Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4600)
З потоку життя (7298)
Душі криниця (4291)
Українці мої... (1719)
Резонанс (2369)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1873)
Крим - наш дім (1481)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (257)
Бути чи не бути? (479)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (284)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ТРАМП ПРАЦЮ╢ НАД СТВОРЕННЯМ ФОНДУ ПЕРЕМОГИ УКРА╥НИ
Отриман╕ кошти будуть використан╕ на придбання збро╖ для укра╖нсько╖ арм╕╖…


ТРАМП ЗАЯВИВ, ЩО УКРА╥НА ХОЧЕ ПЕРЕЙТИ В НАСТУП
В╕н зазначив, що говоритиме про це ╕з Президентом Укра╖ни Володимиром Зеленським…


ТРАМП ДОПУСТИВ МОЖЛИВ╤СТЬ ПОСТАЧАННЯ TOMAHAWK
«╤ це зараз важливий сигнал – посилення Укра╖ни ус╕ма можливостями…»


МА╢МО Ч╤ТК╤ ПЛАНИ
Зеленський доручив масштабувати застосування далекоб╕йно╖ збро╖ проти Рос╕╖…


УКРА╥НЦ╤ ВИТРИМАЛИ ДЕСЯТКИ СПРОБ ЗАВОЮВАННЯ, УКРА╥НА ВИСТО╥ТЬ ╤ ЗАРАЗ ПРОТИ РОС╤╥
Президент - п╕д час заход╕в ╕з нагоди Дня захисник╕в ╕ захисниць…




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #37 за 12.09.2003 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#37 за 12.09.2003
НЕ ПЕРЕХОДИТИ МЕЖІ
Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим.

До Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим надходять численні звернення громадян з приводу самозахоплень земель на Південному березі Криму.
Коментуючи ситуацію, Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Олександр Діденко заявив, що дії керівників радикально налаштованих громадських структур, використовуючи проблеми у забезпеченні кримськотатарського населення землями під забудову та ведення господарської діяльності на ПБК, практично перейшли межі законності, стають все більш агресивними і перетворились на виклик владі.
На сьогодні в 9 пунктах ПБК під виглядом акції протесту практично здійснюється самозахоплення землі. При цьому до уваги не беруться рішення місцевих органів про виділення земель тим, хто має на це право на законних підставах.
Незважаючи на заклики органів влади до конструктивізму, діалогу, співпраці, бажання вирішувати питання в інтересах всього кримськотатарського народу, а не окремих угруповань чи їх лідерів, ситуація, на жаль, суттєво не поліпшується.
За повідомленнями правоохоронних органів, значна частина, а де і більшість учасників протестних заходів підґрунтя для виділення землі на ПБК не має, тому що на території Великої Ялти вони не прописані і звідти вони та їх родичі не були депортовані. Більш того, значна частина вже має земельні наділи та приватні будинки у місцях постійного проживання.
На жаль, і керівники організацій, які представляють інтереси кримськотатарського населення, займають вичікувальну позицію в оцінці протиправних дій, тим самим не сприяють зняттю соціальної напруги.
Не завжди адекватною порушенням чинного законодавства про землю є оцінка та дії правоохоронних органів, що викликає обурення населення. Про це йшла мова на нараді у Постійного Представника Президента України в АРК, засіданні Координаційного комітету по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю при Раді міністрів АРК та у заявах голови Верховної Ради АРК.
Розуміючи всі складнощі адаптації депортованих, хотілось би підкреслити, що у Президента України ці питання перебувають на постійному контролі, і як свідчення тому - ритмічне фінансування програм, постійний аналіз проблем, що виникають, і надання відповідної практичної допомоги для їх вирішення.
Постійний Представник, звертаючись до учасників акції, висловив впевненість, що переможе здоровий глузд та витримка. Досвід останніх років підтверджує, є впевненість, що і сьогодні можна домовлятись на основі чинного законодавства без тиску та шантажу.

***

Прокуратура Криму порушила 4 кримінальні справи за фактом самозахоплень кримськими татарами земельних ділянок на ПБК. Про це голова Ради міністрів АРК Сергій Куницин повідомив на засіданні уряду автономії.
Він також проінформував, що Рескомліс і Рескомітет АРК з охорони природи вже висунули відповідні вимоги до порушників.
Для подолання ситуації з самозахопленнями в Криму створено групу на чолі із заступником начальника Головного управління МВС України в АРК Валерієм Середенком. До неї увійшли представники прокуратури, СБУ, ряд голів рескомітетів. "Ми нікому не дозволимо розмовляти з владою з позиції сили, і все буде вирішуватися тільки на підставі закону, хто б що не думав", - заявив голова Ради міністрів.
За словами Сергія Куницина, "сьогодні ряд газет загострюють цю тему з приводу бездіяльності влади". "Я хочу офіційно заявити, що ми не маємо наміру залишатися бездіяльними в цьому питанні - ні правоохоронні органи, ні прокуратура, ні МВС, ні служба безпеки, ні Верховна Рада, ні уряд", - сказав він.
(УКРІНФОРМ)

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #37 за 12.09.2003 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=1244

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков