Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4642)
З потоку життя (7298)
Душі криниця (4329)
Українці мої... (1726)
Резонанс (2433)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1881)
Крим - наш дім (1595)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (265)
Бути чи не бути? (503)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (303)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ЧОТИРИ РОКИ ВЕЛИКО╥ В╤ЙНИ
Укра╖нц╕ в╕дкрили заново себе ╕ власну кра╖ну…


СЬОГОДН╤ Р╤ВНО ЧОТИРИ РОКИ, ЯК ПУТ╤Н БЕРЕ КИ╥В ЗА ТРИ ДН╤
Звернення Президента Укра╖ни в четверт╕ роковини початку повномасштабного вторгнення Рос╕╖ в...


БЕЗ «╤СТОРИЧНИХ БАЛАЧОК»
Зеленський у раз╕ зустр╕ч╕ з Пут╕ним не хоче говорити про ╕стор╕ю: для завершення в╕йни це не...


ЗЕЛЕНСЬКИЙ П╤ДСУМУВАВ ПЕРЕГОВОРИ У ЖЕНЕВ╤
╢ прогрес щодо мон╕торингу, по територ╕ях ╕ ЗАЕС - позиц╕╖ р╕зн╕…


ЦЮ В╤ЙНУ МОЖНА ЗАК╤НЧИТИ – ╤ ЗАК╤НЧИТИ З Г╤ДН╤СТЮ
Виступ Президента Укра╖ни на Мюнхенськ╕й безпеков╕й конференц╕╖.




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #13 за 27.03.2015 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#13 за 27.03.2015
ПРЕЗИДЕНТ ОБС╢: РОС╤Я СПРОБУВАЛА ЛЕГ╤ТИМ╤ЗУВАТИ ОКУПАЦ╤Ю КРИМУ ╤ СФАБРИКУВАЛА «РЕФЕРЕНДУМ»

Св╕това сп╕льнота завжди повинна пам’ятати про незаконну анекс╕ю Рос╕╓ю укра╖нського Криму, яка в╕дбулася з кричущим порушенням м╕жнародного права шляхом орган╕зац╕╖ незаконного «референдуму» задля лег╕тим╕зац╕╖ окупац╕╖ п╕вострова. Про це заявив президент Парламентсько╖ асамбле╖ ОБС╢ ╤лкка Канерва на спец╕альному зас╕данн╕, присвяченому р╕чниц╕ анекс╕╖ Рос╕╓ю Криму.
«Я чекаю на день, коли вс╕ ц╕ несправедливост╕ зак╕нчаться ╕ суверен╕тет Укра╖ни буде в╕дновлений над ус╕╓ю ╖╖ територ╕╓ю. Рос╕я як держава-член ОБС╢ зобов’язана сприяти цьому», – мовиться в заяв╕ президента ОБС╢ з нагоди р╕чниц╕ минулор╕чних под╕й, коли Рос╕я «спробувала лег╕тим╕зувати окупац╕ю Криму, сфабрикувавши «референдум», який н╕бито ╕нтегрував частину територ╕╖ Укра╖ни у св╕й склад».
╤лкка Канерва також висловив занепоко╓ння пост╕йним пог╕ршенням становища у сфер╕ прав людини ╕ громадянських свобод, що в╕дбува╓ться у Криму з часу незаконно╖ анекс╕╖. Зокрема, нагаду╓ в╕н, меншини, перш за все кримськ╕ татари, позбавляються прав, актив╕стам ╕ неурядовим орган╕зац╕ям закривають рота, й ОБС╢ ф╕ксу╓ систематичний наступ на свободу засоб╕в ╕нформац╕╖.
Президент ОБС╢ нагаду╓, що й нин╕, через р╕к, ця анекс╕я не стала ан╕ на крихту менш нелегальною, д╕╖ Рос╕╖ – ан╕ на крихту менш вартими осуду, а удар по п╕двалинах ОБС╢ н╕ на крихту менш ╕нтенсивним.
Наприк╕нц╕ лютого – на початку березня 2014 року перекинут╕ з Рос╕╖ та кримських баз Чорноморського флоту Рос╕╖ в╕йська без розп╕знавальних знак╕в окупували Кримський п╕востр╕в.
16 березня 2014 року на територ╕╖ Криму й м╕ста Севастополя в╕дбувся так званий референдум про статус п╕вострова, за результатами якого Рос╕я включила Крим до свого складу. Н╕ Укра╖на, н╕ ╢вропейський Союз, н╕ США не визнали це голосування ╕ вважають, що Крим Рос╕я анексувала.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #13 за 27.03.2015 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=14963

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков