Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4642)
З потоку життя (7298)
Душі криниця (4329)
Українці мої... (1726)
Резонанс (2433)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1881)
Крим - наш дім (1595)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (265)
Бути чи не бути? (503)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (303)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
«Ж╤НКИ У РОЗМ╤НУВАНН╤»
Вони очищають Укра╖ну в╕д вибухонебезпечних залишк╕в в╕йни…


ЗБЕРЕГТИ ПАМ'ЯТЬ ПРО ГЕРО╥В
Говорили про геро╖в, як╕ пожертвували життям заради свободи Укра╖ни…


СВ╤Т ВИСТУПА╢ ╤З ЗАЯВАМИ
З нагоди четверто╖ р╕чниц╕ повномасштабного вторгнення Рос╕╖ в Укра╖ну…


«П╤ДТРИМКА ТРИВАЛОГО МИРУ В УКРА╥Н╤»
Генасамблея ООН ухвалила резолюц╕ю…


ТРАМП НА Р╤К ПРОДОВЖИВ САНКЦ╤╥ ПРОТИ РОС╤╥ ЗА В╤ЙНУ В УКРА╥Н╤
Продовжу╓ться д╕я надзвичайного стану, пов’язаного ╕з ситуац╕╓ю в Укра╖н╕…




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #12 за 25.03.2022 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#12 за 25.03.2022
ПУТ╤Н ПЛАНУ╢ ЗАБЛОКУВАТИ ВИ╥ЗД РОС╤ЯН З КРИМУ

ПУТ╤Н ПЛАНУ╢ ЗАБЛОКУВАТИ ВИ╥ЗД РОС╤ЯН З КРИМУ

 

Президент рос╕йсько╖ федерац╕╖ володимир пут╕н плану╓ заблокувати ви╖зд рос╕ян з тимчасово окупованого Криму.

Як переда╓ Укр╕нформ, про це Головне управл╕ння розв╕дки М╕н╕стерства оборони Укра╖ни пов╕домля╓ у Фейсбуц╕.

"П╕дтверджено ╕нформац╕ю про п╕дготовку блокування силами росгвард╕╖ руху по Кримському мосту в б╕к рф. Також окупац╕йною владою буде обмежено рух паромною переправою та ав╕асполучення п╕вострова з рф. Формальна причина таких д╕й – боротьба з укра╖нськими диверсантами та запоб╕гання можливим "терористичним атакам", - ╕деться у пов╕домленн╕.

Як зазначили в розв╕дц╕, таким чином пут╕нська влада намага╓ться в╕дреагувати на пан╕чн╕ настро╖ серед громадян рф, як╕ незаконно переселились до укра╖нського Криму п╕сля лютого 2014 року. Загарбники прагнуть зупинити пот╕к вт╕кач╕в з п╕вострова.

"Протягом останн╕х тижн╕в, п╕сля лютневого вторгнення рос╕йсько╖ арм╕╖ в Укра╖ну, нам╕тилася тенденц╕я до в╕дтоку рос╕йських громадян з Криму. При цьому, в перших рядах "вт╕кач╕в" – члени с╕мей рос╕йських оф╕цер╕в, правоохоронц╕в та представник╕в окупац╕йно╖ адм╕н╕страц╕╖ Севастополя. Вони терм╕ново продають нерухом╕сть, зм╕нюють ре╓страц╕ю м╕сця проживання, виводять з п╕вострова б╕знес та активи", - зазначили в ГУР.

Розв╕дники наголосили, що обмежуючи можлив╕сть ви╖зду з Криму, пут╕н фактично утриму╓ в якост╕ заручник╕в 600 тисяч громадян рф, як╕ нин╕ незаконно перебувають на п╕востров╕ ╕ починають розум╕ти непевн╕сть свого правового статусу.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #12 за 25.03.2022 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=24056

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков