"Кримська Свiтлиця" > #29 за 21.07.2023 > Тема "З перших уст"
#29 за 21.07.2023
ПРЕЗИДЕНТ ПРОВ╤В НАРАДУ ЩОДО П╤ДГОТОВКИ САМ╤ТУ КРИМСЬКО╥ ПЛАТФОРМИ
Президент Укра╖ни Володимир Зеленський пров╕в нараду щодо п╕дготовки сам╕ту "Кримсько╖ платформи" р╕вня л╕дер╕в держав та кер╕вник╕в парламент╕в.
Про це Глава держави пов╕домив у сво╓му веч╕рньому в╕деозверненн╕, переда╓ Укр╕нформ.
"Вже активно готу╓мося до м╕жнародних заход╕в, як╕ запланован╕ на серпень ╕ вересень. Зокрема, пров╕в сьогодн╕ велику нараду щодо п╕дготовки сам╕ту "Кримсько╖ платформи" р╕вня л╕дер╕в держав ╕ парламентського р╕вня", - зазначив Зеленський.
В╕н висловив переконання, що сам╕т буде зм╕стовним ╕ Крим стане ще ближчим до повернення у в╕льний св╕т, ще ближчим до зв╕льнення в╕д окупац╕╖.
"Уся укра╖нська земля ╕ вс╕ укра╖нськ╕ люди мають бути в╕льними", - наголосив Зеленський.
Як пов╕домляв Укр╕нформ, трет╕й сам╕т "Кримсько╖ платформи" запланований на 23 серпня у Ки╓в╕. В╕н ма╓ пройти у г╕бридному формат╕.
За словами першо╖ заступниц╕ м╕н╕стра закордонних справ Укра╖ни Ем╕не Джапарово╖, сам╕т матиме два завдання: говорити про безпеку в Чорноморсько-Азовському рег╕он╕, про майбутн╓ Криму та як його Укра╖на бачить ╕ те, що н╕яких мирних перемовин без Криму неможлив╕.
Г╕бридний формат третього сам╕ту да╓ можлив╕сть долучитись л╕дерам з далеких кра╖н.
Укра╖на вже роз╕слала понад 100 запрошень взяти участь у сам╕т╕ в╕д ╕мен╕ Президента Укра╖ни до л╕дер╕в кра╖н.
"Кримська Свiтлиця" > #29 за 21.07.2023 > Тема "З перших уст"
Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=25304
|