Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4676)
З потоку життя (7300)
Душі криниця (4372)
Українці мої... (1735)
Резонанс (2493)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1893)
Крим - наш дім (1698)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (267)
Бути чи не бути? (532)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (321)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У ДЕРЖДЕП╤ США ЗАЯВИЛИ, ЩО НА ЦЕЙ МОМЕНТ УКРА╥НА ВИГРА╢ В╤ЙНУ
Попри складну ситуац╕ю для Укра╖ни, внутр╕шн╕ проблеми Рос╕╖ наростають…


«РОС╤Я БУДЕ ЗМУШЕНА ОБРАТИ МИР»
Зеленський за╕нтригував заявою про Крим…


ОПЕРАЦ╤Я «ДЕВО╢Н╤ЗАЦ╤Я РОС╤╥»
Зеленський затвердив для СБУ 40-денну операц╕ю впливу на Рос╕ю для завершення в╕йни…


«МИ РОЗГЛЯНЕМО ЦЕ ПИТАННЯ»
Трамп - про л╕ценз╕ю для Укра╖ни на виробництво ракет…


ПУТ╤Н НЕ ЗУПИНЯ╢ ЦЮ В╤ЙНУ. ТОЖ ТИСК МА╢ ЗРОСТАТИ
Звернення Президента Укра╖ни до учасник╕в 35-го зас╕дання Контактно╖ групи з питань оборони...




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #16 за 15.04.2016 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#16 за 15.04.2016
РФ ПОРУШИЛА М╤ЖНАРОДНЕ ПРАВО, АНЕКСУВАВШИ КРИМ

«Покращення» по-кримськи

М╕н╕стри закордонних справ кра╖н «велико╖ с╕мки» засудили анекс╕ю Криму ╕ закликали Рос╕ю докладати б╕льше зусиль для врегулювання конфл╕кту в Укра╖н╕. Про це пов╕домля╓ «DW».
«Анекс╕я Рос╕╓ю укра╖нського п╕вострова Крим розгляда╓ться кра╖нами «G7» як порушення м╕жнародного права», — наголошу╓ться в комюн╕ке.
На зустр╕ч╕ в Х╕рос╕м╕ Москву наст╕йно попросили вплинути на пророс╕йських сепаратист╕в на сход╕ Укра╖ни ╕ знову п╕дкреслили прямий зв’язок м╕ж зняттям зах╕дних економ╕чних санкц╕й з РФ з дотриманням М╕нських домовленостей.
«Ми чека╓мо, що Рос╕я дотримуватиметься сво╖х зобов’язань», — сказано в текст╕. Вс╕ зац╕кавлен╕ сторони мають у повному обсяз╕ виконувати М╕нськ╕ угоди для вир╕шення проблеми мирним шляхом ╕ дипломатичними засобами, вказали глави зовн╕шньопол╕тичних в╕домств кра╖н «G7». Водночас дипломати виявили зац╕кавлен╕сть у д╕алоз╕ з Москвою.
Нагада╓мо, Рос╕ю виключили з розширеного формату «G7» з того часу, як вона почала п╕дтримувати озбро╓них сепаратист╕в на сход╕ Укра╖ни. Проте не виключено, що в кулуарах буде порушене питання ╖╖ можливого повернення в «G8». Також оч╕ку╓ться, що протягом тижня глава МЗС РФ Серг╕й Лавров прибуде в Ток╕о для переговор╕в з╕ сво╖м японським колегою.
М╕н╕стри закордонних справ кра╖н Велико╖ Британ╕╖, Н╕меччини, ╤тал╕╖, Канади, США, Франц╕╖ ╕ Япон╕╖ 10 ╕ 11 кв╕тня обговорювали в Х╕рос╕м╕ проблеми глобального тероризму, м╕грац╕йну кризу, тему нерозповсюдження ядерно╖ збро╖, конфл╕кти в Сир╕╖ ╕ в Укра╖н╕.

Два роки тому на сам╕т╕ в Австрал╕╖ пров╕дн╕ л╕дери св╕ту п╕д час сн╕данку не захот╕ли с╕дати з Пут╕ним (в╕н праворуч) за один ст╕л...

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #16 за 15.04.2016 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=16985

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков