Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4628)
З потоку життя (7298)
Душі криниця (4318)
Українці мої... (1722)
Резонанс (2406)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1877)
Крим - наш дім (1556)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (260)
Бути чи не бути? (494)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (296)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ДОКУМЕНТ ПРО ГАРАНТ╤╥ БЕЗПЕКИ США ДЛЯ УКРА╥НИ ГОТОВИЙ ДО Ф╤НАЛ╤ЗАЦ╤╥
Важливо, що Укра╖н╕ вда╓ться ╕ надал╕ об’╓днувати роботу ╓вропейських та американсько╖...


ЯКИМИ БУДУТЬ ГАРАНТ╤╥ БЕЗПЕКИ ДЛЯ УКРА╥НИ:
Коал╕ц╕я охочих п╕дписала у Париж╕ заяву…


МИ ХОЧЕМО ЗАК╤НЧЕННЯ В╤ЙНИ, АЛЕ НЕ ЗАК╤НЧЕННЯ УКРА╥НИ
Новор╕чне прив╕тання Президента Укра╖ни Володимира Зеленського.


ПАПА РИМСЬКИЙ ПРИВ╤ТАВ ╤З Р╤ЗДВОМ ╤ ЗАКЛИКАВ МОЛИТИСЬ ЗА УКРА╥НСЬКИЙ НАРОД
Понтиф╕к засмучений тим, що Рос╕я в╕дхилила пропозиц╕ю про р╕здвяне перемир’я…


ЗОДЯГН╤МОСЬ У ЗБРОЮ СВ╤ТЛА
Р╕здвяне послання Предстоятеля Православно╖ Церкви Укра╖ни.




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #48 за 28.11.2025 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#48 за 28.11.2025
УКРА╥НА ГОТУ╢ НОВИЙ РАУНД МИРНИХ ╤ БЕЗПЕКОВИХ ПЕРЕГОВОР╤В

Наприк╕нц╕ тижня укра╖нська та американська делегац╕╖ продовжать роботу над узгодженням пункт╕в, напрацьованих в результат╕ зустр╕чей у Женев╕, щоб просунутися до миру та гарант╕й безпеки.

Про це пов╕домив Президент Укра╖ни Володимир Зеленський у в╕деозверненн╕, переда╓ Укр╕нформ ╕з посиланням на його Телеграм. 

За словами глави держави, зараз однаково важливими ╓ захист укра╖нських позиц╕й, спротив на фронт╕ та сп╕льна з партнерами робота задля зм╕цнення дипломатичних можливостей.

"Наша команда разом з американськими представниками вже на цьому тижн╕ - наприк╕нц╕ тижня - продовжить наближати пункти, як╕ ╓ в нас за результатами Женеви, до тако╖ форми, яка виведе на дорогу до миру й гарант╕й безпеки. Буде зустр╕ч делегац╕й", - зазначив Зеленський.

Також Президент запевнив, що укра╖нська делегац╕я буде добре п╕дготовлена та налаштована на предметну роботу.

"Ми й зараз на зв’язку з американською стороною ╕ з нашими ╓вропейськими друзями. Також я ╕нформую наших партнер╕в в ╕нших частинах св╕ту, ╕ я дякую ╖м за п╕дтримку нашого суверен╕тету, нашо╖ держави", - наголосив в╕н.

Зеленський п╕дкреслив, що Укра╖на робить усе необх╕дне, щоб мати достатн╕й р╕вень оборонно╖ п╕дтримки.

Як пов╕домляв Укр╕нформ, 23 листопада поточного року у Женев╕ в╕дбулася зустр╕ч укра╖нських, американських та ╓вропейських посадовц╕в, у ход╕ яко╖ сторони обговорити про╓кт мирного плану, представлений Вашингтоном щодо припинення в╕йни в Укра╖н╕. Укра╖на ╕ США за результатами переговор╕в делегац╕й двох держав у Женев╕ домовилися продовжити роботу над сп╕льними пропозиц╕ями до угоди про мир. Сторони п╕дтвердили, що будь-яка майбутня угода ма╓ ц╕лковито поважати суверен╕тет Укра╖ни та забезпечити ст╕йкий ╕ справедливий мир. За п╕дсумками переговор╕в сторони п╕дготували оновлений ╕ доопрацьований рамковий документ щодо миру.

25 листопада Президент Укра╖ни Володимир Зеленський п╕д час зустр╕ч╕ Коал╕ц╕╖ охочих наголосив, що Укра╖н╕ попри певн╕ позитивн╕ результати мирних перемовин у Женев╕ все ще потр╕бна п╕дтримка в╕д союзник╕в.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #48 за 28.11.2025 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=27442

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков