Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4614)
З потоку життя (7298)
Душі криниця (4306)
Українці мої... (1722)
Резонанс (2385)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1875)
Крим - наш дім (1519)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (259)
Бути чи не бути? (488)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (290)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ВИБУХ НА КРИМСЬКОМУ МОСТУ
У Рос╕╖ засудили до дов╕чного ув'язнення 8 обвинувачених у вибуху на Кримському мосту…


НОЧ╤ В КРИМУ БУЛИ ГУЧНИМИ
Сили безп╕лотних систем уразили х╕мзавод та об'╓кти енергетики у Криму…


В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ ВНОЧ╤ ЛУНАЛИ ВИБУХИ
П╕д ударом був аеродром «Гвард╕йське»…


РЕАЛЬН╤СТЬ ЖИТТЯ В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ
На Парламентському сам╕т╕ Кримсько╖ платформи показали, як живе окупований п╕востр╕в…


В╤ЙНА ЗАВЕРШИТЬСЯ ТОД╤, КОЛИ БУДЕ ПОВЕРНУТИЙ КРИМ
В╕йна завершиться тод╕, коли Крим буде повернуто Укра╖н╕.




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #23 за 07.06.2024 > Тема "Крим - наш дім"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#23 за 07.06.2024
ЗРАДИВ ПРИСЯЗ╤ ДЕРЖСЛУЖБОВЦЯ ТА ПЕРЕЙШОВ НА Б╤К ВОРОГА

П╕дконтрольному РФ «заступнику м╕н╕стра економ╕чного розвитку Криму» пов╕домили п╕дозру у державн╕й зрад╕.

Про це пов╕домля╓ пресслужба прокуратури АР Крим та м╕ста Севастополя, переда╓ Укр╕нформ.

"За процесуального кер╕вництва прокуратури АР Крим та м╕ста Севастополя пов╕домили про п╕дозру окупац╕йному заступников╕ м╕н╕стра економ╕чного розвитку Республ╕ки Крим. Його д╕╖ квал╕ф╕ковано як державна зрада та колаборац╕йна д╕яльн╕сть (ч. 1 ст. 111, ч. 5 ст. 111-1 КК Укра╖ни). П╕дозрюваному загрожу╓ до 15 рок╕в позбавлення вол╕ з конф╕скац╕╓ю майна", – йдеться у пов╕домленн╕.

Прокуратура встановила, що з 2005 року громадянин Укра╖ни проходив службу на р╕зних посадах в органах ДПС Укра╖ни у Криму. Зокрема, до окупац╕╖ п╕вострова працював головним державним рев╕зор-╕нспектором в╕дд╕лу контрольно-перев╕рочно╖ роботи доход╕в ╕ збор╕в ф╕зичних ос╕б ГУ М╕ндоход╕в в АР Крим.

Однак у 2014 роц╕ в╕н зрадив присяз╕ держслужбовця та перейшов на б╕к ворога, почавши будувати кар’╓ру в «управл╕нн╕ Федерально╖ податково╖ служби по Республ╕ц╕ Крим».

До того ж, у с╕чн╕ 2024 року «податк╕вець» погодився на пропозиц╕ю ворога та об╕йняв посаду «заступника м╕н╕стра економ╕чного розвитку Республ╕ки Крим», на як╕й працю╓ донин╕.

Сво╖ми д╕ями «чиновник» сприя╓ реал╕зац╕╖ пол╕тики окупац╕йно╖ влади та забезпечу╓ ╖╖ д╕яльн╕сть на тимчасово окупован╕й територ╕╖ п╕вострова, додали у прокуратур╕.

Як пов╕домляв Укр╕нформ, станом на к╕нець 2023 року прокуратура АРК та м╕ста Севастополя пов╕домила про п╕дозру у колаборац╕йн╕й д╕яльност╕ 155 особам на тимчасово окупованому п╕востров╕.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #23 за 07.06.2024 > Тема "Крим - наш дім"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=26110

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков