Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2849)
З потоку життя (6004)
Душі криниця (3339)
Українці мої... (1437)
Резонанс (1451)
Урок української (985)
"Білі плями" історії (1641)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (259)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У КРИМУ ПОБИЛИ ЕКС-ПРЕМ'╢РА ФРАНЧУКА ╤ ВКРАЛИ У НЬОГО ЗОЛОТО ╤ ГРОШ╤
Колишнього прем'╓р-м╕н╕стра Криму Анатол╕я Франчука нев╕дом╕ побили ╕ пограбували у власному...


УКРА╥НЦ╤ СТАЛИ ЧАСТ╤ШЕ ╥ЗДИТИ В АНЕКСОВАНИЙ КРИМ
У липн╕ м╕сяц╕ к╕льк╕сть перетин╕в адм╕нкордону з анексованим Кримом у Херсонськ╕й област╕ зросла...


СУД ПРОДОВЖИВ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ НАС╤РОВУ НОСИТИ ЕЛЕКТРОННИЙ БРАСЛЕТ
Нас╕рову заборонено сп╕лкуватися з╕ св╕дками, як╕ проходять у крим╕нальному провадженн╕....


З╤ СЦЕНАР╤Ю Ф╤ЛЬМУ ПРО СТУСА ВИДАЛИЛИ СЦЕНИ З ЙОГО АДВОКАТОМ МЕДВЕДЧУКОМ
Факт того, що сцени з Медведчуком у ф╕льм╕ не буде, п╕дтвердив продюссер стр╕чки Артем Денисов


РЕЙТИНГ ПУТ╤НА ВПАВ ДО Р╤ВНЯ 2013 РОКУ
Нин╕шн╕й рейтинг Пут╕на ╓ найнижчим з 2013 року, коли в╕н теж становив 45%.
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #8 за 19.02.2016 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#8 за 19.02.2016
«КРИМНАШ» – ГУЧНИЙ ПРОВАЛ ЛАВРОВА

«Покращення» по-кримськи

КРЕМЛЬ ПЕРЕТВОРИВСЯ НА СВ╤ТОВОГО ╤ЗГОЯ, ЩО ВЕЛЬМИ НЕРВУ╢ ЛАВРОВА ╤ ПРЕЗИДЕНТА ПУТ╤НА

Оф╕ц╕йна Москва все глибше занурю╓ться у трясовину власно╖ брехн╕ ╕ пропаганди. К╕льк╕сть дез╕нформац╕╖ ╕ провальних «хитрих план╕в» зашкалю╓ наст╕льки, що досв╕дчен╕ дипломати починають заговорюватись, ╕з потрохами видаючи кремл╕вськ╕ злочини в Укра╖н╕.
У нещодавньому ╕нтерв’ю голова рос╕йського МЗС Серг╕й Лавров заявив, що «кримський референдум» довелося проводити у прискорен╕ терм╕ни н╕бито через «в╕йськову загрозу» з боку Ки╓ва.
«Референдум, напевно, можна було б довше готувати й нагнати туди б╕льше спостер╕гач╕в. Вони запитують, чому МИ його провели за один тиждень. Ми в╕дпов╕да╓мо, що була пряма в╕йськова загроза: бандити мчали на по╖здах з╕ збро╓ю в руках ╕з нам╕ром викорчувати зв╕дти рос╕ян. Зараз можна ч╕плятись за як╕сь юридичн╕, техн╕чн╕ аспекти ╕з приводу того, що сталося, хоча результати референдуму важко заперечувати», – сказав в╕н.
Мало хто звернув увагу на цю приказку, хоча вона ма╓ ╕стотне значення. Рос╕йський «р╕ббентроп» непрямо п╕дтвердив, що Москва навесн╕ 2014 року провела на територ╕╖ сус╕дньо╖ держави якийсь «референдум», за результатами якого силою в╕д╕брала в Укра╖ни Крим. ╤нших тлумачень бути не може. Спасиб╕, це ще один аргумент для майбутнього м╕жнародного трибуналу над кремл╕вською кл╕кою.
Вельми показово, що Москва змушена систематично виправдовуватись ╕з приводу анекс╕╖ Криму. Рос╕йськ╕ дипломати, чиновники й пол╕тики намагаються довести самим соб╕ й цив╕л╕зованому св╕ту, що Крим тепер – «законна рос╕йська територ╕я». Вони прекрасно розум╕ють, що ф╕нт ╕з «при╓днанням» в╕дбувся наст╕льки грубо ╕ см╕шно, що Москва сама себе загнала в глухий кут. Ки╖в ╕ Зах╕д не визнають анекс╕ю, з ус╕х бок╕в Рос╕ю називають злод╕╓м ╕ вимагають повернути п╕востр╕в законному власнику. Кремль перетворився на св╕тового ╕згоя, що вельми нерву╓ Лаврова ╕ президента Володимира Пут╕на. Вони прекрасно знають, як╕ це може мати насл╕дки. Хто не в╕рить, нехай ще раз перечита╓ б╕ограф╕╖ колишнього президента ╤раку Саддама Хусейна й л╕в╕йського диктатора Муаммара Кадафф╕. Заяви Лаврова вказують, що жодних «мюнхенських змов» м╕ж Москвою й Вашингтоном ╕з приводу Криму нема╓.
Безпосередня причина, яка спонукала рос╕йського м╕н╕стра давати ╕нтерв’ю, – нещодавня резолюц╕я ╢вропарламенту щодо окупованого п╕вострова. Москву вчергове вмокнули обличчям у бруд. Брюссель закликав повернути п╕востр╕в ╕ заявив, що санкц╕╖ проти Рос╕╖ триватимуть доти, доки останн╕й солдат не залишить укра╖нську територ╕ю.
Так, под╕бний документ не може зобов’язати Кремль припинити анекс╕ю, але в╕н ма╓ ╕стотне значення для дискус╕╖ всередин╕ ╢вросоюзу. В╕домо, що сексоти на кремл╕вськ╕й зарплат╕, не покладаючи рук ╕ ╕нших частин т╕ла, вже п╕втора року намагаються вмовити ╓вропейських пол╕тик╕в пом’якшити сво╓ ставлення до питання санкц╕й ╕ «рос╕йського статусу» над Кримом. До л╕та 2014 року в них це так-сяк виходило, але загибель малайз╕йського «Бо╖нга» рейсу МН-17 сплутала вс╕ карти.
Нещодавн╕ гучн╕ звинувачення в тяжких крим╕нальних злочинах, як╕ пролунали на адресу Пут╕на, взагал╕ звузили ╖м поле для маневру. Тепер ╓вропейськ╕ фанати Кремля – фактичн╕ сп╕вучасники протиправних д╕янь. Москв╕ вже не варто розраховувати на ╖хню допомогу у вир╕шенн╕ «кримського питання». ╢вропарламент дав ч╕ткий сигнал ус╕м, хто «сумн╕ва╓ться»: Крим – це укра╖нська територ╕я. Ми можемо констатувати гучну поразку кремл╕всько╖ дипломат╕╖ й персонально пана Лаврова.
Не варто шукати стратег╕чних план╕в там, де все поясню╓ться банальною дур╕стю. Голова МЗС «здуру» м╕г назвати реч╕ сво╖ми ╕менами. Невже кер╕вництво кра╖ни, що волод╕╓ ядерною збро╓ю, не контролю╓ сво╖х сл╕в ╕ вчинк╕в? Багато фактор╕в вказують на те, що кремл╕вськ╕ володар╕ пов╕льно, але впевнено занурюються в деменц╕ю.
Пут╕н ╕з розумним виглядом розпов╕да╓, що, завдяки високому курсу долара, в рос╕йському бюджет╕ стало «б╕льше грошей»; ╕ взагал╕, за його прогнозом, нафта не могла впасти нижче 80 долар╕в за барель. Зараз вона колива╓ться в межах 30 долар╕в за барель ╕з перспективою подальшого зниження. У в╕дпов╕дь на конкретн╕ запитання в╕д ╕ноземних журнал╕ст╕в щодо стану рос╕йсько╖ ф╕нансово╖ системи, Пут╕н почина╓ розпов╕дати про «статевий орган бабус╕». Н╕, це — не хамство, а втрата зв’язку з реальн╕стю.
Вищ╕ рос╕йськ╕ чини (особливо силовики) щиро в╕рять у р╕зн╕ консп╕ролог╕чн╕ н╕сен╕тниц╕: «проамериканський переворот у Ки╓в╕», «потяг дружби», «агенти впливу», «англ╕йка паскудить» й ╕нш╕ «печеньки в╕д Держдепу». Вони морально не можуть прийняти, що народ без сприяння ╕ порад ззовн╕ скинув екс-президента Януковича ╕ його «С╕м’ю», яка намагалась зробити з укра╖нц╕в кр╕пак╕в.
У ╖хньому розум╕нн╕ громадськ╕сть не може бути суб’╓ктом пол╕тично╖ д╕╖. Т╕льки об’╓ктом. До реч╕, з ц╕╓╖ причини Кремль насправд╕ зневажа╓ кримських «ватник╕в» ╕ республ╕канське «кер╕вництво». З точки зору Пут╕на й Лаврова, вони – абсолютн╕ нул╕, як╕ змогли д╕яти т╕льки за участ╕ рос╕йсько╖ арм╕╖ ╕ спецназу. Не було жодного «повсталого народу Криму» ╕ бути не могло. Рос╕йський м╕н╕стр сво╖м гучним «МИ» зайвий раз це п╕дтвердив.

Серг╕й СТЕЛЬМАХ,
пол╕тичний оглядач
www.radiosvoboda.org

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #8 за 19.02.2016 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=16683

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков