Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3683)
З потоку життя (6898)
Душі криниця (3706)
Українці мої... (1510)
Резонанс (1608)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1756)
Крим - наш дім (534)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (71)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ЩОДЕННИК ГОРЦЯ МОЛОДШОГО
Нещодавно льв╕вське видавництво «Левада» випустило в св╕т солдатськ╕ спогади Серг╕я...


Ф╤ЛЬМ ПРО ДЕПОРТАЦ╤Ю КРИМСЬКИХ ТАТАР ПЕРЕМ╤Г НА ФЕСТИВАЛ╤ У ТУРЕЧЧИН╤
Нац╕ональна прем’╓ра стр╕чки в╕дбулася 17 травня 2019 року в Ки╓в╕ та була присвячена 75...


УКРА╥НА ДОМОГЛАСЯ В╤ДВОДУ СУДД╤ У СПРАВ╤ «СК╤ФСЬКОГО ЗОЛОТА»
р╕шення суд оголосив у письмовому вигляд╕, без публ╕чних слухань.


У КИ╢В╤ ПОКЛАЛИ КВ╤ТИ ДО ПАМ'ЯТНИКА АМЕТ-ХАНА СУЛТАНА
Представники Меджл╕су кримськотатарського народу, актив╕сти разом з д╕тьми поклали в Ки╓в╕ кв╕ти...


РОС╤Я «ПЕДАЛЮ╢» ПИТАННЯ ВОДИ В КРИМУ, ЩОБ ЗМ╤НИТИ ╤НФОРМАЦ╤ЙНИЙ ФОКУС
Про це заявив заступник м╕н╕стра з питань ре╕нтеграц╕╖ тимчасово окупованих територ╕й ╤гор Яременко
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #35 за 30.08.2019 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#35 за 30.08.2019
ПЕРШИЙ ДЕНЬ НОВОГО ПАРЛАМЕНТУ

29 серпня 2019 року оф╕ц╕йно почала роботу Верховна Рада Укра╖ни ╤Х скликання, обрана на позачергових виборах 21 липня 2019 року. Робочий день у новообраних депутат╕в розпочався з самого ранку. Ще до урочистого зас╕дання парламенту нардепи, головним чином в╕д правлячо╖ фракц╕╖ "Слуга народу", поклали кв╕ти до Ст╕ни пам'ят╕ полеглих за Укра╖ну б╕ля Михайл╕вського собору з нагоди Дня пам'ят╕ захисник╕в Укра╖ни, який цього року в╕дзнача╓ться вперше.
О 10:00 новоспечен╕ народн╕ обранц╕ з╕бралися у сес╕йн╕й зал╕ парламенту для урочистого вступу на посади. Зда╓ться, в Рад╕ вже давно не було так багато нардеп╕в одночасно. На перше зас╕дання прийшли майже вс╕ новообран╕ нардепи
До парламенту прибув ╕ президент Укра╖ни Володимир Зеленський, а також ╕нш╕ поважн╕ гост╕. Серед них - колишн╕ президенти Укра╖ни, державн╕ чиновники, рел╕г╕йн╕ д╕яч╕, ╕ноземн╕ гост╕ та ╕нш╕.
В╕дкривав Раду сп╕кер попереднього скликання Андр╕й Паруб╕й, а присягу в╕д ╕мен╕ вс╕х депутат╕в за традиц╕╓ю зачитував найстар╕ший з нардеп╕в - представник парт╕╖ "Опозиц╕йна платформа - За життя" Юл╕й ╤оффе.
На все це п╕шло близько 20 хвилин, п╕сля чого новообран╕ депутати розб╕глися п╕дписувати документи про вступ на посаду та отримувати депутатськ╕ "корочки". За ними, до реч╕, утворилися чимал╕ черги.
П╕сля цього депутати в╕д головуючо╖ "Слуги народи" встигли з╕братися на зас╕дання фракц╕╖ з президентом Укра╖ни Володимиром Зеленським, який вир╕шив дати ╖м останн╕ настанови перед тяжкою роботою.
Повернулися до сес╕йно╖ зали парламенту нардепи близько 13:00. Вт╕м, ╕ ця частина зас╕дання пройшла довол╕ швидко. За цей час депутати встигли обрати тимчасову презид╕ю - аж 390 голосами з першо╖ спроби.
Члени тимчасово╖ презид╕╖ Ради оголосили про припинення повноважень парламенту восьмого скликання, а також назвали кер╕вник╕в депутатських фракц╕й у новообран╕й ВР.
П╕сля невеличко╖ техн╕чно╖ перерви, пов'язано╖ з переналаштуванням депутатських карток для голосування, народн╕ обранц╕ повернулися до роботи. Зокрема, депутати проголосували за нове кер╕вництво парламенту. Сп╕кером прогнозовано став л╕дер виборчого списку "Слуги народу" Дмитро Разумков. Компан╕ю в презид╕╖ парламенту йому складуть однопарт╕╓ць Руслан Стефанчук у якост╕ першого заступника голови Ради та представниця "Батьк╕вщини" Олена Кондратюк у якост╕ в╕це-сп╕кера. Загалом на посаду в╕це-сп╕кера, окр╕м Кондратюк, претендували ще три кандидати - Мустафа Джем╕л╓в в╕д "╢вропейсько╖ сол╕дарност╕", ╤рина Констанкевич в╕д позафракц╕йних депутат╕в та Нестор Шуфрич в╕д "Опозиц╕йно╖ платформи – За життя". Ц╕каво, що за кандидатуру останнього б╕льш╕сть народних депутат╕в демонстративно проголосували проти.
Дал╕ у Верховн╕й Рад╕ урочисто виступив президент Володимир Зеленський, який пооб╕цяв, що Рада цього скликання обов'язково ув╕йде в ╕стор╕ю.
П╕сля надихаючого виступу глави держави депутати взялися за формування уряду. Новим прем'╓р-м╕н╕стром Укра╖ни став 35-р╕чний Олекс╕й Гончарук, який на момент призначення на посаду голови уряду об╕ймав посаду заступника кер╕вника Оф╕су президента Укра╖ни Зеленського.
Зазначимо, 29 серпня народн╕ депутати вир╕шили працювати до п╕зньо╖ ноч╕, зокрема, поки не призначать ус╕х член╕в нового уряду.
www.unian.ua

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #35 за 30.08.2019 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=21476

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков