|
"Кримська Свiтлиця" > #48 за 28.11.2025 > Тема "З перших уст"
#48 за 28.11.2025
УКРА╥НА ГОТУ╢ НОВИЙ РАУНД МИРНИХ ╤ БЕЗПЕКОВИХ ПЕРЕГОВОР╤В
Наприк╕нц╕ тижня укра╖нська та американська делегац╕╖ продовжать роботу над узгодженням пункт╕в, напрацьованих в результат╕ зустр╕чей у Женев╕, щоб просунутися до миру та гарант╕й безпеки.
Про це пов╕домив Президент Укра╖ни Володимир Зеленський у в╕деозверненн╕, переда╓ Укр╕нформ ╕з посиланням на його Телеграм.
За словами глави держави, зараз однаково важливими ╓ захист укра╖нських позиц╕й, спротив на фронт╕ та сп╕льна з партнерами робота задля зм╕цнення дипломатичних можливостей.
"Наша команда разом з американськими представниками вже на цьому тижн╕ - наприк╕нц╕ тижня - продовжить наближати пункти, як╕ ╓ в нас за результатами Женеви, до тако╖ форми, яка виведе на дорогу до миру й гарант╕й безпеки. Буде зустр╕ч делегац╕й", - зазначив Зеленський.
Також Президент запевнив, що укра╖нська делегац╕я буде добре п╕дготовлена та налаштована на предметну роботу.
"Ми й зараз на зв’язку з американською стороною ╕ з нашими ╓вропейськими друзями. Також я ╕нформую наших партнер╕в в ╕нших частинах св╕ту, ╕ я дякую ╖м за п╕дтримку нашого суверен╕тету, нашо╖ держави", - наголосив в╕н.
Зеленський п╕дкреслив, що Укра╖на робить усе необх╕дне, щоб мати достатн╕й р╕вень оборонно╖ п╕дтримки.
Як пов╕домляв Укр╕нформ, 23 листопада поточного року у Женев╕ в╕дбулася зустр╕ч укра╖нських, американських та ╓вропейських посадовц╕в, у ход╕ яко╖ сторони обговорити про╓кт мирного плану, представлений Вашингтоном щодо припинення в╕йни в Укра╖н╕. Укра╖на ╕ США за результатами переговор╕в делегац╕й двох держав у Женев╕ домовилися продовжити роботу над сп╕льними пропозиц╕ями до угоди про мир. Сторони п╕дтвердили, що будь-яка майбутня угода ма╓ ц╕лковито поважати суверен╕тет Укра╖ни та забезпечити ст╕йкий ╕ справедливий мир. За п╕дсумками переговор╕в сторони п╕дготували оновлений ╕ доопрацьований рамковий документ щодо миру.
25 листопада Президент Укра╖ни Володимир Зеленський п╕д час зустр╕ч╕ Коал╕ц╕╖ охочих наголосив, що Укра╖н╕ попри певн╕ позитивн╕ результати мирних перемовин у Женев╕ все ще потр╕бна п╕дтримка в╕д союзник╕в.
"Кримська Свiтлиця" > #48 за 28.11.2025 > Тема "З перших уст"
Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=27442
|