Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3708)
З потоку життя (6918)
Душі криниця (3714)
Українці мої... (1513)
Резонанс (1616)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1757)
Крим - наш дім (534)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (71)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
Р╤ЧНИЦЯ РЕВОЛЮЦ╤╥ Г╤ДНОСТ╤: АКТИВ╤СТИ ЗД╤ЙСНИЛИ АВТОМАРШ "МАЙДАН - ФЕОФАН╤Я" ╤ ПЕРЕДАЛИ ЗЕЛЕНСЬКОМУ НИЗКУ ВИМОГ
У Ки╓в╕ з нагоди 7-о╖ р╕чниц╕ початку Революц╕╖ г╕дност╕ в╕дбувся автомарш "Майдан - Феофан╕я"....


ПОРУШЕННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ: ДАН╤ РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ
За п╕дсумками мон╕торингу порушення прав людини в Криму за дев'ять м╕сяц╕в 2020 року...


ЗАЗОМБОВАН╤СТЬ
Один м╕й знайомий рос╕янин родом ╕з Мурманська ще замолоду одружився з укра╖нкою ╕ оселився в...


ДО РОЗШИРЕНИХ САНКЦ╤Й ╢С ЗА КЕРЧЕНСЬКИЙ М╤СТ ДОЛУЧИЛИСЯ ЩЕ ЧОТИРИ КРА╥НИ
Ран╕ше Велика Британ╕я ╕ Швейцар╕я долучилися до р╕шення ╢С, також вв╕вши зазначених ос╕б в...


В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ РОЗПОВ╤ЛИ, СК╤ЛЬКИ ЗАЛИШИЛОСЯ ВОДИ У ВОДОСХОВИЩАХ С╤МФЕРОПОЛЯ
Глибина посухи, яка прийшла в окупований Крим, перевершила вс╕ оч╕кування.
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #37 за 09.09.2005 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#37 за 09.09.2005
НАЙБЛИЖЧІ ЗАВДАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ПАТРІОТІВ
Георгій ЩОКІН, голова Української Консервативної партії.

Політичні партії створюються на базі певної ідеології і прагнуть, щоб її носії опинилися при владі. Тому розбудова партії - це насамперед розбудова майбутнього державного устрою завчасною підготовкою партією моделі бажаного майбутнього та "владних команд" від районного до державного рівня, без чого прихід до влади є безперспективним і взагалі непотрібним. Звідси випливає, що партійне будівництво - будівництво майбутньої державної влади на певній ідеологічній основі.
Ідеологія нашої партії - це український консерватизм, тобто націоналізм, який спирається на українську духовність, моральність, традиції та звичаї. Головними для нас є Бог і Україна, Українська нація, українська родина та українська власність. Ми бачимо, що сьогоднішня державна влада не відповідає Українській національній ідеї, а її особистий склад є переважно неукраїнським. Зруйновані промисловість і сільське господарство, руйнується освіта, наука і культура. Народна українська власність опинилась в неукраїнських руках: підприємства, ЗМІ, банки, ко-рисні копалини, торгівля і багато інших галузей народного господарства України, як і величезна кількість парламентських та урядових місць (до 45%) перебувають під управлінням представників однієї національної меншини - єврейської, яка становить лише 0,2% населення нашої країни. Така надзвичайно висока непропорційність у володінні народною власністю та у державній владі є, вочевидь, не результатом чесної конкуренції, а, скоріше - організованого пограбування та поневолення з боку представників названої меншини (серед останніх ЗМІ називають чималу кількість кримінальних злочинців і навіть психічно хворих людей).
Сподівання на нову владну команду В. Ющенка не виправдалися, оскільки злочинний кучмізм був замінений на не менш загрозливий кумізм, де прізвища Порошенка, Зінченка, Безсмертного, Червоненка, Жванії, Турчинова, Рибачука та багатьох інших ніякого національного оптимізму не викликають. Тому нам всім треба покінчити з утопічною мрією про "доброго царя" та зрозуміти одне - єдиним порятунком Української нації є її самоорганізація. Націоналізм - самоорганізація - українська державність є, таким чином, необхідними складовими розбудови нашого бажаного національного майбутнього.

ОРГАНІЗОВАНЕ УКРАЇНСТВО ТА ЙОГО ІНСТИТУЦІЇ

Державною ідеологією ми бачимо український консерватизм, який повинен стати стрижнем національного солідаризму. Для цього необхідно на базі обласних та районних організацій УКП створити організаційні структури Українських територіальних громад, які стануть необхідним середовищем для відбору та підготовки національних кадрів для всіх рівнів державної влади. Організованість українства - єдиний шлях до розбудови української України. При Українських громадах повинні постійно діяти Українські культурно-просвітницькі центри, які мають стати незгасними вогнищами великої української культури. Такі центри мають налагодити тісну співпрацю насамперед - з творчими спілками, вчителями української мови та літератури, вчителями історії та суспільствознавства, а також з працівниками бібліотек та архівів. Саме ці українські люди є зберігачами та носіями української культурної спадщини, яку необхідно донести до всього українського загалу. Постійно працюючи з представниками зазначених професій, Українські культурно-просвітницькі центри зможуть донести свою місію до кожного українського села.
При Українських територіальних необхідно створити також Українські народні університети, які б забезпечили викладання для дорослого українського населення таких блоків знань: основи християнської віри, українознавство, основи політичної науки, основи економіки та підприємництва, основи правознавства, основи психології. Навчання в народних університетах потребує необхідного викладацького складу та науково-методичного забезпечення, а також функціонування різноманітних консультаційних центрів - правничих, підприємницьких, українознавчих, психологічних тощо. Відповідно до місцевих особливостей народні університети мали б і відповідну специфіку (промислову, аграрну, торговельну та ін.), оскільки головна мета народного всеобучу - надати кваліфіковану допомогу населенню в організації власного соціально-економічного життя. Забезпечити створення і роботу таких народних університетів нам з вами до снаги.
Необхідною складовою Українських територіальних громад повинні стати регіональні центри кооперативного руху, мета якого - відродження українського господарювання на основах національного солідаризму. Головним завданням таких центрів є навчання селян через систему народних університетів ефективної практики господарювання в кооперативних умовах (економічні, правові, агротехнічні знання), а також створення кас взаємодопомоги та інших структур взаємодії.

"ПАРАЛЕЛЬНІ" ОРГАНИ САМОВРЯДУВАННЯ

Але і це ще не все. Українські територіальні громади повинні сформувати "паралельні", "запасні" органи самоуправління села, району, міста, області, держави з відповідними напрямками діяльності. Ці "паралельні" владні структури повинні постійно вивчати стан справ на своїй території, розробляти відповідні проекти та вносити їх на розгляд діючої влади. Робота у "паралельних" органах влади стане ефективною школою управління для майбутніх державних посадовців, яким не треба буде витрачати час на ознайомлення зі станом справ. З місцевих та територіальних органів владної "паралелі" буде формуватися і "тіньовий" кабінет міністрів, який буде розробляти відповідні проекти для центральних органів виконавчої влади. У зв'язку з цим нашої постійної уваги потребує діяльність вищої школи з підготовки молодших спеціалістів, бакалаврів, спеціалістів, магістрів, кандидатів та докторів наук, які повинні бути патріотами України і працювати на її національне відродження. Ми з вами знаємо, що відповідна підготовка та перепідготовка 25% працездатного населення робить рух по шляху національних реформ потужним та незворотним.
Важливе місце в національному відродженні, створенні ефективних органів самоврядування належить українському козацтву. Ви знаєте, що при МАУП створено Український військово-козацький інститут імені Великого князя Святослава. Настав час поширити його досвід на всіх теренах України, створивши разом з місцевими козацькими формуваннями факультети та відділення цього інституту на місцях. Наступний крок - створення військово-козацьких ліцеїв. Протягом року буде створений всеукраїнський козацький табір, де курсанти зможуть проходити відповідну практику та вчитися вести козацьке господарство. Для такої практики необхідно створювати при Українських громадах, відповідно до діючого законодавства, козацькі формування з охорони кордонів та громадського правопорядку. Такі формування та продумана система військово-козацької підготовки сприятимуть появі в Україні професійної військової верстви, а згодом - і боєздатної професійної армії. Сьогоднішнє нищення армії треба зупинити. Всі ці розмови нинішніх урядовців про те, що "НАТО нас захистить" є або невиправданою недолугістю, або свідомою зрадою. Найбільша в Європі держава, якою є Україна, повинна мати і відповідну армію для захисту свого народу і території.
І останнє. Ідеї потребують поширення. Для цього необхідно: забезпечити вільний продаж газет і журналів Федерації патріотичних видань України в усіх містах і районах, де створено наші осередки; кожному осередку випускати свою "малотиражку" (до 1 тис. примірників), що збільшить сукупний наклад патріотичної преси ще на кілька десятків тисяч; щомісяця відкривати у своїх містах і районах торговельні точки з розповсюдження патріотичних видань. Усе це дасть змогу нашим співвітчизникам знати правду про стан справ у державі за умови чужинської інформаційної експансії, а правда завжди перемагає. Якщо Українство стане організованим і озброєним Правдою, воно на віки залишиться переможним.


ЗАЯВА
Української Консервативної партії щодо організації в Україні провокацій на зразок "справи Якимчука"
Ще не встигла дійти до справедливого завершення на користь звинуваченого провокаційна справа вчителя з Кіровоградщини Миколи Якимчука, як почалися нові безпідставні інсинуації та звинувачення українців у антисемітизмі й фашизмі.
Так, 31 серпня 2005 року на прес-конференції в УНІАН президент Всеукраїнського єврейського конгресу і Об'єднаної єврейської громади України Вадим Рабинович, головний рабин Моше-Реувен Асман, директор Об'єднаної єврейської громади Едуард Долинський оголосили про "звіряче побиття бандою фашистських молодчиків у центрі Києва учня ієшиви при Центральній синагозі Бродського - Мордехая Моложенова".
У всій цій історії обурює насамперед те, що, на жаль, досить типовий для вулиць міст і сіл нинішньої України випадок хуліганства з нанесенням тілесних ушкоджень, від якого потерпають тисячі українських громадян усіх без винятку національностей, намагаються інтерпретувати як акт антисемітизму і навіть фашизму.
Чільники єврейських громадських і релігійних організацій ще до висновків слідства і рішення суду дозволяють собі оцінювати побутовий злочин, скоєний проти одного представника єврейської меншини, як "антисемітський напад", "вияв антисемітизму", "розгул ксенофобії в Україні", "спробу вбивства за національною ознакою", "невипадковий випадок", "прямий результат небаченої за всі роки незалежності України фашистської пропаганди" і навіть як "сплановану провокацію проти українського народу і Єврейської громади України, приурочену до проведення 11 вересня міжнародної конференції, в якій візьмуть участь представники єврейських громад із 120 країн світу".
Більше того, прикрий випадок з єврейським студентом цілком безпідставно використовується для того, щоб в черговий раз кинути тінь на Міжрегіональну Академію управління персоналом, журнал "Персонал", газети "Персонал-Плюс", "Українська газета Плюс", "Ідеаліст", мера Києва О. Омельченка і всіх політиків, державних діячів і пресу, які реагують на антиукраїнські інсинуації на шпальтах і сайтах В. Рабиновича, на звинувачення українських політиків, вищих навчальних закладів, засобів масової інформації - усіх українців у расизмі та ксенофобії.
У цих заявах насторожує не лише відсутність законних підстав коментувати подію, що сталася. Насторожують не лише істеричні інтонації коментарів, але й час, коли це відбувається, - напередодні зібрання представників єврейських громад з усього світу. Форум буде присвячено боротьбі з тероризмом. Недарма, мабуть, на зазначеній прес-конференції було багатозначно підкреслено: "Те, що сталося у неділю в Києві, - провокація перед всесвітньою конференцією 11 вересня проти тероризму, на якій будуть присутніми представники 120 країн, які засудять тероризм, насилля, ксенофобію і всі форми расизму... Ця конференція покаже місце України у світовій боротьбі з тероризмом... А подібні расистські випади, морально підготовлені МАУП, - найсильніший удар по демократії в Україні, по її міжнародному іміджу"...
Це висловлювання наводить на думку, що цю провокацію було спеціально замовлено лише для того, аби робота зазначеного форуму не стала безплідною. Якщо проблеми нема, її треба створити.
Викликає подив, як Президент України та деякі міністри, наприклад, міністр транспорту і зв'язку України "були дуже стривожені актом насилля, що стався".
В той же час поза увагою чільних осіб держави залишаються численні трагічні факти, пов'язані з масовими отруєннями дітей у дитячих закладах, загибеллю дітей у автокатастрофах, тисячами хуліганських нападів з тяжкими і смертельними наслідками на перехожих на вулицях міст і сіл України. Це свідчить про те, що в Україні не діє механізм соціального і правового захисту.
У зв'язку із зазначеним вище Українська Консервативна партія заявляє рішучий протест проти посилення в Україні єврейського расизму, а також безпідставних звинувачень МАУП та інших українських організацій.
Закликаємо всі патріотичні сили в Україні, весь Український народ не піддаватися на провокації, спрямовані на розпалювання міжнаціональної ворожнечі, і водночас твердо відстоювати свою національну гідність.
Відстоювати й утверджувати свої національні пріоритети - справа честі не тільки національно-патріотичних партій і громадських організацій, а всього українського суспільства.
Президія Національної Ради Української Консервативної партії.


МЕРЕЖА КНИЖКОВИХ МАГАЗИНІВ "БІБЛІОН" - ЦЕ ВАШ ВИБІР!
Якщо раніше пересічному читачеві було байдуже, якої дизайнерської та друкарської якості потрапила до його рук книга, то сьогодні книгомани надто вибагливі не тільки до змістовного її наповнення, а й зовнішнього вигляду. До того ж споживчий ринок вимагає і якості в обслуговуванні потенційного клієнта. Все менше український читач віддає перевагу у придбанні книги на розкладках у метро, на вулиці, ринках, вдаючись до послуг спеціалізованих книжкових магазинів.
Однією з провідних мереж роздрібних книжкових магазинів української столиці є "Бібліон". Її засновник - Міжрегіональна Академія управління персоналом. В кожному з магазинів "Бібліон" до продажу представлено книги на всі смаки та вподобання, починаючи від підручників для студентів вищих навчальних закладів, дитячої літератури і закінчуючи класикою, як вітчизняного, так і зарубіжного автора. Крім того, тут Ви зможете придбати і супутні товари: зошити, канцелярські товари, карти, актуальний товар для початку навчального року. А ще "Бібліон" пропонує до продажу і періодику, яка входить до Федерації патріотичних видань України: газети "Персонал Плюс", "ЗВУ +" та "Українська газета", журнал "Персонал".
Книги, які Вам запропонує продавець-консультант будь-якого магазину мережі "Бібліон", представлені не тільки провідними книговидавцями України, а й Росії та Білорусії. Але, скажімо, серед підручників для ВНЗ чільне місце посідає видавництво Міжрегіональної Академії управління персоналом. За 16 років успішної діяльності видавництво МАУП завоювало неабиякий авторитет на ринку видавничої сфери. Щороку видавництво бере участь в міжнародних та регіональних виставках і у своєму арсеналі має чимало високих нагород. В нинішньому році видавництво МАУП здобуло нагороду в номінації "Краще видавництво року" під час VII Міжнародного книжкового ярмарку "Кримська весна-2005", що проходив у Ялті.
Серед авторів підручників - викладачі професорського складу, доктори, кандидати наук.
В будь-якому з 20 магазинів мережі Ви можете придбати цінні книги з менеджменту, маркетингу і реклами, економіки, психології, філософії, соціології, історії, права, природничих наук, комп`ютерних технологій видавництва МАУП та інших видавництв.
Якщо ви бажаєте заощадити кошти, придбайте книгу видавництва МАУП в мережі магазинів "Бібліон", адже у цій мережі спеціалізованих магазинів з продажу книг Ви зможете їх купити за видавничими цінами.
В цьому році видавництво МАУП спільно з видавництвом "Емма" дало життя книзі "Україна - козацька держава" - ошатному кольоровому виданню в шкіряній обкладинці з вельми цінним змістом про історію українського козацтва. Тут зібрано близько 5 тисяч ілюстрацій, представлено портретну галерею гетьманів, кошових отаманів та інших історичних постатей, які творили українську історію. До того ж в книзі Ви знайдете унікальні дані про українських козаків. Мова йде про так звану історичну правду, яка приховувалась не одне століття.
Зручне розташування магазинів мережі "Бібліон", широкий асортимент книг, якість обслуговування - все це є беззаперечним аргументом, аби завоювати довіру книголюбів.
Якщо Ви не маєте достатньо часу для відвідування магазинів "Бібліон" і є можливість скористатись інтернетом, замовляйте книги за адресою www.biblion.com.ua. Ваше замовлення буде доставлене кур'єром, якщо Ви мешкаєте в місті Києві. В іншому випадку, якщо Ви не є мешканцем столиці, книги будуть надіслані поштою. Причому і кур`єрська доставка, і доставка поштою - безкоштовна послуга!
Бажаємо Вам приємних покупок в наших магазинах.
Для отримання детальнішої інформації звертайтесь за адресою:
03039, Київ, вул. Фрометівська, 2.
Тел. (044) 490 95 17.
Тел./факс (044) 490 95 18.
(Публікація здійснюється згідно з угодою про співпрацю між "Кримською світлицею" та Міжрегіональною академією управління персоналом).

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #37 за 09.09.2005 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=3302

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков