Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4600)
З потоку життя (7298)
Душі криниця (4291)
Українці мої... (1719)
Резонанс (2369)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1873)
Крим - наш дім (1481)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (257)
Бути чи не бути? (479)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (284)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ТРАМП ПРАЦЮ╢ НАД СТВОРЕННЯМ ФОНДУ ПЕРЕМОГИ УКРА╥НИ
Отриман╕ кошти будуть використан╕ на придбання збро╖ для укра╖нсько╖ арм╕╖…


ТРАМП ЗАЯВИВ, ЩО УКРА╥НА ХОЧЕ ПЕРЕЙТИ В НАСТУП
В╕н зазначив, що говоритиме про це ╕з Президентом Укра╖ни Володимиром Зеленським…


ТРАМП ДОПУСТИВ МОЖЛИВ╤СТЬ ПОСТАЧАННЯ TOMAHAWK
«╤ це зараз важливий сигнал – посилення Укра╖ни ус╕ма можливостями…»


МА╢МО Ч╤ТК╤ ПЛАНИ
Зеленський доручив масштабувати застосування далекоб╕йно╖ збро╖ проти Рос╕╖…


УКРА╥НЦ╤ ВИТРИМАЛИ ДЕСЯТКИ СПРОБ ЗАВОЮВАННЯ, УКРА╥НА ВИСТО╥ТЬ ╤ ЗАРАЗ ПРОТИ РОС╤╥
Президент - п╕д час заход╕в ╕з нагоди Дня захисник╕в ╕ захисниць…




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #16 за 17.04.2020 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#16 за 17.04.2020
УКРА╥НА ЗВ╤ЛЬНИЛА 20 СВО╥Х ГРОМАДЯН

Укра╖на зв╕льнила 20 сво╖х громадян, яких утримували в невол╕ на тимчасово окупованих територ╕ях.
Список ╖хн╕х ╕мен оприлюднений на сайт╕ глави держави.
Зв╕льнен╕ громадяни, яких утримували на територ╕╖ окремих район╕в Донецько╖ област╕ (ОРДО):
1. Алакоз Олександр (цив╕льний)
2. Гриненко Микола (в╕йськовий)
3. ╤люх╕н Микола (цив╕льний)
4. Карась Володимир (правоохоронець)
5. Кост╓в ╢вген (цив╕льний)
6. Помеляйко Олександр (цив╕льний)
7. Садовський Олександр (цив╕льний)
8. С╕рик Вадим (цив╕льний)
9. Шайдов В╕ктор (в╕йськовий).
Зв╕льнен╕ громадяни, яких утримували на територ╕╖ окремих район╕в Лугансько╖ област╕ (ОРЛО):
1. Желдак В╕тал╕й (цив╕льний)
2. Можа╓в Валентин
3. Миронич Серг╕й
4. Полозов Микола (цив╕льний)
5. Попова Алевтина (цив╕льна)
6. Русинов Серг╕й (цив╕льний)
7. Сливка ╤ван (цив╕льний)
8. Сливка Олександр (цив╕льний)
9. Табачний Олександр (цив╕льний)
10. Штиль Олександр (цив╕льний)
11. Яковенко Олександр (цив╕льний).
Як пов╕домляв Укр╕нформ, черговий етап вза╓много зв╕льнення утримуваних ос╕б в╕дбувся сьогодн╕ зранку. Тод╕ в Оф╕с╕ Президента пов╕домляли про те, що Укра╖на поверта╓ 19 сво╖х громадян, як╕ перебували в невол╕ на тимчасово окупованих територ╕ях.
Вза╓мне зв╕льнення утримуваних ос╕б в╕дбулося у рамках формату «вс╕х на вс╕х».

ПОВЕРНЕМО ВС╤Х: ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРОКОМЕНТУВАВ ТРЕТ╤Й ЕТАП ЗВ╤ЛЬНЕННЯ УКРА╥НЦ╤В

Президент Укра╖ни Володимир Зеленський радий тому, що сьогодн╕ таки розпочався черговий етап вза╓много зв╕льнення утримуваних ос╕б, а також об╕ця╓ надал╕ боротися за повернення ус╕х наших сп╕вв╕тчизник╕в.
Про це Зеленський сказав у в╕део, зроблене у п╕д час робочо╖ по╖здки до Закарпатсько╖ област╕ та оприлюднене у Facebook його пресслужбою, пов╕домля╓ кореспондент Укр╕нформу.
«Я дуже радий, що першу частину наших громадян вже зв╕льнено. Це т╕, хто перебував на тимчасово окупованих територ╕ях Донецько╖ област╕. Зараз проводяться д╕╖, щоб зв╕льнити ще частину людей з Лугансько╖ област╕, на жаль, тимчасово окуповано╖. Але прийде час, ╕ все ми повернемо. Перш за все, як ми ╕ говорили, ми поверта╓мо ус╕х. ╤ в рамках м╕нських домовленостей, ╕ в рамках наших домовленостей нормандсько╖ четв╕рки. Ми зв╕льнимо вс╕х ╕ будемо боротися, доки кожен укра╖нець не повернеться додому», - сказав Зеленський.
В╕н наголосив, що радий поверненню кожного свого сп╕вв╕тчизника. Йдеться ╕ про в╕йськових, ╕ про геро╖в, ╕ про пол╕тв'язн╕в, ╕ про звичайних громадян, адже вс╕ , за словами Зеленського, геро╖, "тому що вони були за ╜ратами, тому що вони захищали Укра╖ну, наш суверен╕тет, нашу територ╕альну ц╕л╕сн╕сть».

Б╤ЛЬШ╤СТЬ ЗВ╤ЛЬНЕНИХ З ОКУПОВАНОГО ДОНБАСУ ОС╤Б
П╤ДТВЕРДЖУЮТЬ ФАКТИ ПОБИТТЯ ТА НЕЛЮДСЬКОГО ПОВОДЖЕННЯ

Б╕льш╕сть зв╕льнених цього тижня громадян Укра╖ни п╕дтверджують факти побиття ╕ нелюдського поводження щодо них п╕д час ув'язнення на тимчасово окупованих територ╕ях Донецько╖ та Лугансько╖ областей. Як ╕нформу╓ прес-служба Оф╕су генерального прокурора, про це пов╕домив начальник Департаменту нагляду у крим╕нальних провадженнях щодо злочин╕в, вчинених в умовах збройного конфл╕кту Юр╕й Рудь.
«Б╕льш╕сть зв╕льнених ос╕б п╕дтверджують факти побиття, нелюдського поводження, застосування психолог╕чного та сексуального насильства, приниження людсько╖ г╕дност╕, побиття, катування, що в окремих випадках призводило до кал╕цтв та загибел╕”, - п╕дкреслив в╕н. Оф╕с Генерального прокурора працю╓ з╕ вс╕ма зв╕льненими укра╖нцями для п╕дготовки та передач╕ доказ╕в порушення м╕жнародного гуман╕тарного права до Оф╕су прокурора М╕жнародного крим╕нального суду. Прокурори також забезпечать притягнення до в╕дпов╕дальност╕ винних у вчиненн╕ во╓нних злочин╕в на нац╕ональному р╕вн╕.
www.unian.ua

У США ЗАКЛИКАЮТЬ РОС╤Ю НЕГАЙНО ЗВ╤ЛЬНИТИ
УС╤Х НЕСПРАВЕДЛИВО УВ'ЯЗНЕНИХ УКРА╥НЦ╤В

У США закликають Рос╕йську Федерац╕ю негайно зв╕льнити ус╕х несправедливо ув'язнених укра╖нських громадян. Про це пов╕домля╓ посольство США в Укра╖н╕. "Ми в╕та╓мо сьогодн╕шню зв╕стку про повернення визволених утримуваних ос╕б з п╕дконтрольного Рос╕╖ Донбасу та в╕дда╓мо належне укра╖нському уряду за його пост╕йн╕ зусилля задля досягнення дипломатичного вир╕шення п╕дбурюваного Рос╕╓ю конфл╕кту в Укра╖н╕", - йдеться у пов╕домленн╕. "Попри сьогодн╕шн╕й прогрес, багато укра╖нц╕в залишаються несправедливо ув'язненими Рос╕╓ю та ╖╖ попл╕чниками, а Рос╕я продовжу╓ незаконно порушувати суверен╕тет та територ╕альну ц╕л╕сн╕сть Укра╖ни. Ми заклика╓мо Рос╕ю негайно зв╕льнити вс╕х ╕нших укра╖нц╕в, як╕ залишаються несправедливо ув'язненими, ╕ повн╕стю вивести сво╖ сили з територ╕╖ Укра╖ни", - наголосили американськ╕ дипломати. "Як ми неодноразово заявляли, США будуть п╕дтримувати санкц╕╖ проти Рос╕╖, допоки рос╕йський уряд не поверне Укра╖н╕ контроль над Кримом ╕ повн╕стю не викона╓ М╕нськ╕ угоди", - п╕дкреслю╓ться у заяв╕.
www.unian.ua

 

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #16 за 17.04.2020 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=22219

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков