"Кримська Свiтлиця" > #43 за 28.10.2022 > Тема "З перших уст"
#43 за 28.10.2022
ПОВЕРНЕННЯ УКРА╥НСЬКОГО ПРАПОРА В КРИМ ОЗНАЧАТИМЕ ПРИХ╤Д НА П╤ВОСТР╤В ╢С
В╕дновлення територ╕ально╖ ц╕л╕сност╕ Укра╖ни ╕ контролю над Кримом означатиме прих╕д туди ╢вропейського Союзу, розвиток ринку та залучення ╕нвестиц╕й, повернення справедливост╕ й нормальност╕.
Про це заявив Президент Володимир Зеленський п╕д час онлайн-виступу на першому парламентському сам╕т╕ Кримсько╖ платформи, пов╕домля╓ кореспондент Укр╕нформу.
«Ре╕нтегрувати Крим буде нелегко п╕сля рок╕в тако╖ окупац╕╖, але завдяки сп╕впрац╕ ми ╕ це зможемо забезпечити. Ми зм╕нимо ситуац╕ю повн╕стю. Повернення укра╖нського прапора в Крим – це повернення звичайно╖ для ус╕х ╓вропейц╕в нормальност╕, повернення того, що ╓ в кожн╕й з ваших кра╖н – безпеково╖ нормальност╕, економ╕чно╖, правово╖, соц╕ально╖, культурно╖. Повернення укра╖нського прапора – це прих╕д на п╕востр╕в ╢вропейського Союзу в повному сенс╕ цих сл╕в», - зазначив Зеленський.
Президент п╕дкреслив, що рос╕я зараз позбавила п╕востр╕в ринку ╕ розвитку, проте в╕дновлення контролю Укра╖ни означатиме також залучення Криму до вс╕х р╕вн╕в ╕нтеграц╕╖ з ╢С, у тому числ╕ торговельно╖ та ╕нвестиц╕йно╖.
Також в╕н запевнив, що повернення укра╖нського прапора передбачатиме захист прав людини, свободи для ус╕х мешканц╕в Криму, для ус╕х сп╕льнот – етн╕чних, рел╕г╕йних, можлив╕сть в╕льно говорити, що дума╓ш, ╕ поширювати правду про те, що в╕дбува╓ться.
Зеленський наголосив, що в╕дновлення Криму п╕сля укра╖нсько╖ перемоги обговорю╓ться разом з в╕дновленням ус╕х ╕нших рег╕он╕в Укра╖ни як нев╕д’╓мно╖ частини ц╕нн╕сного, ╕нфраструктурного, ╕нвестиц╕йного ╕ культурного простору вс╕╓╖ ╢вропи, та в╕дзначив, що Укра╖на наближа╓ться до повернення Криму щоденно.
«У цей час, коли в╕дновлення нашо╖ територ╕ально╖ ц╕л╕сност╕ ще трива╓, потр╕бна достатня ╕ сво╓часна п╕дтримка для нашо╖ держави – оборонна, ф╕нансова ╕ санкц╕йна. Я прошу захищати п╕дтримку Укра╖ни, пост╕йно посилювати ╖╖, вона ╓ фундаментом майбутнього миру», - звернувся Президент до учасник╕в сам╕ту.
Як пов╕домляв Укр╕нформ, у в╕второк, 25 жовтня, у хорватському Загреб╕ проходив перший парламентський сам╕т м╕жнародно╖ Кримсько╖ платформи. До участ╕ в заход╕ запрошен╕ делегац╕╖ з понад 50 кра╖н та ╕нституц╕й, загалом оч╕ку╓ться близько 400 пол╕тик╕в з усього св╕ту. Укра╖на також запросила представник╕в кра╖н, як╕ не ╓ членами платформи, зокрема з П╕вденно╖ Америки, Африки та Аз╕╖.
"Кримська Свiтлиця" > #43 за 28.10.2022 > Тема "З перших уст"
Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=24601
|