Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4600)
З потоку життя (7298)
Душі криниця (4291)
Українці мої... (1719)
Резонанс (2369)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1873)
Крим - наш дім (1481)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (257)
Бути чи не бути? (479)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (284)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ПРЕЗИДЕНТ НА АСКОЛЬДОВ╤Й МОГИЛ╤ УШАНУВАВ ПАМ’ЯТЬ ГЕРО╥В КРУТ
Володимир Зеленський зустр╕вся з курсантами й л╕це╖стами в╕йськових навчальних заклад╕в та...


«ЧЕСТЬ ДЛЯ МЕНЕ»
Ахтем Се╕табла╓в показався ╕з Залужним та розпов╕в про ╖хню зустр╕ч…


УКРА╥НА В Н╤Ч НА 27 ЖОВТНЯ ВОСТАНН╢ МА╢ ПЕРЕЙТИ НА ЗИМОВИЙ ЧАС
Це передбачено ухваленим Верховною Радою законом, яким скасовано перех╕д з л╕тнього на зимовий...


ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ
В╕д початку повномасштабного рос╕йського вторгнення загинуло майже 500 укра╖нських спортсмен╕в ╕...


ТРИ ДЕСЯТИЛ╤ТТЯ ДОПОМОГИ
Управл╕ння Верховного ком╕сара ООН у справах б╕женц╕в (УВКБ ООН) розпочало свою д╕яльн╕сть в...




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #6 за 10.02.2017 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#6 за 10.02.2017
У ВЕЛИК╤Й БРИТАН╤╥ ЗАКЛИКАЛИ ПОКАРАТИ РОС╤ЙСЬК╤ ЗМ╤ RT ╤ SPUTNIK ЗА ПОШИРЕННЯ ДЕЗ╤НФОРМАЦ╤╥

М╕н╕стр оборони Велико╖ Британ╕╖ Майкл Феллон заявля╓, що Рос╕я використову╓ к╕бератаки, щоб п╕д╕рвати демократ╕ю в США ╕ ╢вроп╕.
Про це пов╕домля╓ «╢вропейська правда» з посиланням на Sky News.
За словами Майкла Феллона, Кремль винний у перетворенн╕ ╕нформац╕╖ у зброю п╕д час тривало╖ кампан╕╖, спрямовано╖ на дестаб╕л╕зац╕ю Заходу. На його думку, НАТО ма╓ робити б╕льше для протистояння ц╕й загроз╕.
Також в╕н звинуватив рос╕йський уряд у «регулярн╕й брехн╕» ╕ заявив про усталену модель к╕бератак.
В╕дпов╕дно до ц╕╓╖ модел╕ под╕бн╕ напади повторюються на регулярн╕й основ╕, починаючи з кв╕тня 2015 року, коли через д╕╖ зловмисник╕в на 18 годин було перервано мовлення французького телеканалу TV5 Monde, ╕ зак╕нчуючи зломом сервер╕в Демократично╖ ╕ Республ╕кансько╖ парт╕й п╕д час президентсько╖ виборчо╖ кампан╕╖ в США в минулому роц╕.
М╕н╕стр також п╕дкреслив, що сл╕д притягнути до в╕дпов╕дальност╕ так╕ рос╕йськ╕ ЗМ╤, як RT (Russia Today) ╕ Sputnik, за поширення дез╕нформац╕╖ «в радянському стил╕».
«╢ особливе рос╕йське слово для цього. Не "маскировка", старий обман, зд╕йснюваний рос╕йськими спецслужбами, а "вранье", коли слухач зна╓, що мовець бреше, ╕ мовець зна╓, що слухач зна╓ про його брехню, але продовжу╓ брехати», - зазначив Майкл Феллон.
Нагада╓мо, 6 с╕чня, була опубл╕кована допов╕дь спецслужб США про рос╕йське втручання у вибори американського президента.  Як наголошу╓ться в документ╕, п╕дконтрольн╕ Кремлю ЗМ╤ ╕ мережа так званих «трол╕в» в ╕нтернет╕ сприяли рос╕йськ╕й кампан╕╖ щодо впливу на вибори президента США.
У допов╕д╕ п╕дкреслю╓ться, що д╕╖ Москви були спрямован╕ на допомогу обраному президенту США Дональду Трампу ╕ дискредитац╕ю його суперниц╕ в╕д Демократично╖ парт╕╖ Г╕ллар╕ Кл╕нтон.
Значна частина допов╕д╕ спецслужб США про рос╕йське втручання у вибори американського президента присвячена телеканалу Russia Today ╕ агентству Sputnik. У допов╕д╕ зокрема йдеться про те, що ц╕ мед╕а тривалий час докладають зусиль, аби п╕д╕рвати дов╕ру американських телеглядач╕в до демократичних ц╕нностей та процедур в США.
Головна редакторка телеканалу RT Маргарита Симоньян прокоментувала допов╕дь, назвавши ╖╖ «сумним коментарем про стан справ в американськ╕й розв╕дц╕ та анал╕тичн╕й сп╕льнот╕».
http://detector.media

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #6 за 10.02.2017 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=18093

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков