Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4614)
З потоку життя (7298)
Душі криниця (4306)
Українці мої... (1722)
Резонанс (2385)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1875)
Крим - наш дім (1519)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (259)
Бути чи не бути? (488)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (290)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ЩОБ ПОКЛАСТИ КРАЙ Ц╤Й В╤ЙН╤
Коал╕ц╕я охочих обговорила результати зустр╕ч╕ в Женев╕ та скоординувала кроки для посилення...


УКРА╥НА ГОТУ╢ НОВИЙ РАУНД МИРНИХ ╤ БЕЗПЕКОВИХ ПЕРЕГОВОР╤В
Про це пов╕домив Президент Укра╖ни Володимир Зеленський у в╕деозверненн╕…


«МИРНА УГОДА» ВИГЛЯДА╢ ЯК СПИСОК БАЖАНЬ РОС╤╥
The Economist розкрив цин╕чн╕ детал╕ "мирного плану" США…


ЩОБ РЕЗУЛЬТАТОМ СТАВ МИР
Президент зустр╕вся з м╕н╕стром Сухопутних в╕йськ США Ден╕елом Др╕сколлом…


╢С ПРОДОВЖУ╢ П╤ДТРИМУВАТИ УКРА╥НУ, АЛЕ ВОНА МА╢ БОРОТИСЯ З КОРУПЦ╤╢Ю
Укра╖на ма╓ сильну ╓вропейську п╕дтримку, проте антикорупц╕йн╕ заходи та впровадження реформ...




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #23 за 05.06.2015 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#23 за 05.06.2015
ВОЛОДИМИР ПОЗНЕР: У РОС╤╥ МАЙЖЕ НЕ ЗАЛИШИЛОСЯ НЕЗАЛЕЖНИХ ЗМ╤...

У Рос╕╖ майже не залишилося незалежних ЗМ╤, а «Эхо Москвы» — псевдонезалежне мед╕а. Про це в╕домий телеведучий Володимир Познер заявив п╕д час конференц╕╖ Ради з прав людини при президент╕ РФ та Громадсько╖ колег╕╖ з╕ скарг на пресу «Вза╓модоповнення держрегулювання та саморегулювання у сфер╕ масово╖ ╕нформац╕╖» Рос╕╖, пов╕домля╓ рос╕йське видання «РБК».
Говорячи про «Эхо Москвы», журнал╕ст зазначив, що в еф╕р╕ рад╕останц╕╖ не дозволяли запрошувати загиблого Бориса Н╓мцова та ╕нших, не згодних з пол╕тикою рос╕йсько╖ влади людей. «Ми вс╕ розум╕╓мо, що 65% рад╕о належить «Газпром-Мед╕а», ╕ зна╓мо, кому належить цей холдинг. Тобто, якби держава не допускала того, що в╕дбува╓ться на «Эхо Москвы», цього би не було», — додав телеведучий. Про себе ж пан Познер каже так: «Я поки що працюю, хоча, можливо, п╕сля цього виступу не працюватиму».
Також в╕н акцентував на сувор╕й цензур╕ щодо в╕дбору гостей на телееф╕ри. «Я знаю, що ╓ люди, яких я не можу запросити в свою програму (на «Первом канале» — ТК), хоча вони становлять безсумн╕вний ╕нтерес. Я дуже хот╕в запросити Н╓мцова, багато раз╕в просив...» — розпов╕в журнал╕ст.
В╕н нагадав, що в╕дносини м╕ж державою та ЗМ╤ повинн╕ регулюватися лише законом про ЗМ╤ ╕ б╕льше н╕чим, але в нин╕шн╕й Рос╕╖ ситуац╕я ╕нша.
«Я переконаний, що ЗМ╤ бувають або незалежн╕ в╕д держави ╕ тод╕ це — четверта влада, або залежн╕ в╕д держави — тод╕ вони не т╕льки не ╓ четвертою владою, а й перестають бути ЗМ╤, перетворюючись на ╕нструменти впливу, державно╖ пропаганди. Достатньо подивитися новини на федеральних телеканалах, щоб переконатися, що вони вс╕ однаков╕», — сказав ведучий. Як в╕н акцентував, п╕дконтрольн╕ держав╕ ЗМ╤ займаються сьогодн╕ сп╕льною справою — створенням «певно╖ громадсько╖ думки, яку б хот╕ла бачити держава». «У СРСР ╖х називали «солдатами ╕деолог╕чного фронту», — додав Володимир Познер.
 («Телекритика»)

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #23 за 05.06.2015 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=15356

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков