Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3132)
З потоку життя (6348)
Душі криниця (3489)
Українці мої... (1461)
Резонанс (1491)
Урок української (988)
"Білі плями" історії (1666)
Крим - наш дім (532)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ШЕВЧУКА ЗВ╤ЛЬНИЛИ З ПОСАДИ СУДД╤
Однак правових насл╕дк╕в це р╕шення не ма╓, оск╕льки у закон╕ "Про Конституц╕йний Суд" не...


ЧУБАРОВ АНОНСУВАВ ПАМ'ЯТН╤ ЗАХОДИ ДО РОКОВИН ДЕПОРТАЦ╤╥ КРИМСЬКИХ ТАТАР
У Ки╓в╕ на майдан╕ Незалежност╕ 18 травня пройде скорботний м╕тинг пам'ят╕ жертв депортац╕╖...


АРХ╤╢ПИСКОП КЛИМЕНТ: УРЯД Н╤ЧОГО НЕ РОБИТЬ ДЛЯ ВИР╤ШЕННЯ ПРОБЛЕМ ПЦУ В КРИМУ
Т╕ проблеми, як╕ я маю, саме через Адм╕н╕страц╕ю президента, М╕нкульт, бо вони не вир╕шували ц╕...


ПОРОШЕНКО ПРО ЗАХ╤ДН╤ САНКЦ╤╥: РОС╤Я ВЖЕ ВТРАТИЛА $150 М╤ЛЬЯРД╤В ╤ ДЕСЯТЬ РОК╤В РОЗВИТКУ
Президент Укра╖ни Петро Порошенко спод╕ва╓ться, що Зах╕д посилить санкц╕╖ проти Рос╕╖ ╕ вдячний...


ПОРОШЕНКО П╤ДПИСАВ ЗАКОН ПРО ДЕРЖАВНУ МОВУ
Законом передбачено, що кожен громадянин Укра╖ни зобов'язаний волод╕ти державною мовою як мовою...




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














Гостям Севастополя



FaceBook

Twitter









оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #21 за 20.05.2016 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#21 за 20.05.2016
ДОНБАС ОБОВ’ЯЗКОВО БУДЕ В╤ДНОВЛЕНО!

Майбутн╓ Укра╖ни

ПРЕЗИДЕНТ НА В╤ДКРИТТ╤ ШКОЛИ У СВЯТОГ╤РСЬКУ

У рамках робочо╖ по╖здки до Донецько╖ област╕ Президент Петро Порошенко взяв участь у в╕дкритт╕ ново╖ загальноосв╕тньо╖ школи санаторно-оздоровчого центру соц╕ально╖ реаб╕л╕тац╕╖ «Смарагдове м╕сто» у Святог╕рську.
Цей навчальний заклад Глава держави назвав найб╕льш важливою школою для Укра╖ни.
«Я дуже хочу, щоб цей центр був зразковим. Ма╓мо робити потужн╕ кроки, щоб наблизити мир, щоб люди – укра╖нц╕, як╕ мешкають на окупованих територ╕ях, дивились на те, як живуть у в╕льн╕й Укра╖н╕. Саме тому я тут, у «Смарагдовому м╕ст╕», - сказав Петро Порошенко ╕ переказав в╕тання учням та педагог╕чному колективу школи в╕д дружини Марини, яка нею оп╕ку╓ться.
Президент висловив тверде переконання, що ╓диним пол╕тичним способом повернення окупованих територ╕й ╓ в╕дновлення безпеки, ╕нфраструктури, в╕дбудова навчальних заклад╕в, в╕дновлення спокою у прилеглих до окупованих територ╕й районах Донецько╖ та Лугансько╖ областей.
«Початок в╕дновлення на Донбас╕ треба робити з ╕нвестиц╕й в осв╕ту, ╕ ця школа – ╓ символом його в╕дновлення», - наголосив Глава держави, назвавши цей навчальний заклад оплотом укра╖нства на Донбас╕.
Президент також пов╕домив, що обговорив питання буд╕вництва 21-╖ опорно╖ школи з головою Донецько╖ в╕йськово-цив╕льно╖ адм╕н╕страц╕╖ Павлом Жебр╕вським.
Петро Порошенко п╕дкреслив, що для перемоги укра╖нцям «потр╕бн╕ непереборна мужн╕сть, ст╕йк╕сть моральних переконань ╕ позиц╕й». «Кожен ма╓ наполегливо працювати, робити св╕й внесок у загальну боротьбу за незалежн╕сть нашо╖ Батьк╕вщини», - сказав Президент.
Президент вчергове нагадав, що Укра╖ну п╕дтриму╓ весь св╕т, ╕ яскравим прикладом цього ╓ перебування на Донбас╕ Надзвичайного ╕ Повноважного Посла Япон╕╖ в Укра╖н╕ та передача автомоб╕л╕в для пол╕ц╕╖ Донбасу.
Глава держави наголосив на тому, що для в╕дновлення Донбасу потр╕бне не перемир'я, а ст╕йкий мир, ╕ перешкода для цього лише одна – агресивн╕сть Рос╕╖ ╕ небажання Москви виконувати М╕нськ╕ угоди.
«Зараз ми захища╓мо незалежн╕сть Укра╖ни та наш ╓вропейський виб╕р на користь демократ╕╖ великою ц╕ною. Ми вс╕ беремо участь у ц╕й звитяжн╕й боротьб╕. Саме в╕д нас, в╕д ╕ндив╕дуальних зусиль ╕ намагань, в╕д самов╕дданост╕ та вм╕ння сп╕впрацювати, в╕д сумл╕нного навчання та виховання залежить якою буде майбутня Укра╖на», - п╕дкреслив Петро Порошенко.
«А буде вона саме такою, якою ви власноруч ╖╖ побуду╓те. Такою, дорог╕ друз╕, в яку ви вкладете сво╖ зд╕бност╕, сво╖ знання, св╕й розум, сво╓ серце ╕ свою душу», - звернувся до учн╕в Президент ╕ побажав ╖м та педагог╕чному колективу навчального закладу м╕цного здоров’я, добра, миру, щедро╖ дол╕ та невичерпно╖ жаги до знань.
Глава держави оглянув класи, оснащен╕ сучасними засобами для навчання, ╕ посп╕лкувався з викладачами та учнями школи.
Буд╕вництво загальноосв╕тньо╖ школи ╤-╤╤╤ ступеня на 440 м╕сць санаторно-оздоровчого центру соц╕ально╖ реаб╕л╕тац╕╖ «Смарагдове м╕сто» було розпочато у 2001 роц╕, але протягом наступних 11 рок╕в було призупинене. Лише у 2012 роц╕ буд╕вництво було в╕дновлено. Станом на 1 травня 2016 року вс╕ роботи виконан╕ у повному обсяз╕, зокрема в╕дновлено пошкоджен╕ елементи фасаду, внутр╕шнього оздоблення та енергопостачання, а також проведено коригування проектно╖ документац╕╖. До складу завершеного першого комплексу входять класи, п╕дсобн╕ прим╕щення, сан╕тарн╕ к╕мнати тощо. До другого пускового комплексу входить спортивний зал з роздягальнями та душовими к╕мнатами. Школа комплекту╓ться спец╕альними предметними каб╕нетами та меблями, л╕нгафонним каб╕нетом.
Санаторно-оздоровчий центр соц╕ально╖ реаб╕л╕тац╕╖ «Смарагдове м╕сто» заснований у 1995 роц╕. Мета д╕яльност╕ центру – зд╕йснення комплексно╖ медично╖, психолог╕чно╖, соц╕ально-педагог╕чно╖ реаб╕л╕тац╕╖ д╕тей-сир╕т та д╕тей, позбавлених батьк╕вського п╕клування, представник╕в ╕нших п╕льгових категор╕й Донецько╖ област╕. Оздоровлення д╕тей в центр╕ зд╕йсню╓ться без ╖х в╕дриву в╕д навчання.
president.gov.ua

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #21 за 20.05.2016 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=17137

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков