Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4600)
З потоку життя (7298)
Душі криниця (4291)
Українці мої... (1719)
Резонанс (2369)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1873)
Крим - наш дім (1481)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (257)
Бути чи не бути? (479)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (284)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ТРАМП ПРАЦЮ╢ НАД СТВОРЕННЯМ ФОНДУ ПЕРЕМОГИ УКРА╥НИ
Отриман╕ кошти будуть використан╕ на придбання збро╖ для укра╖нсько╖ арм╕╖…


ТРАМП ЗАЯВИВ, ЩО УКРА╥НА ХОЧЕ ПЕРЕЙТИ В НАСТУП
В╕н зазначив, що говоритиме про це ╕з Президентом Укра╖ни Володимиром Зеленським…


ТРАМП ДОПУСТИВ МОЖЛИВ╤СТЬ ПОСТАЧАННЯ TOMAHAWK
«╤ це зараз важливий сигнал – посилення Укра╖ни ус╕ма можливостями…»


МА╢МО Ч╤ТК╤ ПЛАНИ
Зеленський доручив масштабувати застосування далекоб╕йно╖ збро╖ проти Рос╕╖…


УКРА╥НЦ╤ ВИТРИМАЛИ ДЕСЯТКИ СПРОБ ЗАВОЮВАННЯ, УКРА╥НА ВИСТО╥ТЬ ╤ ЗАРАЗ ПРОТИ РОС╤╥
Президент - п╕д час заход╕в ╕з нагоди Дня захисник╕в ╕ захисниць…




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #22 за 02.06.2017 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#22 за 02.06.2017
У СЕНАТ╤ США ГОТУЮТЬ ЗАКОНОПРОЕКТ ЩОДО ПОСИЛЕННЯ САНКЦ╤Й ПРОТИ РОС╤╥

Банк╕вський ком╕тету Сенату США в середу заявив про п╕дготовку законопроекту щодо посилення економ╕чних санкц╕й проти Рос╕╖ з метою забезпечення ефективност╕ в протистоянн╕ рос╕йськ╕й агрес╕╖. Про це пов╕домило американське ╕нформагентство Bloomberg.
"Л╕дери Банк╕вського ком╕тету Сенату США з обох парт╕й у середу оголосили про план посилення санкц╕й проти Рос╕╖ через ╖╖ д╕╖ в Укра╖н╕ ╕ Сир╕╖, а також втручання через ╕нтернет в американськ╕ мереж╕", - зазнача╓ться в пов╕домленн╕.
Ця ╕н╕ц╕атива стала сигналом, що деяк╕ члени Конгресу "мають нам╕р завадити крокам адм╕н╕страц╕╖ Трампа в напрямку пол╕пшення в╕дносин з Москвою".
За словами голови ком╕тету Майка Крапо, а також старшого члена Шеррода Брауна, ╖хня законодавча ╕н╕ц╕атива санкц╕онуватиме нов╕ "широк╕" санкц╕╖, спрямован╕ проти к╕лькох сектор╕в рос╕йсько╖ економ╕ки, включаючи вугледобувну промислов╕сть, виробництво металу та зал╕зниц╕.
Законопроект також ма╓ на мет╕ зм╕цнити ╕снуючи санкц╕╖, як╕ обмежують рос╕йськ╕ енергетичн╕ проекти й ф╕нансування борг╕в у ключових секторах економ╕ки. При цьому в ком╕тет╕ заявили, що Рос╕я залиша╓ться "ворожою кра╖ною", яка розгорта╓ свою в╕йськову потужн╕сть, запроваджу╓ шпигунську д╕яльн╕сть у к╕бер-простор╕ та зд╕йсню╓ економ╕чн╕ заходи, щоб вбити клин м╕ж США ╕ союзниками.
"У Конгрес╕ ╕сну╓ ╕стотний ╕нтерес мати впевнен╕сть, що санкц╕╖ проти Рос╕╖ ╓ ефективними ╕ такими, що пропорц╕йно зростають, особливо в св╕тл╕ триваючо╖ безкомпром╕сност╕ рос╕ян у цих сферах", - п╕дкреслили в Ком╕тет╕.
Питання щодо посилення санкц╕й проти Рос╕╖ було порушено й ран╕ше рядом сенатор╕в з обох парт╕й п╕сля того, як розв╕дка США оголосила в с╕чн╕ висновок, що Рос╕я втрутилася у президентськ╕ вибори.
https://www.ukrinform.ua

ШТАТИ ЗАПРОВАДИЛИ САНКЦ╤╥ ПРОТИ РОС╤╥ Й КИТАЮ ЗА ДОПОМОГУ КНДР

М╕н╕стерство ф╕нанс╕в США оголосило про запровадження м╕жнародного пакету санкц╕й, у тому числ╕ проти рос╕йських п╕дпри╓мств ╕ ф╕зичних ос╕б, за допомогу режиму КНДР в порушення м╕жнародних санкц╕й, введених проти нього через ракетно-ядерн╕ випробування. Про це йдеться в оф╕ц╕йному пов╕домленн╕ американського м╕нф╕ну, оприлюдненого в четвер, переда╓ «Укр╕нформ».
"Управл╕ння з контролю за ╕ноземними активами (OFAC) М╕н╕стерства ф╕нанс╕в США сьогодн╕ внесло до списку санкц╕й ш╕сть установ ╕ три ф╕зичн╕ особи, а також три п╕дпри╓мства у в╕дпов╕дь на триваюч╕ розробки в П╕вн╕чн╕й Коре╖ збро╖ масового знищення, а також порушення нею резолюц╕╖ Ради Безпеки ООН", - зазнача╓ться в оф╕ц╕йн╕й заяв╕.
П╕д санкц╕╖ США потрапили юридичн╕ та ф╕зичн╕ особи П╕вн╕чно╖ Коре╖, Рос╕╖ ╕ Китаю. Серед ╕нших, у цьому списку зазначен╕ московська компан╕я Ardis-Bearings LLC разом з директором ╤горем М╕чуриним, рос╕йська "Незалежна нафтова компан╕я" (ННК), а також ╖╖ доч╕рн╓ п╕дпри╓мство АТ "Приморнефтепродукт".
У поясненнях, зокрема, йдеться, що ННК "п╕дписала контракт на поставку нафти в П╕вн╕чну Корею, ╕, за пов╕домленнями, надала КНДР нафтопродукт╕в на понад $1 млн". Кр╕м того, ННК п╕дозрю╓ться у наданн╕ допомоги п╕вн╕чнокорейському режиму об╕йти накладен╕ м╕жнародн╕ санкц╕╖.
У Вашингтон╕ п╕дкреслили, що ц╕ д╕╖ запроваджен╕ проти в╕йськових програм КНДР, ядерних розробок, а також доходи режиму в╕д видобутку вуг╕лля й корисних копалин, а також його закордонн╕ ф╕нансових операц╕й.


 

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #22 за 02.06.2017 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=18649

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков