Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3415)
З потоку життя (6649)
Душі криниця (3593)
Українці мої... (1478)
Резонанс (1532)
Урок української (995)
"Білі плями" історії (1702)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ВЕСЕЛКА
В╕рш╕ нашого дитинства


Р╤ДНА МОВА
З дитинства мо╖ батьки навчали мене любити свою Батьк╕вщину з кв╕тучими садами, безмежними...


В╤РШ╤ НАШОГО ДИТИНСТВА. ╤ван ДРАЧ
Перша зб╕рка поез╕й ╤вана Драча «Соняшник» побачила св╕т 1962 року.


«У КОЖНО╥ ФЕ╥ БУВАЮТЬ ПРИ╢МН╤ МОМЕНТИ...»
В гостях "Джерельця" ╕з сво╖ми поез╕ями Наталка ЯРЕМА, Наталя МАЗУР ╕ Ксенислава КРАПКА


НАЙКРАЩ╤ УКРА╥НСЬК╤ МУЛЬТФ╤ЛЬМИ ВС╤Х ЧАС╤В
6 кв╕тня св╕т в╕дзначив День мультф╕льм╕в. Це свято було засноване 2002 року М╕жнародною...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #45 за 07.11.2003 > Тема ""Джерельце""
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#45 за 07.11.2003
"Джерельце" щирі шле привіти усім, хто написав про літо!
Данило КОНОНЕНКО, шеф-редактор "Джерельця".

До підсумків конкурсу "Моє літо"

Ось і завершилося змагання школярів Криму на краще висвітлення в "Джерельці" та "Кримській світлиці" розповіді про те, як я провів (провела) літні канікули. Журі розглянуло всі публікації і дійшло висновку, що господарем призового собачки Джеррі стала восьмирічна Настя Додохова (див. фото) за матеріал "Жили у бабусі внучка Настя... й гуси", поміщений у "Джерельці" за 12 вересня ц. р. (тепер там житиме ще й наш собачка Джеррі!).
Настя - учениця 3-го класу школи-ліцею № 3 м. Сімферополя. Ось як вона розповідає про себе: "Я народилася і живу в Криму і дуже цим пишаюсь, тому що на землі немає більш такого мальовничого куточка. Коли я була ще зовсім маленька, мій дідусь читав мені газету "Джерельце". Тепер я сама можу читати і писати українською мовою. А навчила мене моя вчителька Олена Володимирівна Кравченко.
З п'яти років я - постійний читач дитячої республіканської бібліотеки ім. В. Орлова. Книга стала моїм другом. Мені також подобається брати участь в різних конкурсах і акціях. І тому, коли я прочитала, що "Джерельце" оголосило конкурс "Моє літо", я з радістю взялася за написання своєї розповіді. Що з того вийшло - нехай вирішує журі".
Чому журі зупинило свою увагу на розповіді Насті? Та тому, що вона написана щиро, цікаво, захоплююче. Настуся не лише відпочивала, а й займалася корисними справами: пасла гусей, допомагала бабусі по господарству, читала книги...
Решта учасників також написали цікаві розповіді, котрі удостоїлися уваги "Джерельця". Їхні автори також є призерами конкурсу "Моє літо". "Джерельце" щиро вітає ученицю 2-го класу ЗОШ № 7 м. Сімферополя Леру Миргородську, семикласницю школи-гімназії № 3 м. Сімферополя Яніну Залюбовську, восьмикласницю ЗОШ № 6
м. Саки Яніну Щербань, учнів НВО № 15 м. Ялти - семикласниць Наталю Шевчук та Вікторію Градицьку, п'ятикласників Марка Казакова, Лізу Малхозову та Павла Кравчука, учениць 7-го класу гімназії № 1 м. Саки Яну Кондратюк, Христину Рожкову та Марину Шовкопляс, шестикласників цієї гімназії Сашка Демидова, Дениса Дерія, Павла Цвєлих, Ганнусю Захарову, дев'ятикласницю Журавлівської ЗОШ Сімферопольського району Ганну Турковську, шестикласницю Славнівської ЗОШ Роздольненського району Марійку Деріш, семикласницю Прудівської ЗОШ Совєтського району Таню Риженко та Настю Пастушко з села Октябрського Первомайського району.
Усі вони завтра, 8 листопада, об 11-й годині за адресою: м. Сімферополь, вул. Гагаріна, 5, база-готель МДЦ "Артек" (навпроти залізничного вокзалу) будуть відзначені призами та спеціальними дипломами від "Джерельця". Велику подяку за допомогу в проведенні конкурсу "Моє літо" хочеться висловити вчителям і, зокрема, Ніні Вікторівні Примак (гімназія № 1 м. Саки) та Василеві Григоровичу Латанському (Прудівська ЗОШ Совєтського району).
А також велике спасибі дорослим помічникам-вболівальникам - мамам і татусям, дідусям та бабусям за те, що не залишалися байдужими до своїх дітей та внуків, а отже, й до нашого конкурсу. Сподіваємося на вашу прихильність та підтримку у проведенні наших наступних конкурсів.
Ми не ставимо і не ставили за мету розподіляти місця переможців, визначаючи при цьому, хто кращий, а хто найкращий. Ми бажали, аби в конкурсі взяло участь якомога більше дітей. І цього досягнуто. Спасибі усім за цікаві розповіді, які, сподіваємось, прочитають багато школярів Криму і, можливо, наступного разу й самі захочуть взяти участь в такому ж чи якомусь іншому конкурсі "Джерельця". Стежте за повідомленнями, читайте "Джерельце" - дитячу газету в "Кримській світлиці", котра виходить щомісяця, і ми завжди будемо разом!

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #45 за 07.11.2003 > Тема ""Джерельце""


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=1406

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков