╕. Тому зараз тривають попередн╕ консультац╕╖ з низкою позапарламентських парт╕й на предмет створення блоку на баз╕ ПОРИ, який ╕ ма╓ стати альтернативою вибору для укра╖нських громадян», - п╕дсумував член Ради Громадянсько╖ кампан╕╖ ПОРА В╕тал╕й Загайний.
 Прес-служба Громадянсько╖ кампан╕╖ ПОРА.
 
 В╤ДКРИТИЙ ЛИСТ

 «САМ╤ СЕБЕ ЗВОЮВАЛИ...»

 Шановн╕ л╕дери укра╖нських патр╕отичних парт╕й!
 «През незгоду ми пропали, сам╕ себе звоювали». А це вона, ╕ не що ╕нше, ╓ найб╕льшим ворогом укра╖нсько╖ державност╕. ╤ поки вона отрую╓ наш╕ душ╕ ╕ наш розум, доти год╕ говорити певно ╕ достойно про так╕ реч╕, як пол╕тика ╕ конструкц╕я державного орган╕зму. Н╕який бо орган╕зм не може бути здоровим, коли вже наповнений розбалансованим духом.
 Це ╕стина, це закон, це абсолют. ╤ було б слушним взятись нам вс╕м за повний анал╕з, повне л╕кування ц╕╓╖ хвороби. Л╕куватись сл╕д почати з себе, з нас.
 Перше було сказано б╕ля трьох стол╕ть тому, друге - в перш╕й половин╕ минулого. Що зм╕нилося з того часу? Зда╓ться, н╕чого. Та ж сама незгода, та ж роз’╓днан╕сть, що губить Укра╖ну. Та ж боротьба за гетьманську булаву, за владу. Частина л╕дер╕в укра╖нських парт╕й - патр╕отичних (про ворожих я не говорю) хочуть за всяку ц╕ну одноос╕бно захопити владу, задовольнити чи то власний, чи то парт╕йний его╖зм, ставлячи ╕нтереси народу Укра╖ни на друге м╕сце.
 Це було на виборах до Верховно╖ Ради минулого року, коли через роз’╓днання в╕ддали перемогу ворогам ╕ вони тепер роблять Укра╖ну васалом «донецьких» та колон╕╓ю п╕вн╕чно╖ сус╕дки. ╢ побоювання, ╕ не безп╕дставн╕, що це може повторитися ╕ при позачергових виборах в цьому роц╕.
 Я вас, шановн╕, не можу зрозум╕ти. Чому ви ╕нтереси Укра╖ни ставите позаду сво╖х, суто парт╕йних, а можливо, ╕ особистих?! Чому не об’╓дну╓тесь? Наша сила ж в ╓днанн╕. Зрозум╕ло, що ╕нтереси парт╕╖ ╕ сво╖ власн╕ повинн╕ бути... Здоровий его╖зм на завад╕ не ста╓. ╢ таке присл╕в’я: «Поганий той солдат, котрий не мр╕╓ стати генералом». Але ж досягти цього ц╕ною дол╕ Укра╖ни, на переломному момент╕, коли вир╕шу╓ться питання: бути ╖й чи не бути, не годиться!
 Бо це може стати катастрофою для нашо╖ державност╕.
 Об’╓днайтесь, здобудьте загальну перемогу, зроб╕ть Укра╖ну
╓диною, сильною, н╕ в╕д кого не залежною достойною державою, а пот╕м уже думайте про сво╖ парт╕йн╕ ╕нтереси. Я часто згадую слова з одн╕╓╖ рос╕йсько╖ п╕сн╕: «А значит, нам нужна одна победа, одна на всех, мы за ценой не постоим». То ж ╕ здобудьте ту перемогу, одну на вс╕х! Я не кличу вас об’╓днуватись з нашими комун╕стами. То взагал╕ ун╕-кальна парт╕я, яко╖ б╕льш н╕де нема. Комун╕сти ╕нших кра╖н ╓ патр╕отами, наприклад, в 1939 роц╕ п╕д час в╕йни СРСР з Ф╕нлянд╕╓ю тамтешн╕ комун╕сти п╕шли добровольцями в свою арм╕ю, захищаючи свою кра╖ну в╕д рос╕йських комун╕ст╕в. А наш╕ роблять все для того, щоб знищити нашу державн╕сть. Соц╕ал╕сти, принаймн╕, частина ╖хн╕х л╕дер╕в, роблять те ж саме.
 Не кличу об’╓днатись ╕ з Парт╕╓ю рег╕он╕в, то не укра╖нська, не державницька парт╕я, то парт╕я «донецьких» братк╕в ╕ ол╕гарх╕в, котрими ще й керу╓ п╕вн╕чний сус╕да. Але ж укра╖нським патр╕отичним парт╕ям в тепер╕шн╕й, скрутний для держави час, треба йти ╓диним фронтом. А вже коли держава стане м╕цно на ноги, тод╕ й змагайтеся ╕ доводьте, чия ╕деолог╕я, чия програма краща, корисн╕ша для народу. ╤ забудьте хоч на деякий час про розб╕жн╕сть в ╕деолог╕╖, програмних баченнях. Зак╕нчую звернення словами нашого славетного пророка Тараса Шевченка: «Обн╕м╕тесь, брати мо╖, молю вас, благаю!»
 Олександр КИСЛИЙ.
 с. Восход
 Красногвард╕йського району.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #20 за 18.05.2007 > Тема "Ми єсть народ?"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=4764

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков