Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4655)
З потоку життя (7300)
Душі криниця (4346)
Українці мої... (1730)
Резонанс (2453)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1886)
Крим - наш дім (1634)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (266)
Бути чи не бути? (512)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (310)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
РОС╤Я ОБМАНОМ ВЕРБУ╢ ЖИТЕЛ╤В КРИМУ ДО АРМ╤╥
Окупац╕йн╕ структури об╕цяють м╕сцевим жителям «службу вдома»…


В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ П╤СЛЯ АТАКИ ДРОН╤В ГОРИТЬ НАФТОБАЗА
Перед тим пов╕домлялося про сер╕ю вибух╕в у С╕мферопол╕, Феодос╕╖ та Красноперекопському район╕...


«ДИРЕКТОРУ» КРИМСЬКОГО МУЗЕЮ ОГОЛОСИЛИ П╤ДОЗРУ
Орган╕зував викрадення 11 тисяч твор╕в мистецтва…


ЗА ДЕРЖАВНУ ЗРАДУ
Екссуддю ╕з С╕мферополя заочно засуджено до 13 рок╕в ув’язнення за державну зраду…


ЧИМ РОС╤ЯНИ ЗАМ╤НЮЮТЬ УРАЖЕН╤ ППО У КРИМУ
Про це в телеетер╕ розпов╕в речник В╕йськово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук…




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #17 за 25.04.2025 > Тема "Крим - наш дім"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#17 за 25.04.2025
ЕКСМ╤Н╤СТРА З КРИМУ ЗАСУДИЛИ ДО 13 РОК╤В УВ'ЯЗНЕННЯ ЗА ДЕРЖЗРАДУ

Колишнього депутата С╕мферопольсько╖ м╕сько╖ ради VI скликання, ексм╕н╕стра ╕нформац╕╖ та масових комун╕кац╕й АР Крим засуджено до 13 рок╕в позбавлення вол╕ за державну зраду.

Про це пов╕домля╓ прокуратура АР Криму та м. Севастополя, переда╓ Укр╕нформ.

"За публ╕чного обвинувачення прокуратури автоном╕╖ до 13 рок╕в позбавлення вол╕ з конф╕скац╕╓ю майна заочно засуджено колишнього депутата С╕мферопольсько╖ м╕сько╖ ради VI скликання, ексм╕н╕стра ╕нформац╕╖ та масових комун╕кац╕й АР Крим. Його визнано винним у вчиненн╕ державно╖ зради (ч. 1 ст. 111 КК Укра╖ни)", - йдеться у пов╕домленн╕.

Як пов╕домило Укр╕нформу джерело у правоохоронних органах, засудженого звати Полонський Дмитро Анатол╕йович.

Прокурори у суд╕ довели, що у червн╕ 2014 року наказом «в. о. голови Республ╕ки Крим» С. Аксьонова в╕н був призначений на посаду «заступника Голови Ради м╕н╕стр╕в Республ╕ки Крим – м╕н╕стра внутр╕шньо╖ пол╕тики ╕нформац╕╖ та зв’язку», яку об╕ймав до 2018 року.

На сво╖й посад╕ «м╕н╕стр» зд╕йснював формування та стандартизац╕ю пол╕тики п╕вострова у сфер╕ мед╕а, масових комун╕кац╕й, теле- ╕ рад╕омовлення, видавничо╖ д╕яльност╕ та поштового зв'язку зг╕дно з ╕нтересами кра╖ни-окупанта.

Виконуючи сво╖ повноваження, засуджений забезпечував виконання р╕шень окупац╕йно╖ влади, спрямованих на «адаптац╕ю» ╕нформац╕йного простору п╕вострова до законодавства РФ ╕ активне поширення рос╕йсько╖ пропаганди в мед╕апростор╕ Криму, а також надавав допомогу представникам держави-агресора у зд╕йсненн╕ п╕дривно╖ д╕яльност╕ проти Укра╖ни.

Ран╕ше Укр╕нформ пов╕домляв, що за час окупац╕╖ Криму заре╓стровано понад 3800 крим╕нальних справ. За статтею про державну зраду прокуратура АР Крим та м. Севастополя розпочала 221 крим╕нальне провадження.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #17 за 25.04.2025 > Тема "Крим - наш дім"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=26915

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков