Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4666)
З потоку життя (7300)
Душі криниця (4364)
Українці мої... (1734)
Резонанс (2473)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1889)
Крим - наш дім (1669)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (267)
Бути чи не бути? (523)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (316)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
П╤ДТРИМКА МА╢ ПОСИЛЮВАТИСЯ, ЩОБ УКРА╥НА МОГЛА ПЕРЕМОГТИ
Президентка Молдови Мая Санду на конференц╕╖ GLOBSEC…


ЗЕЛЕНСЬКИЙ У СЛАВУТИЧ╤: УКРА╥НА ДОДАТКОВО ПОСИЛИТЬ КОРДОН
А Лукашенко ма╓ «бути в тонус╕» у раз╕ агрес╕╖…


ПОПЕРЕДНЬО, ЦЕ БУЛА РАКЕТА Х-101, ВИРОБЛЕНА В ОБХ╤Д САНКЦ╤Й
Зеленський - про удар по будинку в Ки╓в╕…


У КИ╢В╤ К╤ЛЬК╤СТЬ ЗАГИБЛИХ В╤Д РОС╤ЙСЬКОГО УДАРУ ЗРОСЛА ДО 16
Дво╓ з них – д╕ти…


УКРА╥НСЬКА ПОЗИЦ╤Я МАКСИМАЛЬНО ПРОЗОРА Й ЧЕСНА: УКРА╥НА БУДЕ Д╤ЯТИ ДЗЕРКАЛЬНО
Звернення Президента Укра╖ни.




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #41 за 08.10.2004 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#41 за 08.10.2004
Нова українська гімназія в Сімферополі виявилася... нічийною
"Контекст-медіа".

Досі не визначений власник нової будівлі Навчально-виховного комплексу "Українська школа-гімназія", побудованої в Сімферополі у поточному році. Про це повідомив голова Верховної Ради АРК Борис Дейч на засіданні президії кримського парламенту 5 жовтня.
"Хазяїна у гімназії немає", - відзначив кримський спікер. За його інформацією, зараз гімназія не перебуває ні на балансі Сімферопольської міської ради, ні Міністерства освіти і науки Криму.
Б. Дейч вважає за необхідне якнайшвидше визначити власника будівлі гімназії, а також внести його і ряд інших об'єктів - будівлю Сімферопольського держцирку, театрально-концертного комплексу "Ювілейний" в Ялті і плавального басейну "Динамо" в Сімферополі - у перелік республіканського майна, що не підлягає приватизації. "Уже поповзли слухи, що гімназію хочуть зробити приватним підприємством", - пояснив свою пропозицію Б. Дейч.
Як повідомлялося раніше, будівництво Української школи-гімназії в Сімферополі було розпочате в серпні 2003 року і проходило під патронатом Президента України. Урочисте відкриття гімназії відбулося 1 вересня 2004 року.
Комплекс розрахований на 720 учнів, загальна площа об'єкта - 15 тисяч квадратних метрів. Кошторисна вартість будівництва склала 27,5 млн. грн.
Комплекс включає 5 корпусів (2 навчальних, адміністративний, актовий зал, їдальню, бібліотеку і спортзали), фізкультурно-спортивну площадку (у тому числі шкільний стадіон із біговою доріжкою), басейн, зону відпочинку та ін.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #41 за 08.10.2004 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=2487

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков