Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3175)
З потоку життя (6386)
Душі криниця (3502)
Українці мої... (1463)
Резонанс (1499)
Урок української (988)
"Білі плями" історії (1671)
Крим - наш дім (532)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
«ТРЕБА РОЗБИРАТИ»: ВЧЕНИЙ ЗАБИВ НА СПОЛОХ ЧЕРЕЗ КРИМСЬКИЙ М╤СТ
Кримський м╕ст виклика╓ прос╕дання р╕вня Керченсько╖ протоки, що зменшу╓ глибину фарватеру та ╓...


НАШ ФУТБОЛ В РЕЖИМ╤ ДИВА
╤сторичну перемогу зб╕рно╖ Укра╖ни на чемп╕онат╕ св╕ту U-20 необх╕дно кап╕тал╕зувати.


МАЙСТРИН╤ ТЕРНОП╤ЛЬЩИНИ ВИШИВАЮТЬ СОРОЧКУ ДЛЯ БАЛУХА
За словами зав╕дувачки методичного сектора музею Натал╕╖ Николин, в╕дшиватимуть в╕зерунки ╕з...


«КРИМСЬКИЙ Д╤М» ЗАПУСКА╢ КАМПАН╤Ю З╤ ЗБОРУ СВ╤ДЧЕНЬ ПРО ДЕПОРТАЦ╤Ю
"Кримський д╕м" у Ки╓в╕ запуска╓ масовий проект "Тамирлар" (Кор╕ння) з╕ збору в╕део з╕...


ЗАГИНУВ НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ ДМИТРО ТИМЧУК
46-р╕чного нардепа в╕д фракц╕╖ "Народний фронт" знайшли у його квартир╕ в Ки╓в╕ мертвим з...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #5 за 03.02.2017 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#5 за 03.02.2017
СУД ДАВ ДОЗВ╤Л НА АРЕШТ ЯНУКОВИЧА

Печерський райсуд Ки╓ва вин╕с р╕шення про затримання колишнього президента Укра╖ни В╕ктора Януковича, який перехову╓ться п╕сля втеч╕ з кра╖ни на територ╕╖ Рос╕╖. Про це йдеться у в╕дпов╕дн╕й постанов╕, опубл╕кован╕й в ╢диному ре╓стр╕ судових р╕шень.
"У зв'язку ╕з переховуванням п╕дозрюваного ОСОБА_1 (Януковича – ред.) в╕д орган╕в досудового розсл╕дування та суду; зак╕нченням 27.01.2017 року терм╕ну д╕╖ ухвали сл╕дчого судд╕ Печерського районного суду м. Ки╓ва в╕д 27.07.2016 року, враховуючи тяжк╕сть покарання, що загрожу╓ ОСОБА_1 (Януковичу) у раз╕ визнання його винуватим у вчиненн╕ крим╕нальних правопорушень, у ско╓нн╕ яких в╕н п╕дозрю╓ться, та неможлив╕сть запоб╕гання зазначеним ризикам шляхом застосування б╕льш м'яких запоб╕жних заход╕в, виникла необх╕дн╕сть у наданн╕ дозволу на затримання останнього, з метою його приводу для участ╕ у розгляд╕ клопотання про застосування стосовно нього запоб╕жного заходу у вигляд╕ тримання п╕д вартою", - йдеться у документ╕.
Так, суд задовольнив клопотання прокурора з метою приводу Януковича для участ╕ в розгляд╕ клопотання про застосування запоб╕жного заходу у вигляд╕ тримання п╕д вартою.
"Надати дозв╕л органу досудового розсл╕дування на затримання п╕дозрюваного ОСОБА_1 (Янукович), 9 липня 1950 року народження, з метою його приводу для участ╕ в розгляд╕ клопотання про застосування запоб╕жного заходу у вигляд╕ тримання п╕д вартою", - зазнача╓ться в постанов╕.
Ран╕ше пов╕домлялося, що суд також наклав арешт на плавзасоби ТОВ "Тантал╕т", що знаходилися на територ╕╖ колишньо╖ резиденц╕╖ Януковича.
Нагада╓мо, генпрокурор Юр╕й Луценко вручив адвокату Януковича пов╕домлення про п╕дозру екс-президента в державн╕й зрад╕.

ДЕРЖФ╤НМОН╤ТОРИНГ П╤ДОЗРЮ╢, ЩО «С╤М'Я» В╤ДМИЛА ПОНАД 200 М╤ЛЬЯРД╤В

Державна служба ф╕нансового мон╕торингу викрила ф╕нансов╕ операц╕╖, як╕ можуть бути пов'язан╕ з легал╕зац╕╓ю доход╕в, одержаних злочинним шляхом екс-президентом В╕ктором Януковичем та його оточенням, на суму 201,7 млрд. грн. Про це пов╕домля╓ Урядовий портал. 
"За весь пер╕од проведення розсл╕дувань (березень 2014 - грудень 2016 рок╕в) стосовно ф╕нансових операц╕й, проведених колишн╕ми високопосадовцями, п╕дготовлено та направлено до правоохоронних орган╕в Укра╖ни 547 матер╕ал╕в (109 узагальнених та 438 додаткових узагальнених матер╕ал╕в). Сума ф╕нансових операц╕й, як╕ можуть бути пов'язан╕ з легал╕зац╕╓ю доход╕в, одержаних злочинним шляхом, та можуть бути пов'язан╕ з учиненням ╕ншого злочину, визначеного КК Укра╖ни, за цими матер╕алами становить 201,7 млрд. грн.", - йдеться в пов╕домленн╕.
За результатами вжитих заход╕в Держф╕нмон╕торингом за час проведення розсл╕дувань заблоковано на рахунках ф╕зичних та юридичних ос╕б, як╕ мають зв'язок з Януковичем та колишн╕ми високопосадовцями, кошти в екв╕валент╕ 1,54 млрд. дол. США. 
Окрема увага Держф╕нмон╕торингом прид╕ля╓ться пошуку та блокуванню актив╕в колишн╕х високопосадовц╕в за кордоном. За пов╕домленнями п╕дрозд╕л╕в ф╕нансово╖ розв╕дки ╕нших кра╖н, заблоковано активи колишн╕х високопосадовц╕в орган╕в влади, м╕сцевого самоврядування Укра╖ни та пов'язаних з ними ос╕б на загальну суму 107,19 млн. долар╕в США, 15,87 млн. ╓вро та 135,01 млн. швейцарських франк╕в, зокрема в Австр╕╖, Велик╕й Британ╕╖, Латв╕╖, К╕пр╕, ╤тал╕╖, Л╕хтенштейн╕, Швейцар╕╖ та Н╕дерландах.
ukrinform.ua

 

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #5 за 03.02.2017 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=18053

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков