Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4600)
З потоку життя (7298)
Душі криниця (4291)
Українці мої... (1719)
Резонанс (2369)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1873)
Крим - наш дім (1481)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (257)
Бути чи не бути? (479)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (284)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ПРЕЗИДЕНТ НА АСКОЛЬДОВ╤Й МОГИЛ╤ УШАНУВАВ ПАМ’ЯТЬ ГЕРО╥В КРУТ
Володимир Зеленський зустр╕вся з курсантами й л╕це╖стами в╕йськових навчальних заклад╕в та...


«ЧЕСТЬ ДЛЯ МЕНЕ»
Ахтем Се╕табла╓в показався ╕з Залужним та розпов╕в про ╖хню зустр╕ч…


УКРА╥НА В Н╤Ч НА 27 ЖОВТНЯ ВОСТАНН╢ МА╢ ПЕРЕЙТИ НА ЗИМОВИЙ ЧАС
Це передбачено ухваленим Верховною Радою законом, яким скасовано перех╕д з л╕тнього на зимовий...


ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ
В╕д початку повномасштабного рос╕йського вторгнення загинуло майже 500 укра╖нських спортсмен╕в ╕...


ТРИ ДЕСЯТИЛ╤ТТЯ ДОПОМОГИ
Управл╕ння Верховного ком╕сара ООН у справах б╕женц╕в (УВКБ ООН) розпочало свою д╕яльн╕сть в...




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #51 за 19.12.2014 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#51 за 19.12.2014
ПУТ╤НУ ДЛЯ ПОРЯТУНКУ РУБЛЯ ПОТР╤БНО ЗМ╤НИТИ ПОЛ╤ТИКУ СТОСОВНО УКРА╥НИ

Прес-резонанс

Президент Рос╕йсько╖ Федерац╕╖ Володимир Пут╕н для того, аби припинити рекордний обвал рубля та врятувати рос╕йську економ╕ку в╕д колапсу, повинен зм╕нити свою пол╕тику стосовно Укра╖ни. Таку думку висловив головний економ╕чний радник св╕тового ф╕нансового концерну Allianz та голова ком╕тету з питань глобального розвитку при Президент╕ США Бараку Обам╕ Мохамед А. Ель-Ер╕ан в опубл╕кованому нещодавно коментар╕ для видання Bussinesinsider.

«Вивести Рос╕ю з╕ скрутного становища може президент Пут╕н. Незважаючи на згубний вплив нижчих ц╕н на нафту, в╕н може покращити ринок та сентимент ╕нвестор╕в зм╕ною курсу в контекст╕ Укра╖ни б╕льш конструктивним п╕дходом до Заходу та д╕ями, котр╕ би допомогли в╕дм╕нити економ╕чн╕ санкц╕╖ проти його кра╖ни», — написав в╕н.
Експерт, котрий ран╕ше, серед ╕ншого, працював на одну ╕з найб╕льших ╕нвестиц╕йних компан╕й св╕ту PIMCO, розкритикував д╕╖ Центрального банку Рос╕╖, який, намагаючись зупинити рекордний обвал рос╕йського рубля, п╕дняв обл╕кову ставку до 17% з 10,5%.
В╕н зазначив, що цей крок не допоможе. ╢диний, хто може допомогти рос╕йськ╕й економ╕ц╕, — це президент Пут╕н.
Водночас анал╕тик висловив сумн╕в, що глава РФ готовий це зробити, наголосивши, що це лише ще б╕льше ускладнить ситуац╕ю Рос╕╖.
Як пов╕домляв УН╤АН, незважаючи на п╕двищення обл╕ково╖ ставки Нац╕ональним банком Рос╕╖ до рекордного р╕вня з 1998 року, коли РФ оголосила дефолт, валюта продовжила дорожчати.
Долар на торгах Московсько╖ б╕рж╕ коштував уже 74 рубл╕ пор╕вняно ╕з близько 32 на початку цього року, а ╓вро досягнуло позначки у 92 рубл╕, що також у понад два рази б╕льше.
CША, ╢вросоюз та низка ╕нших найб╕льш впливових держав св╕ту ввели економ╕чн╕ санкц╕╖ проти Рос╕╖ за те, що вона у березн╕ цього року силою анексувала Крим та з кв╕тня продовжу╓ дестаб╕л╕зувати ситуац╕ю на укра╖нському Донбас╕, де криваве протистояння пророс╕йських сепаратист╕в та Ки╓ва забрало життя понад 4 тисяч людей ╕ б╕льше 1 м╕льйона змусило залишити сво╖ осел╕.

Коменту╓ художник

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #51 за 19.12.2014 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=14455

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков