"Кримська Свiтлиця" > #5 за 02.02.2024 > Тема "Крим - наш дім"
#5 за 02.02.2024
У БРИТАН╤╥ ЗАТРИМАЛИ РОС╤ЙСЬКОГО «ЕКСГУБЕРНАТОРА» ОКУПОВАНОГО СЕВАСТОПОЛЯ
У Лондон╕ затримали колишнього «губернатора» окупованого Севастополя, рос╕янина Дмитра Овсянн╕кова, якого п╕дозрюють у порушенн╕ санкц╕й.
Про це пов╕домля╓ Рад╕о Свобода з посиланням на британськ╕ ЗМ╤, переда╓ Укр╕нформ.
За ╕нформац╕╓ю ЗМ╤, «ексгубернатора» затримали в його будинку в Лондон╕. Нараз╕ в╕н перебува╓ п╕д арештом в одн╕й ╕з лондонських в’язниць ╕ постане перед судом 20 лютого.
Овсянн╕кова звинувачують в обход╕ санкц╕й та в╕дкритт╕ рахунку в Лондонському банку, а також у зд╕йсненн╕ чотирьох платеж╕в на суму 65 тис. фунт╕в стерл╕нг╕в та збер╕ганн╕ 77,5 тис. фунт╕в стерл╕нг╕в гот╕вкою.
Як пов╕домля╓ться, Овсянн╕ков керував окупованим Рос╕╓ю Севастополем з 2017-го по 2019 роки. У 2020 роц╕ його зняли з посади ╕ зв╕льнили з уряду.
Велика Британ╕я запровадила санкц╕╖ проти Овсянн╕кова наприк╕нц╕ 2020 року та заморозила його активи. У 2023 роц╕ рос╕янин був виключений ╕з списку санкц╕й ╢вросоюзу за р╕шенням суду ╢С. Суд мотивував це тим, що чиновник б╕льше не об╕йма╓ посади, за роботу на яких в╕н потрапив п╕д санкц╕╖. ╤з британського списку його не виключали.
Як пов╕домляв Укр╕нформ, суд ╢С залишив у сил╕ обмежувальн╕ заходи, як╕ Рада ╢С запровадила проти рос╕йського ол╕гарха Романа Абрамовича п╕сля початку повномасштабного вторгнення РФ в Укра╖ну.
"Кримська Свiтлиця" > #5 за 02.02.2024 > Тема "Крим - наш дім"
Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=25795
|