Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2910)
З потоку життя (6084)
Душі криниця (3366)
Українці мої... (1440)
Резонанс (1461)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1647)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ТРИВОЖНЕ В╤ДЛУННЯ ╤ЧН╤
...слово “збер╕галися” тут явно нев╕дпов╕дне. Адже тримали ╖х здеб╕льшого п╕д...


ПРАГНЕННЯ СПРАВЕДЛИВОСТ╤
там, де вбивають в╕ру у справедливий суд, рано чи п╕зно приходить суд Л╕нча.


ЕРОСТАМ╤Н ╤ ПЕРСПЕКТИВИ УКРА╥НСЬКО╥ ЗАЛ╤ЗНИЦ╤
Мо', пора вибиратися з то╖ багнюки, доки ще зовс╕м не п╕зно? Вибиратися та вказати нашим щурам ╖х...


ЯК "КРИМСЬКА СВ╤ТЛИЦЯ" ЦЬКУ╢ ГЕРО╥В ╤ ДИСКРЕДИТУ╢ УКРА╥НСЬКУ ПРЕСУ
18 вересня у виданн╕ Детектор Мед╕а було опубл╕коване ╕нтерв'ю пан╕ Олени Холоденко з в╕домими...


УКРА╥НА ПОКАЗУ╢ США, ЩО НЕ ХОЧЕ ЗАХИЩАТИ СВОЮ ТЕРИТОР╤Ю
"У Ки╓в╕ мають швидко визначитися з╕ стратег╕╓ю в Азовському мор╕"
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #19 за 10.05.2013 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#19 за 10.05.2013
╤ДЕЯ — НЕ Д╤Я

Дивно було читати величезну статтю доктора економ╕чних наук, професора, пров╕дного науковця ╤нституту рег╕ональних досл╕джень НАН Укра╖ни Степана Вовканича на стор╕нках «Кримсько╖ св╕тлиц╕». В╕н довго, з використанням багатьох науково-ф╕лософських терм╕н╕в розпов╕да╓, якою ПОВИННА БУТИ укра╖нська нац╕ональна ╕дея (УН╤). Взагал╕, його думка в╕рна ╕, власне кажучи, добре в╕дома укра╖нському сусп╕льству вже майже 200 рок╕в з час╕в ╖╖ проголошення Тарасом Шевченком, ба й Пилипом Орликом, ╕з невеликими сучасними додатками й уточненнями. Але УН╤ пана Вовканича – це погляд на Укра╖ну з Марсу, а не з╕ Львова, де в╕н живе. Бо означена ним УН╤ зна╓, як МА╢ бути, але не врахову╓ того, що ╢. Якщо б не зауваження: «На жаль, Укра╖на пост╕йно в╕дчува╓ загрози сво╓╖ незалежност╕», — можна було б подумати, що автор живе поза Укра╖ною, не знайомий з ╖╖ реал╕ями. Саме тому в╕н на початку статт╕ заявля╓: «Чи не найб╕льшу соц╕альну оскому набила ╕м╕тац╕я боротьби з провладною б╕льш╕стю у ВР за зв╕льнення ╕з тотал╕тарно-урядово╖, бандитсько╖ к╕ч╕ зовс╕м пухнасто-б╕лих ╕ тяжко хворих патр╕от╕в-опозиц╕онер╕в...»
Цим висловом пан Вовканич практично ототожню╓ сучасну владу й опозиц╕ю. Чому ж Ви тод╕ не переправите сво╖ роздуми про УН╤ безпосередньо Януковичу-Азарову? Оск╕льки це ╖хня компетенц╕я ╕ нав╕ть обов’язок — розбудовувати Укра╖ну зг╕дно до Вашо╖ ц╕лком в╕рно╖ нац╕онально╖ ╕де╖? Для того ╖х ╕ обрав народ два роки тому. Але вони того НЕ РОБЛЯТЬ...
Якою б правильною не була написана УН╤, ще потр╕бна наполеглива Д╤Я ПАТР╤ОТ╤В, щоби ╖╖ зд╕йснити. На сьогодн╕ такими патр╕отами, як╕ можуть реально протистояти влад╕, ╓ три опозиц╕йн╕ парт╕╖, котр╕ сум╕сно працюють на користь Укра╖н╕ у ВР, або заважають влад╕ легко й без напруги приймати антиукра╖нськ╕ закони на кшталт мовного закону К╕валова-Колесн╕ченка. Можливо, не все вда╓ться опозиц╕╖, але саме вона п╕дн╕ма╓ р╕вень нац╕онально╖ св╕домост╕ громади через акц╕╖ «Вставай, Укра╖но!». Саме опозиц╕я спонука╓ пригноблене негараздами сусп╕льство до опору промосковським силам.
На жаль, опозиц╕╖ заважають не лише озбро╓на антинародними законами влада та «беркут╕вц╕» з дубинками, але й так╕ теоретики-л╕берали як Ви, пане Вовканич. Жодна з Ваших чудових ╕дей не буде реал╕зована, доки в Укра╖н╕ не запану╓ укра╖нська влада, а зд╕йснити ╖╖ може т╕льки сучасна опозиц╕я. Дай Бог ╖м силу, натхнення й п╕дтримку усього нашого народу! До реч╕, практично ус╕ озвучен╕ Вами положення УН╤ набагато прост╕ше ╕ коротше записан╕ у виборчих програмах парт╕й «Свобода», «Батьк╕вщина», «Удар» – почитайте.
Я не проти глибоких наукових розробок у пров╕дних ф╕лософських питаннях. Я проти зайвих ╕дей та звинувачень, геть в╕д╕рваних од реальних д╕й. Давайте не будемо лити воду на млин укра╖нофоб╕в, а разом – парт╕╖, науковц╕, громадяни – станемо боротися за зв╕льнення в╕д чужинсько╖ влади в Укра╖н╕. Спочатку встановлення укра╖нсько╖ влади, пот╕м розбудова держави на принципах УН╤.

╤рина МОЛЧАНОВА,
член ВУТ «Просв╕та»
м. Мар╕уполь

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #19 за 10.05.2013 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=11746

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков