Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4600)
З потоку життя (7298)
Душі криниця (4291)
Українці мої... (1719)
Резонанс (2369)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1873)
Крим - наш дім (1481)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (257)
Бути чи не бути? (479)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (284)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ТРАМП ПРАЦЮ╢ НАД СТВОРЕННЯМ ФОНДУ ПЕРЕМОГИ УКРА╥НИ
Отриман╕ кошти будуть використан╕ на придбання збро╖ для укра╖нсько╖ арм╕╖…


ТРАМП ЗАЯВИВ, ЩО УКРА╥НА ХОЧЕ ПЕРЕЙТИ В НАСТУП
В╕н зазначив, що говоритиме про це ╕з Президентом Укра╖ни Володимиром Зеленським…


ТРАМП ДОПУСТИВ МОЖЛИВ╤СТЬ ПОСТАЧАННЯ TOMAHAWK
«╤ це зараз важливий сигнал – посилення Укра╖ни ус╕ма можливостями…»


МА╢МО Ч╤ТК╤ ПЛАНИ
Зеленський доручив масштабувати застосування далекоб╕йно╖ збро╖ проти Рос╕╖…


УКРА╥НЦ╤ ВИТРИМАЛИ ДЕСЯТКИ СПРОБ ЗАВОЮВАННЯ, УКРА╥НА ВИСТО╥ТЬ ╤ ЗАРАЗ ПРОТИ РОС╤╥
Президент - п╕д час заход╕в ╕з нагоди Дня захисник╕в ╕ захисниць…




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #15 за 07.04.2006 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#15 за 07.04.2006
В╕ктор ЮЩЕНКО: "ОЦ╤НЮЙТЕ ВЛАДУ НЕ ЗА КРАСИВИМИ СЛОВАМИ..."
УКР╤НФОРМ

Президент Укра╖ни В╕ктор Ющенко присвятив минуло╖ суботи традиц╕йне рад╕озвернення першим п╕дсумкам вибор╕в в парламент ╕ м╕сцев╕ органи влади.
Демократичн╕сть нин╕шньо╖ виборчо╖ кампан╕╖ визнали практично вс╕ учасники вибор╕в, укра╖нськ╕ ╕ м╕жнародн╕ спостер╕гач╕, аленайголовн╕ше - чесн╕сть нин╕шньо╖ кампан╕╖ визнав укра╖нський народ, в╕дзначив В╕ктор Ющенко.
Президент п╕дкреслив, що п╕драхунок голос╕в пройшов без масових фальсиф╕кац╕й, як було п╕д час президентських вибор╕в-2004. Тим же випадкам, коли представники м╕сцево╖ влади намагалися "п╕дправити" результати голосування на користь тих або ╕нших пол╕тичних сил, оц╕нку дадуть правоохоронн╕ органи, сказав в╕н.
 Анал╕зуючи вибори, що в╕дбулися, В╕ктор Ющенко зупинився на головних висновках. В╕н заявив про необх╕дн╕сть внести зм╕ни у виборче законодавство, розвести у час╕ парламентськ╕ ╕ м╕сцев╕ вибори. "Необх╕дно нарешт╕ завершити роботу по формуванню ╓диного ре╓стру ф╕зичних ос╕б в Укра╖н╕. Пост╕йна проблема з╕ списками виборц╕в повинна бути вир╕шена вже до наступних вибор╕в", сказав президент.
В╕ктор Ющенко оц╕нив вибори, що в╕дбулися, як "перший крок до пол╕тично╖ структуризац╕╖ сусп╕льства", оск╕льки "громадяни навчилися в╕др╕зняти в╕ртуальн╕ парт╕╖ ╕ передвиборн╕ пол╕ттехнолог╕чн╕ проекти в╕д реальних пол╕тичних сил" ╕ зор╕╓нтувалися в п╕всотн╕ учасник╕в виборчого процесу, в╕ддавши перевагу могутн╕м пол╕тичним силам з ч╕тко певною ╕деолог╕╓ю.
"Я, як Президент Укра╖ни, буду поважати виб╕р громадян ╕ буду працювати як з парламентською б╕льш╕стю, так ╕ з опозиц╕╓ю", - заявив В╕ктор Ющенко, висловившись за закр╕плення прав опозиц╕╖ в╕дпов╕дним законом.
Президент з г╕ркотою констатував, що демократичн╕ сили п╕шли на вибори розр╕знено. "Але це важливий урок для л╕дер╕в - ╖х власн╕ або парт╕йн╕ амб╕ц╕╖, пол╕тична недалекоглядн╕сть стали причиною розчарування для багатьох укра╖нц╕в, що бажали перемоги демократам", - сказав в╕н. Сьогодн╕ ж настав час роботи над помилками.
Це стосу╓ться ╕ "Нашо╖ Укра╖ни", як╕й треба актив╕зувати д╕алог з виборцями, працювати над кадровим резервом, роз'яснювати досягнення влади, не зосереджуватися на критиц╕ опонент╕в.
Президент висловив стурбован╕сть затягненням процесу формування демократично╖ парламентсько╖ б╕льшост╕. Багато говориться про розпод╕л портфел╕в, ╕ мало - про принципи формування коал╕ц╕╖. "Я розц╕нюю таку пол╕тику як поверхневу ╕ его╖стичну", - заявив Ющенко.
В╕н нагадав, що р╕к тому Укра╖на вже мала шанс створити таку коал╕ц╕ю, але "через внутр╕шн╕ чвари ╕ его╖зм, через любов до портфел╕в ╕ перемогу попул╕зму над здоровим глуздом ця коал╕ц╕я розпалася", що стало нищ╕вним ударом по команд╕ ╕ кра╖н╕.
Ющенко також виклав сво╓ бачення шлях╕в ╕ принцип╕в створення парламентсько╖ коал╕ц╕╖. Воно включа╓ п╕дписання демократичними силами об'╓днувального меморандуму, пот╕м - угоди м╕ж учасниками коал╕ц╕╖.
╤ т╕льки п╕сля цього можна приступити до розпод╕лу посад. Причому, "коал╕ц╕йно╖ кра╖ни не бува╓", в╕дзначив президент, який сказав, що "про ╓дн╕сть ╕ незалежн╕сть Укра╖ни повинн╕ п╕клуватися як б╕льш╕сть, так ╕ опозиц╕я".
В╕н закликав ус╕ пол╕тичн╕ сили, що пройшли в парламент, п╕дписати пакт стаб╕льност╕ для забезпечення ╓дност╕ держави.
"Оц╕нюйте владу не за красивими словами, а по зроблен╕й робот╕", - п╕дсумував президент.

МАЛЮНОК "В ТЕМУ"
Малюнок Г. Майоренка (ж-л "Перець").

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #15 за 07.04.2006 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=3766

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков