Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4630)
З потоку життя (7298)
Душі криниця (4320)
Українці мої... (1723)
Резонанс (2410)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1878)
Крим - наш дім (1562)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (260)
Бути чи не бути? (495)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (297)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
КОАЛ╤Ц╤Я ОХОЧИХ ЗАБЕЗПЕЧУ╢ СТО В╤ДСОТК╤В В╤ЙСЬКОВОГО ОПОРУ УКРА╥НИ
«За р╕к ця коал╕ц╕я, що об’╓дну╓ 34 кра╖ни, прокинулася…»


ЦЕ РОС╤Я В╤ДХИЛИЛА АМЕРИКАНСЬКИЙ МИРНИЙ ПЛАН, А НЕ УКРА╥НА
Туск в╕дреагував на слова Трампа…


ДОКУМЕНТ ПРО ГАРАНТ╤╥ БЕЗПЕКИ США ДЛЯ УКРА╥НИ ГОТОВИЙ ДО Ф╤НАЛ╤ЗАЦ╤╥
Важливо, що Укра╖н╕ вда╓ться ╕ надал╕ об’╓днувати роботу ╓вропейських та американсько╖...


ЯКИМИ БУДУТЬ ГАРАНТ╤╥ БЕЗПЕКИ ДЛЯ УКРА╥НИ:
Коал╕ц╕я охочих п╕дписала у Париж╕ заяву…


МИ ХОЧЕМО ЗАК╤НЧЕННЯ В╤ЙНИ, АЛЕ НЕ ЗАК╤НЧЕННЯ УКРА╥НИ
Новор╕чне прив╕тання Президента Укра╖ни Володимира Зеленського.




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #49 за 04.12.2020 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#49 за 04.12.2020
УКРА╥НА ВИСТУПА╢ ЗА СТВОРЕННЯ ПОСАДИ СПЕЦПРЕДСТАВНИКА ╢С ЩОДО КРИМУ

Укра╖на виступа╓ за створення в ╢вропейському Союз╕ посади спецпредставника з питань Криму. Як пов╕домля╓ Укр╕нформ, про це м╕н╕стр закордонних справ Укра╖ни Дмитро Кулеба сказав в ╕нтерв’ю турецькому ╕нформац╕йному агентству Анадолу.
«Ми хот╕ли б створення посади спец╕ального представника ╢С щодо Криму, оск╕льки кризи, що в╕дбуваються всередин╕ ╢вропи, не на ╖╖ околицях, заслуговують на особливу увагу», - сказав Кулеба.
В╕н також наголосив, що ситуац╕я в Криму нин╕ виклика╓ занепоко╓ння, оск╕льки там в╕дбува╓ться систематичний тиск на нацменшини. Рос╕я русиф╕кувала Крим, заборонила з╕брання кримських татар, примушу╓ кримчан служити в рос╕йськ╕й арм╕╖, що ╓ порушенням м╕жнародного права.
«Наше завдання - зупинити Рос╕ю ╕ змусити ╖╖ покинути Крим. Неважливо, наск╕льки голосно рос╕йськ╕ чиновники кажуть, що питання Криму вир╕шене, бо це не так. Впевнений, що врешт╕-решт Рос╕я вийде з Криму ╕ кримськ╕ татари повернуться на свою р╕дну землю», - сказав Кулеба.
Щодо позиц╕╖ США в╕н висловив переконання, що новий глава Б╕лого дому жорстко реагуватиме на рос╕йську агрес╕ю проти Укра╖ни.
«Ми впевнен╕, що Байден буде жорстко ставитися до рос╕йсько╖ агрес╕╖ проти Укра╖ни, ╕ ми проведемо всеб╕чний д╕алог ╕з адм╕н╕страц╕╓ю Байдена, ор╕╓нтований на р╕шення. Байден, до реч╕, ╓ першим президентом США в ╕стор╕╖, якому не потр╕бно вивчати файл «Укра╖на», оск╕льки в╕н вже добре з ним знайомий», - сказав м╕н╕стр.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #49 за 04.12.2020 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=22826

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков