Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2973)
З потоку життя (6161)
Душі криниця (3396)
Українці мої... (1450)
Резонанс (1470)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1656)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У МОСКВ╤ ПОМЕРЛА ПРАВОЗАХИСНИЦЯ, ЯКА КРИТИКУВАЛА ПУТ╤НА ╤ П╤ДТРИМУВАЛА УКРА╥НУ
"Не звертайте уваги на те, що я рос╕янка. Мен╕ соромно за те, що ми робимо в╕дносно Укра╖ни....


НА ХАРК╤ВЩИН╤ СКАСУВАЛИ РЕГ╤ОНАЛЬНИЙ СТАТУС РОС╤ЙСЬКО╥ МОВИ
Про це у Facebook написав депутат Харк╕всько╖ обласно╖ ради Дмитро Булах.


«СУД» В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ ЗААРЕШТУВАВ АКТИВ╤СТА БЕК╤РОВА ДО 11 ЛЮТОГО
Адвокати, посилаючись на здоров'я Бек╕рова, просили для свого п╕дзахисного як запоб╕жний зах╕д...


У КЕРЧЕНСЬК╤Й ПРОТОЦ╤ ЗАСТРЯГЛИ БЛИЗЬКО 170 СУДЕН, ЯК╤ ОЧ╤КУЮТЬ НА ПРОХ╤Д
Про це голова Держприкордонслужби Петро Цигикал сказав в ╕нтерв'ю на телеканал╕ UA|TV


СИНОД УПЦ КП ОБГОВОРИВ, ╤З ЧИМ ╤ТИ НА ОБ’╢ДНАВЧИЙ СОБОР
У регламент╕ Об’╓днавчого собору ма╓ бути враховано, що в╕н ╓ арх╕╓рейським й право голосу...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #10 за 10.03.2017 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#10 за 10.03.2017
СУД ЗААРЕШТУВАВ НАС╤РОВА НА 60 ДН╤В З МОЖЛИВ╤СТЮ ВНЕСЕННЯ ЗАСТАВИ

Суддя Солом'янського районного суду м╕ста Ки╓ва Олександр Бобровник частково задовольнив клопотання сл╕дчих орган╕в, переда╓ кореспондент УН╤АН. Суд обрав для голови ДФС Романа Нас╕рова запоб╕жний зах╕д у вигляд╕ тримання п╕д вартою сроком 60 дн╕в, до 30 кв╕тня 2017 року ╕з можлив╕стю внесення застави у розм╕р╕ 100 м╕льйон╕в гривень. Окр╕м того, в раз╕ внесення застави суд зобов'язав Нас╕рова носити електронний пристр╕й контролю, здати паспорт громадянина Укра╖ни та паспорт для ви╖зду за кордон, а також утриматися в╕д сп╕лкування з ╕ншими ф╕гурантами крим╕нального провадження. В ухвал╕ йдеться про те, що Нас╕ров буде утримуватися п╕д вартою з моменту проголошення цього р╕шення ╕ до внесення застави, якщо така буде внесена. Дана ухвала суду може бути оскаржена в Апеляц╕йному суд╕ м╕ста Ки╓ва упродовж 5 дн╕в.
Нагада╓мо, що прокуратура вимагала внесення застави у розм╕р╕ 2 млрд грн. Таким чином, суд зменшив розм╕р застави у 20 раз╕в.

Дов╕дка. 2 березня детективи НАБУ у л╕карн╕ «Феофан╕я» вручили Нас╕рову пов╕домлення про п╕дозру у вчиненн╕ злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 Крим╕нального кодексу Укра╖ни (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжк╕ насл╕дки). Сл╕дство вважа╓, що Нас╕ров протягом 2015-2016 рок╕в, д╕ючи в ╕нтересах народного депутата Олександра Онищенка, надав кер╕вникам рег╕ональних ╕ територ╕альних орган╕в ДФС незаконну вказ╕вку приймати безп╕дставн╕ р╕шення про розстрочення податкового боргу ТОВ «Ф╕рма «Хас», ТОВ «Карпатнадра╕нвест», ТОВ «Надра Геоцентр». У цей пер╕од Нас╕ров самост╕йно прийняв незаконн╕ р╕шення про розстрочення грошових зобов'язань вказаних п╕дпри╓мств, як╕ не мали на це законних п╕дстав та не надали належн╕ для цього документи. Такими р╕шеннями держав╕ завдано збитк╕в на суму майже 2 млрд. грн. 3 березня Каб╕нет М╕н╕стр╕в в╕дсторонив Нас╕рова в╕д виконання обов'язк╕в голови ДФС на час проведення розсл╕дування.
***
Адвокати не задоволен╕ р╕шенням суду щодо обрання запоб╕жного заходу голов╕ ДФС Роману Нас╕рову ╕ подаватимуть апеляц╕ю. Як переда╓ кореспондент УН╤АН, про це заявив журнал╕стам п╕сля зак╕чнення судового зас╕дання один ╕з адвокат╕в Нас╕рова Андр╕й Кузьменко. "Звичайно ми не задоволен╕, бо вважа╓мо це р╕шення незаконним ╕ протиправним. Свою позиц╕ю ми в╕дстоюватимемо в судових ╕нстанц╕ях Укра╖ни та ╢вропейського суду з прав людини", - сказав адвокат. Також в╕н висловив сумн╕в, що у Нас╕рова ╓ 100 млн. грн. для застави ╕ наголосив, що вс╕ сво╖ кошти голова ДФС задекларував, ╕ ця сума ╓ набагато меншою, н╕ж 100 млн. грн. Захисник Нас╕рова додав, що голова ДФС не буде вносити заставу до р╕шення Апеляц╕йного суду. "У нас ╓ 5 дн╕в, щоб оскаржити ухвалу Солом'янського суду. Наск╕льки мен╕ в╕домо, грош╕ на даний момент вноситись не будуть. Нас╕ров висловив бажання оскаржувати ухвалу суду в апеляц╕йному порядку".
В╕дпов╕даючи на питання журнал╕ст╕в про британський паспорт Нас╕рова, адвокат заявив, що такого документа його п╕дзахисний не ма╓, ╕ в╕н взагал╕ нема╓ н╕яких паспорт╕в, кр╕м укра╖нських, а тому йому н╕чого здавати, окр╕м укра╖нських документ╕в.
unian.ua
***
Сторона обвинувачення задоволена р╕шенням суду щодо обрання запоб╕жного заходу голов╕ ДФС Роману Нас╕рову, однак не виключа╓ подання апеляц╕╖ з╕ свого боку. Про це журнал╕стам п╕сля завершення судового зас╕дання заявив представник Спец╕ал╕зовано╖ антикорупц╕йно╖ прокуратури Роман Симк╕в, переда╓ кореспондент УН╤АН. "В ц╕лому ми задоволен╕ р╕шенням суду, що суд правильно оц╕нив ризики, вс╕ т╕ докази, як╕ ми подали ╕ обрав саме той запоб╕жний зах╕д, як╕ ми просили - тримання п╕д вартою. Також суд оц╕нив об╜рунтован╕сть п╕дозри: що у сторони обвинувачення були вс╕ п╕дстави оголосити п╕дозру ╕ визнав порядок ╖╖ вручення законним. Що стосу╓ться визначення альтернативного запоб╕жного заходу - застави у 100 млн. грн. - то ми вивчатимемо це питання, хоча я схиляюсь до того, що ми оскаржуватимемо це р╕шення, оск╕льки потр╕бно визначитися, чи забезпечу╓ розм╕р застави виконання Нас╕ровим сво╖х процесуальних обов'язк╕в", - розпов╕в Симк╕в.
Прокурор наголосив, що сл╕дству достеменно в╕домо про наявн╕сть у Нас╕рова британського паспорта, ╕ тому прокурори наполягатимуть на його здач╕. А що стосу╓ться паспорта громадянина Угорщини, прокурор зауважив, що його наявн╕сть оф╕ц╕йно не п╕дтверджена угорською стороною, а ╓ лише оперативною ╕нформац╕╓ю детектив╕в НАБУ щодо цього.

У ПОСОЛЬСТВ╤ США ТА ПРЕДСТАВНИЦТВ╤ ╢С В╤ТАЮТЬ Р╤ШЕННЯ СУДУ ЩОДО НАС╤РОВА

У посольств╕ США та представництв╕ ╢вропейського Союзу в Укра╖н╕ схвалюють ухвалене у в╕второк уранц╕ судове р╕шення щодо в╕дстороненого в╕д виконання обов'язк╕в на час сл╕дства глави Державно╖ ф╕скально╖ служби Романа Нас╕рова, в╕дзначають необх╕дн╕сть заснування в Укра╖н╕ спец╕ал╕зованого антикорупц╕йного суду.
"Ми схвалю╓мо усе д╕╓в╕ш╕ зусилля Нац╕онального антикорупц╕йного бюро Укра╖ни та Спец╕ал╕зовано╖ антикорупц╕йно╖ прокуратури ╕з реал╕зац╕╖ наданих ╖м повноважень. Ми в╕та╓мо судов╕ р╕шення, ухвален╕ вранц╕ 7 березня, але в╕дзнача╓мо, що под╕╖ к╕лькох останн╕х дн╕в п╕дтверджують потребу мати спец╕ал╕зований антикорупц╕йний суд", - йдеться у сп╕льн╕й заяв╕ посольства США та представництва ╢С, поширен╕й у в╕второк прес-секретарем представництва ╢С в Укра╖н╕ Дав╕дом Стул╕ком.
У заяв╕ зазначено, що ц╕ под╕╖ також демонструють, "чому майбутн╕й аудит НАБУ ма╓ бути незалежним, прозорим та забезпечувати об'╓ктивний анал╕з д╕яльност╕ НАБУ протягом минулого року".
"Досягти усп╕ху в боротьб╕ проти корупц╕╖ ╓ критично важливим для Укра╖ни - як для виконання народних вимог Майдану, так ╕ для залучення прямих ╕ноземних ╕нвестиц╕й, необх╕дних для розвитку укра╖нсько╖ економ╕ки", - наголошують у посольств╕ США та представництв╕ ╢С.

САКВАРЕЛ╤ДЗЕ: «ПЛ╤ВКИ» ОНИЩЕНКА ЗДАДУТЬСЯ ДИТЯЧИМ ЛЕПЕТОМ ПОР╤ВНЯНО З╤ СВ╤ДЧЕННЯМИ, ЯК╤ МОЖЕ НАДАТИ НАС╤РОВ ПРОТИ ПОРОШЕНКА

Колишн╕й заступник генпрокурора Укра╖ни Давид Сакварел╕дзе переконаний, що заарештований глава Державно╖ ф╕скально╖ служби Роман Нас╕ров може надати св╕дчення проти багатьох високопоставлених укра╖нських чиновник╕в ╕ пол╕тик╕в.
"Ми хочемо довести справу Р. Нас╕рова до к╕нця ╕ не дозволимо цьому цирку розвалити ╖╖. Це не просто банальна справа про корупц╕ю високопоставленого чиновника. Нас╕ров - основний св╕док майбутн╕х справ проти президента Укра╖ни Петра Порошенка, наглядача в╕д БПП нардепа ╤горя Кононенка, екс-прем'╓р-м╕н╕стра Арсен╕я Яценюка, нардепа В╕тал╕я Хомутинн╕ка та б╕знесмена Р╕ната Ахметова. Нас╕ров для них - золота рибка, за яку вони тримаються зубами", - заявив Д. Сакварел╕дзе виданню "Гордон".
На думку екс-заступника генпрокурора, Р. Нас╕ров ╓ символом кланового "договорняка" в Укра╖н╕. Д.Сакварел╕дзе стверджу╓, що обвинувачення нардепа-вт╕кача з групи "Воля народу" Олександра Онищенка на адресу П. Порошенка не можна нав╕ть пор╕внювати з тими св╕дченнями, як╕ може надати Р. Нас╕ров. "Пор╕вняно з╕ св╕дченнями, як╕ проти П. Порошенка може дати Р. Нас╕ров, "пл╕вки" Онищенка здадуться дитячим лепетом", - заявив екс-заступник генпрокурора…
ua.interfax.com.ua

НАБУ ВЗЯЛОСЯ ЗА ТИХ, ХТО ЗАВАЖАВ ДОСТАВИТИ НАС╤РОВА НА ОБСТЕЖЕННЯ

Нац╕ональне антикорупц╕йне бюро Укра╖ни в╕дкрило крим╕нальне провадження за фактом перешкоджання робот╕ сп╕вроб╕тник╕в Бюро, коли вони хот╕ли доставити до ╤нституту кард╕олог╕╖ ╕мен╕ академ╕ка Стражеска в╕дстороненого голову Державно╖ ф╕скально╖ служби Романа Нас╕рова. Про це пов╕домила прес-служба в╕домства.
У НАБУ нагадали, що 4 березня група ос╕б, як╕ називали себе народними депутатами, перешкоджала законним д╕ям сп╕вроб╕тник╕в Бюро, метою яких було доставити голову ДФС на обстеження до Нац╕онального наукового центру "╤нститут кард╕олог╕╖ ╕мен╕ академ╕ка Стражеска" з метою проведення об'╓ктивно╖ оц╕нки стану його здоров'я.
В╕домост╕ до ╢диного ре╓стру досудових розсл╕дувань внесен╕ того ж дня.
Д╕╖ ос╕б, як╕ чинили оп╕р сп╕вроб╕тникам НАБУ, квал╕ф╕кован╕ за ч.2. ст. 342 Крим╕нального кодексу Укра╖ни ("Оп╕р прац╕вников╕ правоохоронного органу п╕д час виконання ним службових обов'язк╕в").
«Укра╖нська правда»

ДВ╤ ТРЕТИНИ ЧИТАЧ╤В УН╤АН ВВАЖАЮТЬ «ЦИРКОМ НА ДРОТ╤» СИТУАЦ╤Ю З╤ «СЛАБКИМ ЗДОРОВ'ЯМ» НАС╤РОВА

Лише 4% опитаних в╕рять в ╕стор╕ю з хворобою в╕дстороненого голови ДФС Романа Нас╕рова, п╕дозрюваного у зловживанн╕ владою. Так, зг╕дно з результатами опитування на сайт╕ УН╤АН 66% читач╕в в╕дпов╕ли, що нудить в╕д корупц╕онер╕в-симулянт╕в з╕ "слабким здоров'ям" ╕ вважають нин╕шню ситуац╕ю з в╕дстороненим головою Державно╖ ф╕скально╖ служби Романом Нас╕ровим "черговим цирком на дрот╕". Водночас 25% опитаних заявили, що "прекрасно" ставляться до ц╕╓╖ ситуац╕╖, адже вперше з час╕в незалежност╕ в Укра╖н╕ судять чиновника такого р╕вня. При цьому 3% респондент╕в все ж припускають, що в Нас╕рова можуть бути проблеми з╕ здоров'ям. Але водночас переконан╕, що не можна дати йому втекти. Лише 1% читач╕в в╕дпов╕ли, що звинувачення НАБУ на адресу Нас╕рова н╕кчемн╕, а також констатували, що суд над людиною у такому ф╕зичному стан╕ ╓ дик╕стю. Ще 5% читач╕в заявили, що ╖м байдуже, ╕ що вони не розум╕ють, чому ц╕╓ю справою так переймаються.

«ТАКОГО ВЕЛЕТНЯ ЗМУСИЛИ ДИХАТИ ПОВ╤ТРЯМ ЛУК'ЯН╤ВСЬКОГО С╤ЗО…»

Перебування в╕дстороненого голови Державно╖ ф╕скально╖ служби Романа Нас╕рова за ╜ратами ╓ добрим сигналом. Про це в еф╕р╕ Facebook сказав радник м╕н╕стра внутр╕шн╕х справ, голова ГО "Всеукра╖нського союзу ветеран╕в АТО" ╤лля К╕ва.
"Те, що такого велетня, як Нас╕ров, змусили в╕дчувати пов╕тря Лук'ян╕вського С╤ЗО, дуже добре. Тюрма зм╕ню╓, зм╕цню╓. Кожн╕й людин╕ у св╕й час це йде на користь. Зм╕на ц╕нностей в╕дбува╓ться у двох випадках. На в╕йн╕ - де вбивають ╕ де грош╕ вас н╕як не в╕дд╕лять в╕д смерт╕. ╤ у тюрм╕, де людина також зм╕ню╓ться.
Ще вчора Нас╕ров був потужним велетнем, який мав можлив╕сть вир╕шувати дол╕ тисяч укра╖нц╕в. Який мав владу ╕ грош╕. Був повн╕стю упевнений, що ц╕ грош╕ вир╕шують ус╕ питання. Сьогодн╕ в╕н жалюг╕дний. У мене нема╓ до нього жалю. У чолов╕ка повинна бути г╕дн╕сть. Як би тоб╕ не було боляче, страшно, сумно, ти повинен виглядати, як чолов╕к. А не як дешева ганч╕рка…

 

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #10 за 10.03.2017 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=18255

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков