Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4600)
З потоку життя (7298)
Душі криниця (4291)
Українці мої... (1719)
Резонанс (2369)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1873)
Крим - наш дім (1481)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (257)
Бути чи не бути? (479)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (284)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ПРЕЗИДЕНТ НА АСКОЛЬДОВ╤Й МОГИЛ╤ УШАНУВАВ ПАМ’ЯТЬ ГЕРО╥В КРУТ
Володимир Зеленський зустр╕вся з курсантами й л╕це╖стами в╕йськових навчальних заклад╕в та...


«ЧЕСТЬ ДЛЯ МЕНЕ»
Ахтем Се╕табла╓в показався ╕з Залужним та розпов╕в про ╖хню зустр╕ч…


УКРА╥НА В Н╤Ч НА 27 ЖОВТНЯ ВОСТАНН╢ МА╢ ПЕРЕЙТИ НА ЗИМОВИЙ ЧАС
Це передбачено ухваленим Верховною Радою законом, яким скасовано перех╕д з л╕тнього на зимовий...


ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ
В╕д початку повномасштабного рос╕йського вторгнення загинуло майже 500 укра╖нських спортсмен╕в ╕...


ТРИ ДЕСЯТИЛ╤ТТЯ ДОПОМОГИ
Управл╕ння Верховного ком╕сара ООН у справах б╕женц╕в (УВКБ ООН) розпочало свою д╕яльн╕сть в...




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #9 за 02.03.2018 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#9 за 02.03.2018
СЕРЕБРЯКОВ ПРО ПУТ╤НА: МЕН╤ НЕ ПОДОБАЮТЬСЯ ДВА «В»: «ВРАНЬЕ» ╤ «ВОРОВСТВО»

Рос╕йський актор Олекс╕й Серебряков заявив, що в╕н ╕ президент Рос╕╖ Володимир Пут╕н мають абсолютно несум╕сне бачення св╕ту.

Рос╕йський актор Олекс╕й Серебряков не знав би, що сказати п╕д час зустр╕ч╕ президенту Рос╕╖ Володимиру Пут╕ну. Про це в╕н заявив в ╕нтерв'ю журнал╕сту Юр╕ю Дудю, яке в YouTube опубл╕кували 20 лютого.
"Наше з ним бачення св╕ту наст╕льки... непо╓днуване, наст╕льки не пов'язане, тому що б я йому не сказав, н╕чого в ньому не переробить. ╤ н╕ до чого не приведе. Узагал╕. Н╕ бажання, н╕ док╕р, н╕ претенз╕я, н╕ хвала. Абсолютно", – п╕дкреслив в╕н.
Серебряков також в╕дпов╕в на запитання, що йому не подоба╓ться в Пут╕н╕.
"Два "В": "вранье" ╕ "воровство", неск╕нченне. "Вранье" ╕ "воровство" у кра╖н╕!" – п╕дсумував в╕н.
Серебряков на початку 2012 року ем╕грував разом ╕з с╕м'╓ю до Канади. Актор пояснив такий крок несприятливою соц╕альною ситуац╕╓ю в Рос╕╖ – зростанням агрес╕╖ та нетерпимост╕ в сусп╕льств╕ ╕ недотриманням владою громадянських прав населення.
http://gordonua.com
***
Олекс╕й Серебряков також прокоментував сво╓ ╕нтерв'ю, зокрема, слова про нац╕ональну ╕дею Рос╕╖, що викликало широкий сусп╕льний резонанс серед жител╕в РФ. «Н╕ знання, н╕ км╕тлив╕сть, н╕ заповзятлив╕сть, н╕ г╕дн╕сть не ╓ нац╕ональною ╕де╓ю, - сказав Серебряков. - Нац╕ональною ╕де╓ю Рос╕╖ ╓ сила, нахабн╕сть ╕ хамство», - вважа╓ актор.
***
Подивитися ╕нтерв'ю О. Серебрякова на канал╕ YouTube можна за посиланням - https://www.youtube.com/watch?v=CNJL4GsSrcc

ТИМ ЧАСОМ…
К╤НО╤НДУСТР╤Я РОС╤╥ ПОМСТИТЬСЯ АКТОРУ СЕРЕБРЯКОВУ?

Перший заступник голови ком╕тету Держдуми з культури, рос╕йський режисер Володимир Бортко заявив, що актора Олекс╕я Серебрякова через його висловлювання не будуть запрошувати зн╕матись в рос╕йських ф╕льмах. Бортко заявив, що к╕но╕ндустр╕я Рос╕╖ помститься актору Серебрякову за його слова про «рос╕йську нац╕ональну ╕дею». Про це заявив у коментар╕ рад╕останц╕╖ «Говорит Москва», переда╓ «Гордон».
«П╕сля ц╕╓╖ заяви йому зн╕матися в Рос╕╖ доведеться менше. Не тому, що буде рознарядка. От я б, наприклад, подумав би, запрошувати його чи н╕ п╕сля цих заяв, хоча артист в╕н хороший», – заявив рос╕йський режисер.
***
«Я знаю цю людину, в╕н зн╕мався в мене в абсолютно чудовому патр╕отичному ф╕льм╕ "Афганський злам", в╕н зн╕мався в мене у ф╕льм╕ "Бандитський Петербург", ╕ я був дуже задоволений роботою з ним. Але тод╕ в╕н н╕чого такого не висловлював. До того ж в╕н був явний патр╕от. Що з ним сталося останн╕м часом, не знаю. Хто його образив, не знаю», – п╕дкреслив в╕н.
Режисер додав, що висловлювання актора говорить «про дур╕сть ╕ п╕дл╕сть».
«Найголовн╕ша нац╕ональна ╕дея Рос╕╖ – це любити свою багатостраждальну батьк╕вщину, яка витримувала ст╕льки, ск╕льки не витримував жоден народ на св╕т╕. Можливо, ми не найпри╓мн╕ший народ у сп╕лкуванн╕, але в тому, що ми збер╕га╓мо себе, сво╖х д╕тей ╕ свою батьк╕вщину, ╓ велика наша заслуга – тих, хто жив до нас, тих, хто живе зараз, ╕ тих, хто буде жити п╕сля. Якщо артист Серебряков не хоче брати в цьому участь, барабан йому в руки ╕ нехай живе в Канад╕», – заявив Бортко.
http://detector.media/

 

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #9 за 02.03.2018 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=19746

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков