Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4600)
З потоку життя (7298)
Душі криниця (4291)
Українці мої... (1719)
Резонанс (2369)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1873)
Крим - наш дім (1481)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (257)
Бути чи не бути? (479)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (284)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ТРАМП ПРАЦЮ╢ НАД СТВОРЕННЯМ ФОНДУ ПЕРЕМОГИ УКРА╥НИ
Отриман╕ кошти будуть використан╕ на придбання збро╖ для укра╖нсько╖ арм╕╖…


ТРАМП ЗАЯВИВ, ЩО УКРА╥НА ХОЧЕ ПЕРЕЙТИ В НАСТУП
В╕н зазначив, що говоритиме про це ╕з Президентом Укра╖ни Володимиром Зеленським…


ТРАМП ДОПУСТИВ МОЖЛИВ╤СТЬ ПОСТАЧАННЯ TOMAHAWK
«╤ це зараз важливий сигнал – посилення Укра╖ни ус╕ма можливостями…»


МА╢МО Ч╤ТК╤ ПЛАНИ
Зеленський доручив масштабувати застосування далекоб╕йно╖ збро╖ проти Рос╕╖…


УКРА╥НЦ╤ ВИТРИМАЛИ ДЕСЯТКИ СПРОБ ЗАВОЮВАННЯ, УКРА╥НА ВИСТО╥ТЬ ╤ ЗАРАЗ ПРОТИ РОС╤╥
Президент - п╕д час заход╕в ╕з нагоди Дня захисник╕в ╕ захисниць…




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #11 за 19.03.2022 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#11 за 19.03.2022
РОС╤Я МА╢ В╤ДМОВИТИСЯ В╤Д ПРАВА ВЕТО В РАДБЕЗ╤ ООН, ЯКЩО НЕ ВИКОНУ╢ Р╤ШЕННЯ СУДУ В ГААЗ╤

Рос╕я, в╕дмовляючись виконувати р╕шення М╕жнародного суду ООН, яке зобов'язу╓ ╖╖ негайно припинити вторгнення в Укра╖ну, ма╓ в╕дмовитися ╕ в╕д ус╕х прав за статутом ООН, насамперед права вето в Рад╕ безпец╕.
Про це в коментар╕ Укр╕нформу пов╕домив речник МЗС Олег Н╕коленко.
«Рос╕я хоче всид╕ти на двох ст╕льцях одночасно. З одного боку, не виконувати обов‘язковий наказ М╕жнародного суду ООН, а з ╕ншого - продовжувати користуватися прив╕леями м╕жнародного права. Але м╕жнародним правом не можна махати як собака хвостом», - зазначив в╕н.
Речник п╕дкреслив, що в╕дмовляючись виконувати р╕шення М╕жнародного суду, рос╕я ма╓ тод╕ в╕дмовитися в╕д ус╕х прав за статутом ООН, насамперед права вето в Радбез╕, а також ╕мун╕тет╕в.
Н╕коленко акцентував, що наказ суду негайно припинити вс╕ в╕йськов╕ операц╕╖ на територ╕╖ Укра╖ни ма╓ зобов’язуючий характер ╕ в╕дпов╕дно до норм м╕жнародного права, створю╓ юридичн╕ зобов’язання для рф.
«Твердження рос╕йсько╖ сторони про в╕дсутн╕сть у суду юрисдикц╕╖ розглядати позов Укра╖ни, а в╕дпов╕дно, ╕ його виконувати, ╓ н╕кчемними. П╕д час слухань суд в╕дкинув заперечення рос╕╖ ╕ п╕дтвердив повноваження винести св╕й наказ», - додав Н╕коленко.
Речник також констатував, що незважаючи на намагання в╕льно ╕нтерпретувати р╕шення М╕жнародного суду ООН, рос╕╖ не вдасться уникнути в╕дпов╕дальност╕ за ╖╖ злочини проти укра╖нського народу.
Як пов╕домлялося, 16 березня М╕жнародний суд ООН у Гааз╕ зобов'язав рос╕ю припинити вторгнення в Укра╖ну.
Речник президента рф Дмитро П╓сков заявив, що рос╕я не збира╓ться виконувати перше р╕шення М╕жнародного суду ООН з вимогою припинити в╕йну в Укра╖н╕.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #11 за 19.03.2022 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=24039

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков