Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4600)
З потоку життя (7298)
Душі криниця (4291)
Українці мої... (1719)
Резонанс (2369)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1873)
Крим - наш дім (1481)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (257)
Бути чи не бути? (479)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (284)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ТРАМП ПРАЦЮ╢ НАД СТВОРЕННЯМ ФОНДУ ПЕРЕМОГИ УКРА╥НИ
Отриман╕ кошти будуть використан╕ на придбання збро╖ для укра╖нсько╖ арм╕╖…


ТРАМП ЗАЯВИВ, ЩО УКРА╥НА ХОЧЕ ПЕРЕЙТИ В НАСТУП
В╕н зазначив, що говоритиме про це ╕з Президентом Укра╖ни Володимиром Зеленським…


ТРАМП ДОПУСТИВ МОЖЛИВ╤СТЬ ПОСТАЧАННЯ TOMAHAWK
«╤ це зараз важливий сигнал – посилення Укра╖ни ус╕ма можливостями…»


МА╢МО Ч╤ТК╤ ПЛАНИ
Зеленський доручив масштабувати застосування далекоб╕йно╖ збро╖ проти Рос╕╖…


УКРА╥НЦ╤ ВИТРИМАЛИ ДЕСЯТКИ СПРОБ ЗАВОЮВАННЯ, УКРА╥НА ВИСТО╥ТЬ ╤ ЗАРАЗ ПРОТИ РОС╤╥
Президент - п╕д час заход╕в ╕з нагоди Дня захисник╕в ╕ захисниць…




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #38 за 22.09.2017 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#38 за 22.09.2017
МАЙДАНЧИК ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ ПОВЕРНЕННЯ КРИМУ НЕМОЖЛИВИЙ БЕЗ РФ

Жоден м╕жнародний майданчик для обговорення питання повернення анексованого Криму неможливий без участ╕ Рос╕йсько╖ Федерац╕╖.
Це констатувала перший заступник голови Верховно╖ Ради та представник Укра╖ни в гуман╕тарн╕й п╕дгруп╕ тристоронн╕й контактн╕й груп╕ ╤рина Геращенко на бриф╕нгу у Верховн╕й Рад╕.
Вона зазначила, що на полях сам╕ту Генерально╖ асамбле╖ ООН президент Петро Порошенко зустр╕неться з президентом США Дональдом Трампом, а напередодн╕ в╕н уже зустр╕чався з ус╕ма л╕дерами ╢вропейського союзу й багатьох кра╖н – ╕ торкнувся трьох ключових тем.  
"Перша (тема) – це Крим ╕ Донбас, вони нерозривно пов’язан╕. Чутки про зраду, що н╕бито можна здати Крим за Донбас, – вони не п╕дтверджуються. Навпаки, президент запропонував ╕н╕ц╕ативу створення "клубу друз╕в Криму" задля можливост╕ деокупац╕╖ Криму", – сказала Геращенко.
"Але очевидно, що будь-який майданчик для обговорення питання повернення Криму неможливий без Рос╕йсько╖ Федерац╕╖, яка вкрала Крим. ╤ поки що Рос╕йська Федерац╕я тут не демонстру╓ жодного бажання в╕ддавати Крим. Тому ми ма╓мо створити так╕ м╕жнародн╕ умови, щоб крад╕й в╕ддав вкрадене сам. Такими ╓ наш╕ пол╕тико-дипломатичн╕ зусилля", – заявила вона.
Геращенко також зазначила, що Порошенко говорив ╕ про реформи, зокрема, закон про осв╕ту. А паралельно м╕н╕стр закордонних справ Павло Кл╕мк╕н доносив позиц╕ю Укра╖ни по миротворцях та ╕нших важливих питаннях.
Геращенко також зазначила, що президент у виступ╕ на Генасамбле╖ ООН говорив про необх╕дн╕сть зв╕льнення 144 заручник╕в ╕ долю 16 пол╕тв'язн╕в Кремля.
Вона наголосила, що у М╕нську Укра╖на домага╓ться зв╕льнення заручник╕в.
"Нам вдалося встановити 88 наших заручник╕в з╕ списку 144, – де вони знаходяться. ╤ ми готов╕ передати 313 ос╕б ОРДО-ОРЛО, що дозволя╓ укра╖нське законодавство, для зв╕льнення наших заручник╕в", – сказала Геращенко.
Олена Рощенко
www.pravda.com.ua

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #38 за 22.09.2017 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=19049

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков