"Кримська Свiтлиця" > #16 за 18.04.2003 > Тема "Мовно-комп'ютерний конкурс"
#16 за 18.04.2003
"ЮНІ, СЛАВНІ ТА МОГУТНІ - НАМ НАЛЕЖИТЬ ВСЕ МАЙБУТНЄ!"
КС
конкурс!
Такий девіз вибрала собі команда-учасниця мовно-літературно-історично-пісенно-комп'ютерного конкурсу "Клас Сковороди" з НВК "Українська школа-гімназія" м. Сімферополя. Пропонуємо учасникам інтелектуального турніру заочне знайомство із гімназійною командою, щоб мали уяву, з яким "могутнім" суперником (ще раз прочитайте девіз!) їм доведеться зійтися у поєдинку за комп'ютер. Принагідно зауважимо, що торік інша команда з української гімназії - "Велес" вже виборола комп'ютер у нашому змаганні. "Клас Сковороди" поставив собі за мету зробити такі комп'ютерні перемоги традиційними! Запрошуємо інші команди також розповісти про себе на сторінках газети і нагадуємо, що 25 квітня - останній день, коли ще можна відсилати відповіді на запитання нашого конкурсу. (Усі вони були надруковані в "КС" 4 квітня).
Андрій ІВАШКО (капітан, 10-й кл.): Непогано орієнтується у язичництві. Працює над науковою роботою на цю тему. У команді спеціалізується на історії, політології та релігієзнавстві. У вільний час читає книжки (здебільшого історичні). З березня 2001 року веде хронологію всіх військово-політичних конфліктів у світі. Вчиться грати на гітарі. Улюблений співак - Ігор Тальков. Займається спортом (східні єдиноборства, фехтування).
Сергій ВОЛКОВ (10-й кл.): Добре знає історію, особливо історію України. Відмінник. Пише наукову роботу про Симона Петлюру. Любить читати книжки та слідкувати за міжнародними подіями. Здорово грає на гітарі. Захоплюється музикою Талькова, Цоя, "Rammstein" та "Арії". Спортсмен (ходить на секцію боксу).
Василь МИРОНЕНКО (10-й кл.): Круглий відмінник. У команді спеціалізується на радіотехніці. Добре орієнтується у всіх предметах. Пише наукову роботу про Українську Галицьку армію, у вільний час займається спортом та слухає "Арію" та "Rammstein".
Надія ГЕМБАРСЬКА(8-й кл.): Відмінниця, спортсменка, танцівниця! У вільний час багато читає і, головне, пам'ятає все прочитане!
Діана КАНГІЄВА (10-й кл.): Авторка вже двох наукових робіт. Спеціалізується на мовах та геометрії. Любить брати участь у різних конкурсах, зокрема, у конкурсі краси "Кримчаночка", який проводить "Кримська світлиця".
Максим ШЕВЦОВ (10-й кл.): Непогано орієнтується в релігієзнавстві. Завжди і на все має свою точку зору. Відмінник. Спортсмен. У команді спеціалізується на комп'ютерній техніці. У вільний час слухає "Наутілус" В. Бутусова. Захоплюється праслов'янською культурою.
Леонід КРАДАЖАН(10-й кл.): Чудова людина і ще й хороший друг! Круглий відмінник. Президент учнівського самоврядування. Контролює всю роботу старостату. Ніколи не залишить друга в біді! Має глибокі знання з усіх предметів. Відвідує багато спецкурсів. Пише наукову роботу про самоврядування.
Юлія ОНИЩЕНКО (9-й кл.): Чудово знає українську мову та літературу. Вміє грати на гітарі, має ідеальний слух. Як і усі члени команди, любить писати вірші та малювати.
Анастасія ДОБРОСИНЕЦЬ (9-й кл.): В команді спеціалізується на українській літературі. Відвідує музичний спецкурс, знає безліч українських народних пісень.
Юрій МАКАРЕНКО (8-й кл.): Улюблені предмети - хімія та алгебра. Захоплюється науковою літературою та фантастикою, тому знайде відповідь навіть на найфантастичніші запитання від "Аладдіна"!
На початок травня заплановане проведення першої у цьому турнірному році очної зустрічі між командами двох сімферопольських гімназій - № 1 ("Таврида") та української ("Клас Сковороди"). Це буде й справді "битва могутніх"! Слідкуйте за нашими оголошеннями: вболівальники і глядачі будуть на турнірі бажаними гостями.
"Кримська Свiтлиця" > #16 за 18.04.2003 > Тема "Мовно-комп'ютерний конкурс"
Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=795
|