Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4600)
З потоку життя (7298)
Душі криниця (4291)
Українці мої... (1719)
Резонанс (2369)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1873)
Крим - наш дім (1481)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (257)
Бути чи не бути? (479)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (284)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ТРАМП ПРАЦЮ╢ НАД СТВОРЕННЯМ ФОНДУ ПЕРЕМОГИ УКРА╥НИ
Отриман╕ кошти будуть використан╕ на придбання збро╖ для укра╖нсько╖ арм╕╖…


ТРАМП ЗАЯВИВ, ЩО УКРА╥НА ХОЧЕ ПЕРЕЙТИ В НАСТУП
В╕н зазначив, що говоритиме про це ╕з Президентом Укра╖ни Володимиром Зеленським…


ТРАМП ДОПУСТИВ МОЖЛИВ╤СТЬ ПОСТАЧАННЯ TOMAHAWK
«╤ це зараз важливий сигнал – посилення Укра╖ни ус╕ма можливостями…»


МА╢МО Ч╤ТК╤ ПЛАНИ
Зеленський доручив масштабувати застосування далекоб╕йно╖ збро╖ проти Рос╕╖…


УКРА╥НЦ╤ ВИТРИМАЛИ ДЕСЯТКИ СПРОБ ЗАВОЮВАННЯ, УКРА╥НА ВИСТО╥ТЬ ╤ ЗАРАЗ ПРОТИ РОС╤╥
Президент - п╕д час заход╕в ╕з нагоди Дня захисник╕в ╕ захисниць…




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #5 за 04.02.2022 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#5 за 04.02.2022
ПРОКУРАТУРА ОГОЛОСИЛА ОБВИНУВАЧЕННЯ «СУДД╤», ЯКА СПРИЯЛА ВИДВОРЕННЮ З КРИМУ УКРА╥НЦ╤В

Прокуратура Автономно╖ Республ╕ки Крим та м. Севастополя направила до суду обвинувачення щодо «судд╕», яка у 2014 роц╕ перейшла на б╕к окупант╕в та сприяла видворенню з територ╕╖ п╕вострова 33 громадян Укра╖ни. Про це пов╕домля╓ прокуратура АР Крим та м. Севастополя, переда╓ Укр╕нформ.
"За процесуального кер╕вництва прокуратури автоном╕╖, в порядку спец╕ального досудового розсл╕дування, до суду скеровано обвинувальний акт стосовно «голови Армянського м╕ського суду Республ╕ки Крим» за фактом порушення закон╕в та звича╖в в╕йни (ч. 1 ст. 438 КК Укра╖ни)", - йдеться в пов╕домленн╕.
Санкц╕я статт╕ передбача╓ покарання у вигляд╕ позбавлення вол╕ на строк в╕д восьми до дванадцяти рок╕в.
Сл╕дством встановлено, що п╕сля окупац╕╖ п╕вострова, у 2014 роц╕ обвинувачена перейшла на службу до незаконно створених судових орган╕в держави-окупанта, об╕йнявши кер╕вну посаду "голови Армянського м╕ського суду РК". Сво╖ми д╕ями та р╕шеннями «суддя» брала безпосередню участь в реал╕зац╕╖ пол╕тики РФ, яка спрямована на вит╕снення незгодних з окупац╕йним режимом громадян Укра╖ни.
Як пов╕домили у наглядовому в╕домств╕, обвинуваченою було ухвалено р╕шення про видворення з територ╕╖ п╕вострова "у зв'язку з в╕дсутн╕стю дозв╕льних документ╕в" 33-х громадян Укра╖ни, хоча "н╕як╕ додатков╕ дозволи окупац╕йно╖ адм╕н╕страц╕╖ РФ для проживання громадян Укра╖ни на тимчасово окупован╕й територ╕╖ п╕вострова за нац╕ональним законодавством не передбачен╕".
Таким чином, констатували в прокуратур╕, "суддя" порушила норми м╕жнародного гуман╕тарного права, зокрема, передбачен╕ статтями 47, 49, 67 та 147 Конвенц╕╖ про захист цив╕льного населення п╕д час в╕йни 1949 року та п. а ч. 4 ст. 89 Додаткового протоколу до Женевських конвенц╕й в╕д 1949 року, що стосу╓ться захисту жертв м╕жнародних збройних конфл╕кт╕в (Протокол I) в╕д 8 червня 1977 року.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #5 за 04.02.2022 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=23921

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков