Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4661)
З потоку життя (7300)
Душі криниця (4357)
Українці мої... (1733)
Резонанс (2464)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1886)
Крим - наш дім (1651)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (267)
Бути чи не бути? (515)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (313)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ОКУПАНТ╤В У КРИМУ АТАКУЮТЬ УКРА╥НСЬК╤ ДРОНИ-АВ╤АНОСЦ╤
Укра╖нськ╕ важк╕ БПЛА привозять ╕з собою легк╕ FPV-кам╕кадзе…


ОКУПАНТИ ЗАЯВИЛИ ПРО ЗАТРИМАННЯ У КРИМУ «УКРА╥НСЬКОГО АГЕНТА»
Який н╕бито планував теракт ╕ диверс╕╖…


ТАМ ХОВАЛИ «╤СКАНДЕРИ»
В Криму п╕сля н╕чно╖ атаки гор╕ла в╕йськова частина, де Рос╕я трима╓ «╤скандери»…


ВНАСЛ╤ДОК УДАР╤В БЕЗП╤ЛОТНИК╤В
СБУ уразила три корабл╕, л╕так М╕Г-31 та об'╓кти ППО у Криму…


ПИТАННЯ КРИМУ НЕ МОЖУТЬ ВИР╤ШУВАТИСЯ БЕЗ УЧАСТ╤ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ
Про за результатами в╕зиту до Туреччини заявив л╕дер кримськотатарського народу Мустафа...




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #21 за 23.05.2003 > Тема "Крим - наш дім"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#21 за 23.05.2003
Створена Міжнаціональна рада
КС

У Сімферополі відбулося перше засідання Міжнаціональної ради при уряді АРК, створеної з ініціативи кримського прем'єра Сергія Куницина.
Як повідомив на засіданні С. Куницин, котрий очолив раду, діяльність нової структури дозволить розв'язувати завдання з попередження міжнаціональних конфліктів на території автономії, сприяти республіканським національно-культурним товариствам у проведенні культурно-масових заходів, а також сприяти розвитку освіти на рідних мовах, національних ЗМІ. "Міжнаціональна рада буде сприяти здійсненню  контактів з державами, що є історичними вітчизнами національних меншин", - відзначив також С. Куницин.
У роботі Міжнаціональної ради взяли участь Постійний Представник Президента України в АРК Олександр Діденко, голова Постійної комісії ВР АРК з міжнаціональних стосунків і проблем депортованих громадян Малхазі Арудов, глава Рескомітету у справах національностей і депортованих громадян Сервер Салієв, представники національно-культурних товариств Криму.
Учасникам засідання був представлений проект Концепції етнополітичного розвитку кримського суспільства, розроблений Радою міністрів і національно-культурними товариствами. Планується, що після доробки проект буде винесений на розгляд уряду Криму, після чого буде переданий у комісію ВР АРК з міжнаціональних відносин. Автори документа не виключають, що вже нинішньої осені проект буде розглянутий на сесії Верховної Ради АРК.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #21 за 23.05.2003 > Тема "Крим - наш дім"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=900

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков