"Кримська Свiтлиця" > #26 за 28.06.2024 > Тема "Крим - наш дім"
#26 за 28.06.2024
У КРИМУ ПОЖЕЖА В РАЙОН╤ МИСУ ЧАУДА, ЗВ╤ДКИ РОС╤ЯНИ ЗАПУСКАЮТЬ «ШАХЕДИ»
У тимчасово окупованому Криму в район╕ мису Чауда заф╕ксували сильне задимлення.
Про це пов╕домля╓ Крим.Реал╕╖, переда╓ Укр╕нформ.
«З траси Таврида здалеку видно дуже сильне задимлення сильно╖ пожеж╕ в район╕ мису Чауда, де розташований в╕йськовий пол╕гон ╕ зв╕дки в╕дбуваються запуски «Шахед╕в», – йдеться у пов╕домленн╕.
За даними видання, в район╕ мису Чауда розташован╕ к╕лька в╕йськових об'╓кт╕в РФ, зокрема пол╕гон. Наприк╕нц╕ 1980-х його було закрито, однак у 2016 роц╕ РФ знову в╕дновила його роботу.
Ран╕ше Укр╕нформ пов╕домляв, що у тимчасово окупованому Криму 20 червня на мис╕ Чауда прогрим╕ли вибухи, ймов╕рно уражено бо╓комплект. Рос╕йська влада вибух не коментувала.
Починаючи з серпня 2022 року, в Криму та Севастопол╕ майже щодня чути звуки вибух╕в. Рос╕йська влада поясню╓ це стр╕ляниною по «укра╖нських безп╕лотниках», «роботою ППО» чи навчаннями в╕йськових РФ.
"Кримська Свiтлиця" > #26 за 28.06.2024 > Тема "Крим - наш дім"
Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=26152
|