Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4644)
З потоку життя (7298)
Душі криниця (4332)
Українці мої... (1726)
Резонанс (2436)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1882)
Крим - наш дім (1599)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (266)
Бути чи не бути? (504)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (304)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
УКРА╥НА ДОПОМОЖЕ КРА╥НАМ, ЯК╤ ЗАРАЗ П╤Д УДАРАМИ ╤РАНУ
Безпекова п╕дтримка кра╖н, як╕ перебувають п╕д ударами ╤рану, дозволить Укра╖н╕ розширити...


«ВОНИ НАС ВБИВАЮТЬ, А МИ ПОВИНН╤ ДАТИ НАФТУ ОРБАНУ»
Зеленський п╕дтвердив, що в обм╕н на €90 м╕льярд╕в кредиту ╢С неоф╕ц╕йно просить в╕дновити...


ЧОТИРИ РОКИ ВЕЛИКО╥ В╤ЙНИ
Укра╖нц╕ в╕дкрили заново себе ╕ власну кра╖ну…


СЬОГОДН╤ Р╤ВНО ЧОТИРИ РОКИ, ЯК ПУТ╤Н БЕРЕ КИ╥В ЗА ТРИ ДН╤
Звернення Президента Укра╖ни в четверт╕ роковини початку повномасштабного вторгнення Рос╕╖ в...


БЕЗ «╤СТОРИЧНИХ БАЛАЧОК»
Зеленський у раз╕ зустр╕ч╕ з Пут╕ним не хоче говорити про ╕стор╕ю: для завершення в╕йни це не...




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #10 за 12.03.2021 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#10 за 12.03.2021
КУЛЕБА ОЧ╤КУ╢ ЕФЕКТИВНО╥ РЕАКЦ╤╥ ОБС╢ НА ПОРУШЕННЯ ПРАВ НАЦМЕНШИН В ОКУПОВАНИХ КРИМУ ТА ОРДЛО

Глава МЗС Укра╖ни Дмитро Кулеба оч╕ку╓, що новому Верховному ком╕сару ОБС╢ у справах нац╕меншин Кайрату Абдрахманову вдасться п╕двищити ефективн╕сть реагування орган╕зац╕╖ на порушення прав нацменщин у в окупованих Рос╕╓ю Криму та ОРДЛО.
Як переда╓ Укрн╕форм з посиланням на пресслужбу МЗС, про це йшлося п╕д час телефонно╖ розмови м╕н╕стра ╕ Верховного ком╕сара ОБС╢.
«Глава МЗС Укра╖ни прив╕тав сп╕врозмовника з призначенням ╕ побажав йому усп╕х╕в на нов╕й посад╕... М╕н╕стр висловив впевнен╕сть, що Кайрату Абдрахманову вдасться п╕двищити ефективн╕сть реагування ОБС╢ на серйозн╕ виклики у сфер╕ дотримання прав нац╕ональних меншин, зокрема в тимчасово окупованих Рос╕╓ю Криму та окремих районах Донецько╖ та Лугансько╖ областей», - йдеться у пов╕домленн╕.
Кулеба запевнив Верховного ком╕сара ОБС╢, що Укра╖на ма╓ нам╕р ╕ надал╕ прид╕ляти пр╕оритетну увагу збереженню та розвитку нац╕онально╖ ╕дентичност╕ меншин в╕дпов╕дно до взятих на себе м╕жнародних зобов'язань.
«Мета у тому, щоб представники нац╕ональних меншин могли на 100% збер╕гати та розвивати свою ╕дентичн╕сть ╕ водночас на 100% бути громадянами Укра╖ни», - зазначив оч╕льник МЗС.
Кулеба наголосив, що тема захисту прав нац╕ональних меншин не повинна бути предметом пол╕тизац╕╖. Ком╕сар погодився ╕з таким п╕дходом м╕н╕стра, потребою депол╕тизац╕╖ та уникнення надм╕рного м╕жнародного контексту у питанн╕ нац╕ональних меншин.
Оч╕льник МЗС також по╕нформував Абдрахманова про розробку Верховною Радою Укра╖ни нового законодавства у сфер╕ нац╕ональних меншин, яке ма╓ в╕дпов╕дати найсучасн╕шим св╕товим стандартам у ц╕й сфер╕. Водночас м╕н╕стр зауважив, що Укра╖на “не дозволить жодн╕й ╕ноземн╕й держав╕ будь-яким чином впливати на його зм╕ст”.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #10 за 12.03.2021 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=23089

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков