Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3539)
З потоку життя (6783)
Душі криниця (3655)
Українці мої... (1497)
Резонанс (1564)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1746)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ВЕСЕЛКА
В╕рш╕ нашого дитинства


Р╤ДНА МОВА
З дитинства мо╖ батьки навчали мене любити свою Батьк╕вщину з кв╕тучими садами, безмежними...


В╤РШ╤ НАШОГО ДИТИНСТВА. ╤ван ДРАЧ
Перша зб╕рка поез╕й ╤вана Драча «Соняшник» побачила св╕т 1962 року.


«У КОЖНО╥ ФЕ╥ БУВАЮТЬ ПРИ╢МН╤ МОМЕНТИ...»
В гостях "Джерельця" ╕з сво╖ми поез╕ями Наталка ЯРЕМА, Наталя МАЗУР ╕ Ксенислава КРАПКА


НАЙКРАЩ╤ УКРА╥НСЬК╤ МУЛЬТФ╤ЛЬМИ ВС╤Х ЧАС╤В
6 кв╕тня св╕т в╕дзначив День мультф╕льм╕в. Це свято було засноване 2002 року М╕жнародною...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #44 за 30.10.2009 > Тема ""Джерельце""
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#44 за 30.10.2009
МО╥ КАН╤КУЛИ – НАЙКРАЩ╤!

Про сво╖ л╕тн╕ кан╕кули розпов╕дають семикласники г╕мназ╕╖ № 9 м. С╕мферополя, вихованц╕ вчительки Натал╕ Ярослав╕вни Василь╓во╖.
* * *
П╕сля зак╕нчення навчального року я по╖хав до спортивного табору в ╢впатор╕╖. Там кожного ранку ми робили зарядку, б╕гали, в╕джималися, стрибали та виконували багато р╕зних вправ. До нас при╖жджали змагатися учн╕ з ╕нших м╕ст, також ми ╖здили на змагання до них. Ходили на пляж, плавали, засмагали та проводили водн╕ змагання. А вечорами ходили до м╕ста на набережну. У тому табор╕ я пров╕в десять дн╕в, ╕ мен╕ там дуже сподобалось. П╕сля цього я по╖хав до санатор╕ю. Я вже був там дв╕ч╕, тому все мен╕ знайоме, нав╕ть друз╕ при╖хали теж. А у серпн╕ ми з мамою ╕ татом по╖хали у Коктебель, де ╕з задоволенням в╕дсвяткували день народження мо╓╖ матус╕. П╕шли спочатку до аквапарку, а пот╕м — до дельф╕нар╕ю. Наступного дня ввечер╕ ми зустр╕ли родину ╖жак╕в та почали з ними фотографуватися. Було ще багато ц╕кавого: морська подорож, величезн╕ та дивовижн╕ скел╕, ╕ просто гарн╕ кра╓види нашого Криму!
Антон СЕЛ╤ВАНОВ.
* * *
Л╕тн╕ кан╕кули я пров╕в у Криму. Сюди, до Криму, вс╕ ╖дуть на л╕кування ╕ в╕дпочинок, а я тут живу. Кан╕кули бул╕ дуже весел╕ та ц╕кав╕: ми з друзями та родиною ╖здили у с. Скалисте на озеро, назва якого «Блакитна лагуна». Ми були там к╕лька раз╕в. Це озеро з’явилось дуже ц╕каво. На цьому м╕сц╕ ран╕ше був кар’╓р. Пот╕м роб╕тники пробили свердловину ╕ зв╕дти полилася вода. За два роки кар’╓р заповнився водою. Уперше, коли я при╖хав, мен╕ дуже усе сподобалось. У середин╕ л╕та я ╖здив на автоперегони. Це в╕дбувалось на «Чорних каменях». На автоперегонах машини зупинялись у багнюц╕ та калюжах, а мотоцикл╕сти взагал╕ виконували ус╕ляк╕ трюки. Вони ╖здили на мотоциклах через перепони та стрибали з трампл╕н╕в. Я бачив хлопц╕в за кермом, яким т╕льки 5 рок╕в. Вони ╖здили на мотоциклах. Я хот╕в би включити у л╕то ще й 5 вересня, тому що цього дня були тракторн╕ гонки ╕ я там теж був присутн╕й. Там було дуже ц╕каво. Мен╕ сподобались мо╖ кан╕кули, ╕ я вважаю, що вони — найкращ╕!
Олександр ДЕМИДКО.
* * *
Для мене це л╕то було дуже веселим. Спочатку я в╕дпочивала у бабус╕, а вже пот╕м з батьками та сестрою — на мор╕. Неподал╕к в╕д нашого будинку був л╕с, ╕ ми щодня проходили повз нього, там дуже гарно. У липн╕ я по╖хала до дитячого л╕тнього табору з╕ сво╖ми друзями. Коли ми при╖хали, усе було новим, ми н╕кого не знали, але пот╕м ми потоваришували з ус╕ма та стали справжн╕ми друзями. Кожен день ми гралися, змагалися, см╕ялись та допомагали одне одному. Повернувшись додому, я почала листуватися з новими друзями.
Ганна СОБЕЩАНСЬКА. 
* * *
Частину л╕та я пров╕в у л╕тньому табор╕ „Супутник”, який розташований у селищ╕ Чорноморському. Таб╕р — б╕ля моря. Я дуже люблю купатися в мор╕ — це зм╕цню╓ здоров’я. Нам було дуже весело ╕ в мене з’явилося багато друз╕в з р╕зних м╕ст Укра╖ни: Ки╓ва, Львова, Харкова, Донецька.
Останн╕ два м╕сяц╕ л╕та я пров╕в у бабус╕, в С╕мферопол╕. У не╖ в двор╕, а саме в сус╕дньому будинку, живуть мо╖ друз╕, я знайомий з ними ще з дитинства. Найкращого друга теж звуть Сашком. Ми з друзями гралися в р╕зн╕ рухлив╕ ╕гри та займалися спортом — п╕дтягувалися на перекладин╕.
За два тижн╕ до першого вересня я п╕шов на шк╕льну практику. Ми з мо╖м другом Антоном п╕дм╕тали шк╕льне подв╕р’я. Хоч ╕ дуже втомились, але виконали роботу. Тетяна Микола╖вна, наш класний кер╕вник, нас похвалила.
Олександр СОФ╤Н.
* * *
З 1 червня, я, як ╕ вс╕ мо╖ однокласники, були на практиц╕, яка тривала два тижн╕. А пот╕м м╕й день народження — зустр╕ч з друзями у боул╕нг-клуб╕, а пот╕м об╕д у кафе. Наступного дня я вже прямував разом з бабусею до панс╕онату «Червон╕ в╕трила», де в╕дпочивав 14 дн╕в. Там ми ходили в к╕нотеатр, грали в бадм╕нтон, купалися в мор╕. Наступна подорож — в Судак. Кожн╕ вих╕дн╕ протягом л╕та я разом з татом та його друзями ╖здив то на море, то в аквапарк. 24 серпня ми вс╕╓ю родиною по╖хали до Чорноморського. Там каталися на картингах, в╕дв╕дували дитяч╕ ╕гров╕ автомати, купалися в мор╕ та ╖здили по Чорноморському району. За цей час ми побували у Чорноморському, на Б╕ляус╕ (давн╓ ск╕фське городище), на Тарханкут╕, на Чаш╕ Кохання. Ой, чудово я пров╕в час! Так не хот╕лось повертатися до м╕ста. Але потр╕бно розпочинати навчальний р╕к! Чудовим було у мене л╕то! Це були мо╖ найкращ╕ кан╕кули!
Олекс╕й ШИШАЦЬКИЙ.
* * *
Цього л╕та я була у сво╓╖ бабус╕. У вих╕дн╕ ми ╖здили на море. Там було дуже весело. Я зробила багато фотозн╕мк╕в моря та узбережжя. Одного дня, недалеко в╕д п╕рса, я побачила справжнього дельф╕на!
Також я ╖здила до Севастополя. Там ми з мо╓ю сестрою ходили на дикий пляж. На цьому пляж╕ я знайшла багато гарних черепашок та кам╕нц╕в. М╕й улюблений кам╕нець — кристал, а черепашка – та, що за формою нагаду╓ черевичок.
А ще в нас гарна новина: на початку л╕та собака мо╓╖ бабус╕ привела цуценят. Вони — так╕ гарненьк╕! Так сумно було розлучатися з ними…
Я вважаю, що мо╖ кан╕кули — найкращ╕, тому що в мене залишилось багато вражень в╕д в╕дпочинку!
Анна ШЕВЧУК.
* * *

НЕЗАБУТН╤ КАН╤КУЛИ

Ц╕лий р╕к чекала л╕та –
Сонця ╕ тепла,
Щоб купатись в мор╕ Чорн╕м
Досхочу могла.
На гарячому п╕сочку
Добре загоряти,
Разом з друзями у мор╕
Плавати, п╕рнати.
Ще при╓мно ласувати
Фруктами в саду –
Просто з дерева зривати
Грушку золоту.
Також: вл╕тку пощастило
У М╕жг╕р’╖ побувати,
На «Рек╕тському суз╕р’╖»
Перше м╕сце зайняти.
Добре л╕то промайнуло,
Знову школа кличе в клас.
Буду пам’ятати довго
Фестиваль ╕ пляж.

Олена УЛИТ╤НА,
учениця 7-го класу Сонячнодолинсько╖ школи, член МАЛ╕Ж, учасниця фестивалю «Рек╕тське суз╕р’я-2009».

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #44 за 30.10.2009 > Тема ""Джерельце""


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=8015

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков