Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4614)
З потоку життя (7298)
Душі криниця (4306)
Українці мої... (1722)
Резонанс (2385)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1875)
Крим - наш дім (1519)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (259)
Бути чи не бути? (488)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (290)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ЩОБ ПОКЛАСТИ КРАЙ Ц╤Й В╤ЙН╤
Коал╕ц╕я охочих обговорила результати зустр╕ч╕ в Женев╕ та скоординувала кроки для посилення...


УКРА╥НА ГОТУ╢ НОВИЙ РАУНД МИРНИХ ╤ БЕЗПЕКОВИХ ПЕРЕГОВОР╤В
Про це пов╕домив Президент Укра╖ни Володимир Зеленський у в╕деозверненн╕…


«МИРНА УГОДА» ВИГЛЯДА╢ ЯК СПИСОК БАЖАНЬ РОС╤╥
The Economist розкрив цин╕чн╕ детал╕ "мирного плану" США…


ЩОБ РЕЗУЛЬТАТОМ СТАВ МИР
Президент зустр╕вся з м╕н╕стром Сухопутних в╕йськ США Ден╕елом Др╕сколлом…


╢С ПРОДОВЖУ╢ П╤ДТРИМУВАТИ УКРА╥НУ, АЛЕ ВОНА МА╢ БОРОТИСЯ З КОРУПЦ╤╢Ю
Укра╖на ма╓ сильну ╓вропейську п╕дтримку, проте антикорупц╕йн╕ заходи та впровадження реформ...




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #34 за 23.08.2019 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#34 за 23.08.2019
МАКРОН: «НОРМАНДСЬКИЙ» САМ╤Т МОЖЕ В╤ДБУТИСЯ НАЙБЛИЖЧИМИ ТИЖНЯМИ

Президент Франц╕╖ Еммануель Макрон спод╕ва╓ться домовитися про проведення Нормандсько╖ зустр╕ч╕ на р╕вн╕ чотирьох л╕дер╕в у найближч╕ тижн╕.
Про це президент Франц╕╖ заявив прес╕ на початку зустр╕ч╕ з президентом Рос╕╖ Володимиром Пут╕ним у понед╕лок у резиденц╕╖ Брегансон, пов╕домля╓ власний кореспондент Укр╕нформу.
«Ми утрьох – президент Зеленський ╕ канцлер Меркель обговорили можлив╕сть провести новий сам╕т у Нормандському формат╕ у найближч╕ тижн╕», - заявив Макрон.
В╕н пояснив, що на сьогодн╕ обговорення можливост╕ переговор╕в у Нормандському формат╕ проходить за нових обставин, як╕ пов'язан╕ з позиц╕╓ю Президента Укра╖ни Володимира Зеленського.
«Президент Зеленський ухвалив деяк╕ короткотерм╕нов╕ р╕шення. Ми ╖х обговоримо та обм╕ня╓мося нашими розум╕ннями в╕дносно цих р╕шень. Я спод╕ваюся, що ми досягнемо усп╕ху за найближч╕ дн╕ та тижн╕, щоб створити нову динам╕ку зг╕дно з тим, що визначено у М╕нську. Це дозволить нам продуктивно рухатися вперед», - заявив французький л╕дер.
Як в╕н наголосив, «нормандський» сам╕т може в╕дбутися, якщо будуть п╕дготовлен╕ д╕╓в╕ р╕шення про сп╕льн╕ д╕╖.
За словами президента Франц╕╖, упродовж дек╕лькох дн╕в дипломатичн╕ радники почнуть готувати цей сам╕т.
Макрон також додав, що Франц╕я ╕ Рос╕я мають розб╕жност╕ у позиц╕ях в╕дносно Укра╖ни.
У свою чергу, Пут╕н вкотре почав говорити про компром╕с для досягнення результату у Нормандському формат╕, для чого Укра╖на повинна надати особливий статус Донбасу.
В╕н також заявив, що по╕нформу╓ Макрона про останн╕ телефонн╕ розмови з Президентом Укра╖ни.

ПУТ╤Н: РОЗМОВИ ╤З ЗЕЛЕНСЬКИМ ВСЕЛЯЮТЬ ОБЕРЕЖНИЙ ОПТИМ╤ЗМ

Президент Рос╕╖ Володимир Пут╕н пов╕домив, що про╕нформу╓ французького л╕дера Еммануеля Макрона про свою розмову з президентом Укра╖ни Володимиром Зеленським, оск╕льки ╓ реч╕, як╕ вселяють "обережний оптим╕зм". Пут╕н ╕ Зеленський проводили телефонну розмову 7 серпня.
"Я про╕нформую пана президента про сво╖ останн╕ контакти з новообраним президентом Укра╖ни. Тут ╓ деяк╕ реч╕, як╕ можна обговорювати, як╕ вселяють такий обережний оптим╕зм", - сказав Пут╕н перед переговорами з Макроном.
Як пов╕домляв УН╤АН, у Франц╕╖ об╕цяють зб╕льшити зусилля в робот╕ "нормандського формату" (Укра╖на, Франц╕я, Н╕меччина, Рос╕я) з метою припинення в╕йни на Донбас╕. Так, у понед╕лок, 19 серпня, президент Франц╕╖ Еммануель Макрон прийняв президента Рос╕╖ Володимира Пут╕на з над╕╓ю п╕дштовхнути Москву до крок╕в у припиненн╕ конфл╕кту на сход╕ Укра╖ни.

МАКРОН ПОВ'ЯЗУ╢ МОЖЛИВЕ ПОВЕРНЕННЯ РОС╤╥ ДО G8 ╤З СИТУАЦ╤╢Ю В УКРА╥Н╤

Можливе повернення Рос╕╖ до формату "Велико╖ в╕с╕мки" залежить в╕д прогресу у вир╕шенн╕ ситуац╕╖ в╕дносно Укра╖ни. Про це заявив президент Франц╕╖ на пресконференц╕╖ з президентом Рос╕╖ Володимиром Пут╕ним у понед╕лок у резиденц╕╖ Брегансон, пов╕домля╓ власний кореспондент Укр╕нформу.
"Сьогодн╕ в╕дносини м╕ж Рос╕╓ю ╕ ╢вропейським Союзом порушен╕ розб╕жностями в╕дносно Укра╖ни. З 2014 року ми не вир╕шили ц╕╓╖ проблеми. ╤ це буде ключовим для зм╕ни формату G7 на G8", - переконаний Макрон.
В╕н наголосив, що необх╕дно "продовжувати тиск, щоб вир╕шити цю проблему".
Водночас президент Франц╕╖ п╕дкреслив, що, незважаючи на запроваджен╕ проти Рос╕╖ санкц╕╖, франко-рос╕йськ╕ економ╕чн╕ та культурн╕ в╕дносини розширилися.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #34 за 23.08.2019 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=21457

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков