"Кримська Свiтлиця" > #2 за 13.01.2023 > Тема "Резонанс"
#2 за 13.01.2023
У КРИМУ ЩОДНЯ РОЗБИВА╢ТЬСЯ РОС╤ЙСЬКИЙ М╤Ф ПРО «ВСЕСИЛЬНЕ ППО»
У тимчасово окупованому Криму щодня розбива╓ться рос╕йський м╕ф про ╖х «всесильне ППО».
Про це п╕д час бриф╕нгу пов╕домила пост╕йна представниця Президента Укра╖ни в АРК Там╕ла Ташева, переда╓ кореспондент Укр╕нформу.
«Спершу зруйнувався рос╕йський наратив про «россия в Криму навсегда», пот╕м розтанув наратив про "Крим як найбезпечн╕ший для рос╕ян рег╕он". А нин╕ щодня розбиваються рос╕йськ╕ м╕фи про всесильне ППО та «мы защитим Крым». Ц╕кавими ╓ коментар╕ самих рос╕ян, наприклад, у б╕лгород╕, як╕ зазначають: «такое чувство, что ПВО существует только в Крыму и то виртуально», - зазначила Ташева.
Вона додала, що пов╕домлення з╕ словами «ПВО поразило все цели» публ╕куються окупац╕йними мед╕а в Криму швидше, ан╕ж звучить сигнал пов╕тряно╖ тривоги.
«Так звана робота ППО, яку чу╓ весь населений пункт, чар╕вним чином ста╓ пожежею чи вибухом газового балона. А детонац╕я бо╓комплект╕в – детонац╕╓ю збитого нев╕домого об'╓кта. Якщо в мереж╕ з'явля╓ться фото з доказом протилежного, ╖х видаляють, а автор╕в звинувачують у дискредитац╕╖ росарм╕╖», - додала представниця Президента.
За ╖╖ словами, кер╕вники окупац╕йних адм╕н╕страц╕й Криму намагаються зображати мирний час, тому зн╕мають в╕део про ремонти п╕д'╖зд╕в тощо.
«Однак напруження зроста╓ нав╕ть серед самих окупант╕в. Уже почалися сварки, зв╕льнення та запроторення одне одного у ╖хн╕ ж окупац╕йн╕ С╤ЗО. Тут можу сказати: н╕чого дивного, бо на тих, хто продався окупантам, ╕нша доля не чека╓», - сказала Ташева.
Як пов╕домляв Укр╕нформ, 10 с╕чня у неб╕ над тимчасово окупованими С╕мферополем та Севастополем заф╕ксували роботу ППО окупант╕в.
ОКУПАНТИ В КРИМУ ПОЧАЛИ НАБ╤Р НАЙМАНЦ╤В ДО ТАК ЗВАНИХ ПВК
Туди запрошують колишн╕х в╕йськовослужбовц╕в та ╕нших сп╕вроб╕тник╕в силових структур.
У Криму рос╕йськ╕ окупанти оголосили наб╕р найманц╕в до новостворених так званих приватних в╕йськових компан╕й "Щит" та "Русич". Про це йдеться у пов╕домленн╕ на стор╕нц╕ Генерального штабу Збройних сил Укра╖ни у Facebook щодо оперативно╖ ╕нформац╕╖.
"В╕домо, що у тимчасово окупованому Криму оголошено наб╕р найманц╕в до новостворених так званих приватних в╕йськових компан╕й "Щит" та "Русич", - зазначили у Генштаб╕.
Зауважу╓ться, що туди запрошують колишн╕х в╕йськовослужбовц╕в та ╕нших сп╕вроб╕тник╕в силових структур, в пр╕оритет╕ - оф╕цери.
"Щоб хоч якось зац╕кавити, потенц╕йним кандидатам об╕цяють високе грошове утримання, а також те, що ╖х н╕бито не будуть залучати до бойових д╕й на територ╕╖ Укра╖ни", - йдеться у пов╕домленн╕.
Як пов╕домлялося ран╕ше, у Б╕лорус╕ створюють аналог ПВК "Вагнера" для вторгнення в Укра╖ну. За даними соратника Тихановсько╖, активний наб╕р кадр╕в трива╓ вже к╕лька м╕сяц╕в.
Йдеться про приватне охоронне п╕дпри╓мство (ЧОП) "ГардСерв╕с", яке нал╕чу╓ вже понад тисячу ос╕б. На думку представника штабу Тихановсько╖, учасник╕в "ГардСерв╕с" можуть використовувати як в диверс╕йно-розв╕дувальних групах, так ╕ для штурмових завдань, за прикладом ПВК "Вагнера".
https://www.unian.ua
"Кримська Свiтлиця" > #2 за 13.01.2023 > Тема "Резонанс"
Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=24808
|