Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4614)
З потоку життя (7298)
Душі криниця (4306)
Українці мої... (1722)
Резонанс (2385)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1875)
Крим - наш дім (1519)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (259)
Бути чи не бути? (488)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (290)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ЩОБ ПОКЛАСТИ КРАЙ Ц╤Й В╤ЙН╤
Коал╕ц╕я охочих обговорила результати зустр╕ч╕ в Женев╕ та скоординувала кроки для посилення...


УКРА╥НА ГОТУ╢ НОВИЙ РАУНД МИРНИХ ╤ БЕЗПЕКОВИХ ПЕРЕГОВОР╤В
Про це пов╕домив Президент Укра╖ни Володимир Зеленський у в╕деозверненн╕…


«МИРНА УГОДА» ВИГЛЯДА╢ ЯК СПИСОК БАЖАНЬ РОС╤╥
The Economist розкрив цин╕чн╕ детал╕ "мирного плану" США…


ЩОБ РЕЗУЛЬТАТОМ СТАВ МИР
Президент зустр╕вся з м╕н╕стром Сухопутних в╕йськ США Ден╕елом Др╕сколлом…


╢С ПРОДОВЖУ╢ П╤ДТРИМУВАТИ УКРА╥НУ, АЛЕ ВОНА МА╢ БОРОТИСЯ З КОРУПЦ╤╢Ю
Укра╖на ма╓ сильну ╓вропейську п╕дтримку, проте антикорупц╕йн╕ заходи та впровадження реформ...




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #21 за 26.05.2017 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#21 за 26.05.2017
ПОЛ╤ТИКИ МАЮТЬ ВИР╤ШИТИ, ЧИ ГОТОВ╤ ПОВЕРТАТИ КРИМ БЕЗ АВТОНОМ╤╥

Глава Меджл╕су крымскотарского народу Рефат Чубаров заявив, що окрем╕ укра╖нськ╕ пол╕тики мають для себе чесно вир╕шити, чи готов╕ вони в╕дстоювати повернення Криму п╕д суверен╕тет Укра╖ни без переформатування кримсько╖ автоном╕╖. Про це в╕н заявив п╕д час круглого столу в «Укр╕нформ╕» «1944/2014: боротьба кримських татар за Батьк╕вщину», пов╕домля╓ кореспондент агентства.
"Р╕ч у тому, що частина укра╖нського пол╕тикуму все ще несе значну частину тих м╕фологем, що про кримськотатарський народ, що про т╕ чи ╕нш╕ аспекти державного буд╕вництва, ╕ ц╕ м╕фи заважатимуть ухваленню р╕шень, як╕ б сприяли ц╕леспрямованому розгляду питань, як╕ стосуються переформатування кримсько╖ автоном╕╖", - в╕дзначив Чубаров.
На його думку, вже сьогодн╕ в Укра╖н╕ ╓ пол╕тики, як╕, не бажаючи озвучувати сво╖ справжн╕ мотивац╕╖, чому вони виступають проти автоном╕╖ на основ╕ права кримськотатарського народу на самовизначення, "намагаються привести б╕льш-менш пристойн╕ мотивац╕╖, наприклад, невчасн╕сть або в╕дсутн╕сть необх╕дност╕ автоном╕й у склад╕ укра╖нсько╖ держави, тобто, знаходять пояснення, як╕ допомагають ╖м зберегти обличчя".
Як вважа╓ пол╕тик, "╓ к╕лька питань, на як╕ ма╓ дати в╕дпов╕дь кожний укра╖нський пол╕тик, який буде причетний до ухвалення р╕шення про внесення зм╕н ╕ доповнень до Конституц╕╖ Укра╖ни в╕дносно Автономно╖ Республ╕ки Крим ╕ м╕ста Севастополя".
"Серед них питання - чи можливе повернення Криму п╕д суверен╕тет укра╖нсько╖ держави без системного вир╕шення кримськотатарського питання ╕ чи можливо побудувати демократичну Укра╖ну на принципах, в яких в╕дмовля╓ться ╕ншим", - заявив глава Меджл╕су.
За його словами, наступного тижня в╕дбудеться перше зас╕дання робочо╖ групи з напрацювання зм╕н до Конституц╕╖ Укра╖ни щодо Криму, на якому разом з групою експерт╕в розпочнеться практична робота, п╕д час яко╖ вс╕ дискус╕йн╕ питання мають набути характеру профес╕йно╖ роботи.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #21 за 26.05.2017 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=18604

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков