Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4619)
З потоку життя (7298)
Душі криниця (4312)
Українці мої... (1722)
Резонанс (2393)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1875)
Крим - наш дім (1530)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (259)
Бути чи не бути? (491)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (292)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
УКРА╥НСЬКИЙ «ХЛ╤Б» В УКРА╥НСЬКОМУ ДОМ╤
Зерно та хл╕б постають маркерами нашо╖ нац╕онально╖ ╕дентичност╕…


THE POWER WITHIN - «СИЛА ВСЕРЕДИН╤»
Перший друкований журнал незалежного англомовного видання про Укра╖ну…


╤ДЕ ЗИМА НА МОРОЗИ...
Наш╕ традиц╕╖


ОСВ╤ДЧЕННЯ В КОХАНН╤ УКРА╥Н╤
Виставка «Укра╖на WOW» викликала велике зац╕кавлення ╕ захоплення жител╕в ╕ гостей...


В╤Д ПРОСВ╤ТИ – ДО НАУКИ
Укра╖нський календар




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #39 за 24.09.2004 > Тема "Душі криниця"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#39 за 24.09.2004
"ВОЛИНСЬКА РАПСОДІЯ"
.

З 16 вересня в приміщенні Кримського республіканського Будинку художника (Сімферополь, вул. Сєрова, 13/16, 2-й поверх) діє виставка художників з м. Луцька "Волинська рапсодія". Вперше в Криму представлені твори волинських художників - членів Національної Спілки художників України, хоч волиняни постійно беруть участь в обласних, республіканських, закордонних виставках, їхні роботи знаходяться в художніх музеях, картинних галереях, краєзнавчих музеях, фондах НСХУ та у приватних колекціях в Україні, близькому та дальньому зарубіжжі.
Вже 10 років волинську спілку очолює живописець Володимир Марчук. За його словами, нинішня виставка - це перша ластівка у справі налагодження мистецьких контактів між Кримом та Волинню. Зокрема, вже наступного року роботи волинських художників будуть виставлятися в Ялті на традиційному святі "Лесина осінь", бо ж славетна "співачка досвітніх вогнів" Леся Українка - з Волині.

Мене завжди хвилювала мінлива краса - ніжні відтінки перших весняних квітів, строкаті фарби літа, сумна краса осені, скромність зимових букетиків із сухих трав. Саме акварель найбільш тонко і повітряно дозволяє передати трепетання, легкість, яскравість і соковитість, мить цвітіння і в'янення. Не перестаю дивуватися нескінченній різноманітності природи, вишуканості і пластиці ліній та форм. Хочу передати цю досконалу красу, гармонію кольору, висловити настрій і поділитися своїм захопленням з глядачами". Таке творче кредо кримської художниці Тетяни Голобородько, члена НСХУ, викладача живопису, малюнка і композиції Кримського художнього училища ім. Самокиша, чия виставка також у ці дні діє в республіканському Будинку художника.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #39 за 24.09.2004 > Тема "Душі криниця"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=2449

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков