Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4614)
З потоку життя (7298)
Душі криниця (4306)
Українці мої... (1722)
Резонанс (2385)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1875)
Крим - наш дім (1519)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (259)
Бути чи не бути? (488)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (290)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
В╤ДВЕРТО ╤МПЕР╤АЛ╤СТИЧНИЙ ХАРАКТЕР
Британська розв╕дка проанал╕зувала пол╕тику русиф╕кац╕╖ на окупованих територ╕ях Укра╖ни…


ПУТ╤Н СТАВ НА ЗАХИСТ В╤ТКОФФА П╤СЛЯ СКАНДАЛЬНОГО ЗЛИВУ РОЗМОВИ
За словами рос╕йського диктатора, спецпосланець Трампа лише захища╓ ╕нтереси сво╓╖ кра╖ни…


ВИМОГИ КРА╥НИ-АГРЕСОРА КАТЕГОРИЧНО В╤ДКИДАЮТЬСЯ
Пут╕н знову заявив, що бойов╕ д╕╖ в Укра╖н╕ «припиняться», коли ЗСУ залишать зайнят╕...


ЗАЛ╤ЗН╤ ЛЮДИ УКРА╥НИ
Важко переоц╕нити значення зал╕зниц╕ для оборони Укра╖ни…


«ЦЕ ГАНЬБА»
П╕дтримка Рос╕╖ з боку ╢вросоюзу перевищила п╕дтримку Укра╖ни…




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #9 за 26.08.2011 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#9 за 26.08.2011
УС╤ ДОКУМЕНТИ ПРОТИ ╤ВАНА ДЕМ’ЯНЮКА БУЛИ СФАБРИКОВАН╤ КДБ?

 Справжн╕х доказ╕в того, що ╤ван Дем’янюк д╕йсно брав участь у знищенн╕ людей у н╕мецькому табор╕ на територ╕╖ Польщ╕, нема╓. Вс╕ наявн╕ документи були свого часу п╕дроблен╕ КДБ. Про це у розмов╕ з кореспондентом УКР╤НФОРМу розпов╕в адвокат ╤вана Дем’янюка Ульр╕х Буш.
 «Ус╕ документи та дан╕, як╕ розглядав н╕мецький суд, були свого часу надан╕ КДБ. ╥м не можна в╕рити. Окр╕м того суд в╕дмовився вислухати св╕дк╕в та розглянути т╕ докази, як╕ були свого часу представлен╕ перед американським правосуддям», - розпов╕в Ульр╕х Буш.
 Справжн╕ докази невинност╕ ╤. Дем’янюка, оприлюднен╕ у заключному виступ╕ перед судом, Ульр╕х Буш виклав у книз╕ «Дем’янюк - Оф╕рний цап. Заключна промова захисту», яку представив перед учасниками V Всесв╕тнього форуму укра╖нц╕в у Ки╓в╕ в суботу.
 За н╕мецьким процесуальним кодексом заключна промова захисника повинна бути виголошена повн╕стю й без перешкод, пояснив адвокат. Ульр╕х Буш озвучував ╖╖ протягом 16 годин, що зайняло 5 д╕б зас╕дання. Документ склада╓ться ╕з понад 100 стор╕нок.
 «У промов╕ з╕брано вс╕ аргументи захисту, як╕, на жаль, не були врахован╕ п╕д час вироку суду. Процес та вирок проти ╤вана Дем’янюка ще раз продемонстрували намагання переконати св╕тову сп╕льноту в тому, що без укра╖нц╕в, поляк╕в та ╕нших народ╕в Голокосту не було б. Це пол╕тичний процес», - переконаний Ульр╕х Буш.
 Правозахисник розпов╕в, що укра╖нська д╕аспора в Н╕меччин╕ п╕дтримала ╤вана Дем’янюка та допомагала у процес╕. «За час процесу в╕н став найв╕дом╕шою особою укра╖нсько╖ д╕аспори», - пожартував адвокат.
 Найближчим часом книга «Дем’янюк - Оф╕рний цап. Заключна промова захисту» буде перекладена укра╖нською мовою, щоб укра╖нц╕ могли ознайомитися з деталями справи ╤вана Дем’янюка.
 Як пов╕домляв УКР╤НФОРМ, 12 травня цього року суд Мюнхена визнав 91-р╕чного ╤вана Дем’янюка винним у сп╕вучаст╕ у вбивств╕ 28 тис. ╓вре╖в у нацистському концтабор╕ Соб╕бор у 1943 роц╕ та засудив його до п’яти рок╕в позбавлення вол╕. Враховуючи в╕к та тяжкий стан здоров’я обвинуваченого, суд зв╕льнив Дем’янюка з-п╕д варти до результат╕в розгляду касац╕йних скарг. Нин╕ Дем’янюк мешка╓ в будинку для людей похилого в╕ку в баварському м╕стечку Бад Файльнбах.
 

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #9 за 26.08.2011 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=9257

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков