Пошук по сайту
Пошук:

Архiв
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:
Click for Simferopol, Ukraine Forecast
Головна сторiнка > Книга вiдгукiв

Книга вiдгукiв

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 

Александрalcotekukr@ukr.net 22.08.2020 20:50
В╕тання. Прошу шановне панство порекомендувати хоча б к╕лька п╕сень про Крим або на кримську тематику укра╖нською. Допоки знайти так╕ п╕сн╕ мен╕ не вда╓ться.
Оленка-Лесяlena.saichuk81@gmail.com 06.11.2016 09:20
Ось цю Св╕тлицю я читатиму: ). Дякую, В╕кторе, що вона виходить попри все! Велике. Тримайтеся. Об╕ймаю, люблю, вс╕м в╕тання. А це вам в╕рш Василя Стуса, прийм╕ть, як поетичний в╕дгук; ). "Сто рок╕в як сконала С╕ч. . . " Сто рок╕в як сконала С╕ч. Сиб╕р. ╤ соловецьк╕ кел╕╖. ╤ глупа обляга╓ н╕ч пекельний край ╕ крик пекельний. Сто рок╕в мучених над╕й, ╕ спод╕вань, ╕ в╕р, ╕ кров╕ син╕в, що за любов таврован╕, сто серць, як сто палахкот╕нь. Та виростають з личак╕в, ╕з шаровар, з курно╖ хати раби зростають до син╕в сво╓╖ Укра╖ни - матер╕. Ти вже не згинеш, ти двожилава, земля, рабована в╕ками, ╕ не скарать тебе душителям сиб╕рами ╕ соловками. Ти ще виболю╓шся болем, ти ще роздерта на шматки, та вже, крута ╕ непок╕рна, ти випросталася для вол╕, ти гн╕вом виросла. Тепер не матимеш од нього спокою, йому ж рости й рости, допоки не упадуть тюремн╕ двер╕. ╤ рад╕сним буремним громом спадають з неба блискавиц╕, Тарасов╕ пров╕сн╕ птиц╕ — слова шугають над Дн╕пром. VI. 1963 Бажаю, щоб слова "шугали над Дн╕пром", тримайтеся. Я з вами.
Багнет79780552426lsg@gmail.com 11.03.2016 19:30
Почуй нас мат╕нько кра╖но! Нас супротивник╕в Рос╕╖ В╕двертих сл╕в не сторонись. Загнав в п╕дп╕лля супостат. На нас, на кримських укра╖нц╕в. Но кожен з нас тепер на служб╕! В╕дверто в оч╕ подивись. Но кожен з нас тепер солдат. Побачиш в них, ти Чорне море. Н╕коли ╖м нас не скорити. Що хвил╕ б’ ╓ об береги. Щоб батьк╕вщину ╖м в╕ддать. Як та душа почувши горе. Ми будем Ки╖в, Крим любити. Що птиця рветься навкруги! За це ми будем воювать! Такого горя ми незнали. Наш кримський д╕м, це Укра╖на. Гадать про це ми не могли! Могили предк╕в наш форпост! В╕д Укра╖ни в╕д╕рвали. Рос╕я ворога кра╖на. Ножем по серцю провели! ╤ укра╖нський Крим наш пост. У р╕дн╕м кра╖ ми чужинц╕. З тобой ми наша Укра╖на! В cвят╕й осел╕, не сво╖! Виходь скор╕ше на зв’ язок! Брати ми р╕дн╕, укра╖нц╕! Повернем Крим, тоб╕ кра╖но. В╕тчизно люба! Ми тво╖! Разом дамо про це зарок! Сивий Дн╕про нас обмина╓. Склав Багнет АР Крим. Не шле нам хвил╕ по вод╕. ╤ все навкруги висиха╓. На укра╖нськ╕й на земл╕! Зам╕сть води, брехня з Рос╕╖. Тече з каналу НТве. Про славн╕ справи, про под╕╖. Що роблять ворогу так зле. П╕сень веселих вже не чути. Не видно танцю гопака. « Св╕тлиц╕» випуски забут╕. Свобода слова отака. Нас ворог захопив п╕дступно. Ще братом звався нав╕ки. Але зробив усе « розумно» Пов╕сив прапор нам вноч╕. В ноч╕ як хижий вовк ховався. Ворожий вив╕сив штандарт. Тремт╕в хижак та озирався. ╤ це робив наш « друг та брат» В Криму в╕ру╓ небезпека. Для укра╖нц╕в ╕з ОУН. Велика люта небезпека. З час╕в чек╕ст╕в та комун.
Чумакtt@ukr.net 11.12.2015 10:04
Ви що - ненормальн╕? Закладати людей, як╕ пишуть в соцмережах?!
Dimgritsy@ukr.net 03.07.2015 02:16
В укра╖нському розд╕л╕ В╕к╕пед╕╖ проходить м╕сячник створення статей про культурно - ╕сторичн╕ пам’ ятки Криму. Долучайтесь!
Сергей1@i.ua 10.02.2015 23:20
Держитесь, Братья! Только Ваша правдивая точка зрения сможет помочь в борьбе с российским фашизмом!
Серг╕йzakonnii@ex.ua 10.02.2015 22:20
Мен╕ дуже шкода що перша ╕нформац╕я про вашу газету, яку я почув, це було пов╕домлення що ви не будете виходити в друкованому вигляд╕. Тепер я вважаю сво╖м обов'язком вас п╕дтримати хоча б тим що можу. Грошей в мене нема╓, бо я був пац╕╓нтом Сакських спинальних санатор╕╖в, то можу бути так званою диванною сотнею))
Севастопольmia23@ukr.net 05.04.2014 17:56
Заходьте на наш форум (без пол╕тики)! http: //sevportal. info/forum/viewforum. php?id=56
Ант╕нreixtra@facebook.com 28.10.2013 10:54
Ласкаво просимо до ╕нтернет - об'╓днання "Кримськ╕ укра╖нц╕"! Наш╕ сп╕льноти в соцмережах: Вконтакт╕ - http: //vk. com/club58711099 Однокласники - http: //www. odnoklassniki. ru/krymskieuk Фейсбук - https: //www. facebook. com/groups/479092582197916/
Дописувачlnn20@i.ua 24.06.2013 23:55
Добро╖ ноч╕. Чому не працю╓ ФОРУМ? Вдячний за в╕дпов╕дь
Юр╕йpavlicura@i.ua 23.06.2013 12:26
Хоча я живу у Львов╕, часто читаю ваш╕ матер╕али. Укра╖нц╕ Криму можуть по праву пишатися сво╓ю "Св╕тлицею". Бажаю редакц╕йному колективу здоров'я ╕ удач╕. Н╕хто не ма╓ права позбавити кримчан ╖хньо╖ ╓дино╖ укра╖номовно╖ газети. Прохання вважати цей лист оф╕ц╕йним зверненням до влади Криму. З повагою, Юр╕й
Остапostin_ex_leopolis@ukr.net 13.01.2013 18:52
Христос Народився! В╕тання з╕ Львова. Подяка за роботу.
Леон╕д Панасюк, Словаччинаbogdan2002@centrum.sk 27.12.2012 21:56
Щастя й здоров"я юв╕лярам! Тримайтеся на передов╕й у в╕дстоюванн╕ укра╖нськост╕!
о.ярослав гонтарgontarprot@ukr.net 20.12.2012 21:41
« Якщо хтось ╕ подвиза╓ться, то не отрима╓ в╕нка, якщо подвиза╓ться незаконно. » (2 Тим. 2: 5) Як постимось – так ╕ святку╓мо! Слава ╤сусу Христу! Дорог╕ у Христ╕ Браття та Сестри! Сьогодн╕ проходять дн╕ Р╕здвяного посту. Пер╕од, коли позбува╓мося одеж╕ житт╓вих турбот, скида╓мо « су╓ту су╓т» - - оголю╓мося, як борець ╕, постячись, одяга╓мося у збрую, як во╖н. Ми прагнемо постом зм╕нити життя на краще, удосконалитись, - - в чому ╕ в╕нець посту. Що ж в╕дбува╓ться, коли християнин ста╓ на подвижницький шлях? Адже св╕т п╕д впливом телебачення, рад╕о, ╕нтернету перетворився у нехристиянський. У давнину в дн╕ посту християнськ╕ кра╖ни чули посний дзв╕н у храмах, закривалися театри, св╕тськ╕ заходи обмежувались. Сьогодн╕ посник змушений д╕литися на духовне ╕ св╕тське життя, як╕ так под╕лен╕ в сусп╕льств╕. Створити посну атмосферу ще можна в домашн╕й Церкв╕. (Тут потр╕бне уточнення у слов╕ Церква, яке використову╓ться близько ста двадцяти раз у Новому Зав╕т╕ ╕ жодного разу в Старому. Церква – це « ╢дн╕сть Духа Святого ╕ людей, котр╕ прийняли Його (Св. Духа) у сво╓ серце» , а не кам`ян╕ чи дерев`ян╕ споруди. ) Але ╕ вдома не завжди ╕снують ╓дин╕ погляди на життя духовне. Зникла тиша буття ╕ в с╕м`╖. Ми переповненн╕ ╕нформац╕╓ю. Безперестанно су╓тимось. Тиша стала чимось негативним. Безпереб╕йний виб╕р пом╕ж духовним та мирським часто перетворю╓ п╕ст у формальн╕сть, обмеження в ╖ж╕ ╕ не б╕льше. . ╤оан Золотоуст говорить: « Хто обмежу╓ п╕ст лише стримуванням в╕д ╖ж╕, той б╕льше всього безчестить його. » « Яка користь – витончити т╕ло утриманням, коли дух гордост╕ розпиха╓ться? Яку похвалу одержимо за бл╕д╕сть в╕д посту. Коли ми бл╕дн╕╓мо в╕д завист╕? Яка чеснота не пити вина, а гн╕вом ╕ ненавистю впиватися?» - - зауважу╓ блаженний ╤╓рон╕м. Зустр╕вши свята, сам╕ не зауважу╓мо, що святку╓мо ми ╖х теж формально, зовн╕шньо, бездуховно. Пот╕ша╓мося ковбасками, випивкою, подаруночками, гульками, а дух наш не в╕дчува╓ Народження Бога на земл╕, приходу Творця ╤сусом Христом до твор╕ння Його Не допуст╕мо, щоби ми « постячись» не постили, « молячись» не молилися, « святкуючи» не святкували. Бо коли постимось духом, в дус╕ смиренному й зустр╕ча╓мо свята, якщо постимось лише в т╕л╕, - - пропуска╓мо повз себе з року в р╕к величн╕ Торжества. Тож дай Вам Бог, дорог╕ у Христ╕ Брати та Сестри, зустр╕ти Р╕здво Христове духовною рад╕стю, т╕ свята в╕дпровадити, других дочекати. Благодать Духа Святого нехай ос╕ня╓ Вас. Благослови Боже ╕ Родини Ваш╕. Ам╕нь. Слава ╤сусу Христу! Слава нав╕ки Богу! З╕ смиренням ╕ повагою благочинний пн. . - зх. Криму УПЦ КП прот. Ярослав Гонтар
андр╕йukr@yahoo.com 02.10.2012 11:01
Невже Борис Колесн╕ков може бути авторитетом для укра╖нц╕в ? Це ж шлепер з команди Яника, що "розводить котят".

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 


Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 3-й поверх, кiмн. 19-22, 24.
тел: (0652)51-13-24; E-mail: wik@swit.crimea.com
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков