Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4600)
З потоку життя (7298)
Душі криниця (4291)
Українці мої... (1719)
Резонанс (2369)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1873)
Крим - наш дім (1481)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (257)
Бути чи не бути? (479)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (284)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ПРЕЗИДЕНТ НА АСКОЛЬДОВ╤Й МОГИЛ╤ УШАНУВАВ ПАМ’ЯТЬ ГЕРО╥В КРУТ
Володимир Зеленський зустр╕вся з курсантами й л╕це╖стами в╕йськових навчальних заклад╕в та...


«ЧЕСТЬ ДЛЯ МЕНЕ»
Ахтем Се╕табла╓в показався ╕з Залужним та розпов╕в про ╖хню зустр╕ч…


УКРА╥НА В Н╤Ч НА 27 ЖОВТНЯ ВОСТАНН╢ МА╢ ПЕРЕЙТИ НА ЗИМОВИЙ ЧАС
Це передбачено ухваленим Верховною Радою законом, яким скасовано перех╕д з л╕тнього на зимовий...


ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ
В╕д початку повномасштабного рос╕йського вторгнення загинуло майже 500 укра╖нських спортсмен╕в ╕...


ТРИ ДЕСЯТИЛ╤ТТЯ ДОПОМОГИ
Управл╕ння Верховного ком╕сара ООН у справах б╕женц╕в (УВКБ ООН) розпочало свою д╕яльн╕сть в...




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #51 за 19.12.2008 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#51 за 19.12.2008
МАЙБУТНЮ ПРОФЕС╤Ю ВАРТО ОБИРАТИ ВЖЕ ЗАРАЗ

16 грудня у ЦКБ «Космос» Центр соц╕альних служб для с╕м’╖, д╕тей та молод╕ Зал╕зничного району м. С╕мферополя орган╕зував зустр╕ч учн╕в 9-11-х клас╕в з представниками м╕ського центру зайнятост╕, ВАТ «Криммолоко», ВАТ «Завод «Ф╕олент», С╕мферопольського вищого профес╕йного училища ресторанного серв╕су ╕ туризму, С╕мферопольського техн╕куму зал╕зничного транспорту, навчально-виробничого п╕дпри╓мства «УТОГ» на тему: «Про профес╕ю з любов’ю».
«Основною метою цього заходу ╓ допомога молод╕ зор╕╓нтуватися на ринку прац╕ ╕ вибрати соб╕ профес╕ю не лише до душ╕, а й в╕дпов╕дно до попиту, щоб у майбутньому робота приносила не лише моральн╕, а й ф╕нансов╕ див╕денди», - сказав директор ЦСССДМ Володимир Волков.
╤рина Р╕г╕на, заступник начальника в╕дд╕лу вза╓мод╕╖ з роботодавцями, ╕ Над╕я Балашова, головний спец╕ал╕ст в╕дд╕лу активно╖ п╕дтримки безроб╕тних С╕мферопольського м╕ського центру зайнятост╕, розпов╕ли учням про те, як╕ спец╕альност╕ сьогодн╕ користуються попитом (незважаючи на кризу, в╕дносно стаб╕льною залиша╓ться потреба у фах╕вцях техн╕чних спец╕альностей), ╕ що у найближчому майбутньому у багатьох школах м╕ста плану╓ться встановити профор╕╓нтац╕йн╕ терм╕нали – з виходом у молод╕жний ╕нтернет-портал. З ╖хньою допомогою школяр╕ матимуть можлив╕сть д╕знатися б╕льше про обрану профес╕ю, про те, де саме ╖╖ можна здобути, ╕ нав╕ть пройти профор╕╓нтац╕йн╕ тести, як╕ можуть допомогти зробити правильний виб╕р.
╢вген Простацький, начальник в╕дд╕лу кадр╕в ВАТ «Завод «Ф╕олент», зауважив, що, яку б профес╕ю не обрав кожен ╕з присутн╕х, важливо, щоб у сво╖й галуз╕ в╕н став фах╕вцем, а для цього треба ще з╕ шк╕льно╖ лави починати працювати над собою.
Не варто витрачати св╕й час даремно – майбутн╓ варто обирати вже зараз.
Катерина КРИВОРУЧЕНКО.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #51 за 19.12.2008 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=6664

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков