Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4600)
З потоку життя (7298)
Душі криниця (4291)
Українці мої... (1719)
Резонанс (2369)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1873)
Крим - наш дім (1481)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (257)
Бути чи не бути? (479)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (284)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ТРАМП ПРАЦЮ╢ НАД СТВОРЕННЯМ ФОНДУ ПЕРЕМОГИ УКРА╥НИ
Отриман╕ кошти будуть використан╕ на придбання збро╖ для укра╖нсько╖ арм╕╖…


ТРАМП ЗАЯВИВ, ЩО УКРА╥НА ХОЧЕ ПЕРЕЙТИ В НАСТУП
В╕н зазначив, що говоритиме про це ╕з Президентом Укра╖ни Володимиром Зеленським…


ТРАМП ДОПУСТИВ МОЖЛИВ╤СТЬ ПОСТАЧАННЯ TOMAHAWK
«╤ це зараз важливий сигнал – посилення Укра╖ни ус╕ма можливостями…»


МА╢МО Ч╤ТК╤ ПЛАНИ
Зеленський доручив масштабувати застосування далекоб╕йно╖ збро╖ проти Рос╕╖…


УКРА╥НЦ╤ ВИТРИМАЛИ ДЕСЯТКИ СПРОБ ЗАВОЮВАННЯ, УКРА╥НА ВИСТО╥ТЬ ╤ ЗАРАЗ ПРОТИ РОС╤╥
Президент - п╕д час заход╕в ╕з нагоди Дня захисник╕в ╕ захисниць…




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #14 за 06.04.2018 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#14 за 06.04.2018
ТРАМП: Н╤ХТО НЕ ЗАЙМА╢ Б╤ЛЬШ ЖОРСТКУ ПОЗИЦ╤Ю ПРОТИ РОС╤╥, Н╤Ж Я

Президент США Дональд Трамп заявив, що в╕н займа╓ найб╕льш жорстку, н╕ж ╕нш╕, позиц╕ю щодо Рос╕╖, у тому числ╕ в план╕ забезпечення енергетично╖ безпеки в ╢вроп╕ та нарощування оборонного потенц╕алу. Про це в╕н заявив у в╕второк, п╕д час сп╕льно╖ прес-конференц╕╖ з президентами трьох кра╖н Балт╕╖ у Вашингтон╕, переда╓ власний кореспондент «Укр╕нформу».
"Н╕хто не був наст╕льки жорстким по в╕дношенню до Рос╕╖, н╕ж я", - заявив американський л╕дер.
У цьому зв'язку в╕н нав╕в ряд приклад╕в. Зокрема, за його словами, США зайняли дуже потужну позиц╕ю в план╕ енергетики.
"Зараз ми ╕мпорту╓мо нафту ╕ газ. Це ╓ саме тим, чого Рос╕я не хот╕ла би", - п╕дкреслив Трамп.
В╕н також апелював до нарощування в╕йськового потенц╕алу Сполучених Штат╕в.
"Ми щойно прийняли оборонний бюджет у розм╕р╕ $700 млрд, на наступний р╕к - $760 млрд, ╕ це найб╕льш╕ суми, як╕ приймалися коли-небудь. Ми матимемо в╕йсько найсильн╕ше, н╕ж будь-коли. ╤ це точно не ╓ гарною новиною для Рос╕╖", - наголосив глава Б╕лого дому.
Президент Трамп також п╕дкреслив, що зараз НАТО отримало значн╕ ф╕нансов╕ вливання з боку кра╖н-член╕в, як╕ вс╕ разом п╕двищують сво╖ оборонн╕ бюджети до м╕н╕мум 2% в╕д ВВП.
Кр╕м того, за його словами, США вислали найб╕льшу к╕льк╕сть, 60 рос╕йських дипломат╕в, у в╕дпов╕дь на застосування РФ х╕м╕чного газу в Британ╕╖.
"Н╕хто не займа╓ позиц╕╖ б╕льш жорстко╖ в╕дносно Рос╕╖. ╤ те, що я сказав: я думаю, що м╕г би мати дуже гарн╕ в╕дносини з президентом Пут╕ним… Знайти сп╕льну мову з Рос╕╓ю – це гарно, мати сп╕льну мову з Кита╓м – це гарно, мати сп╕льну мову з ╕ншими кра╖нами, включаючи ваш╕ три кра╖ни (Балт╕╖ – ред.) – це гарна, непогана р╕ч", - пояснив свою позиц╕ю президент США.
Водночас, за його словами, якщо такого д╕алогу не вдасться досягнути, про це одразу стане в╕домо.

ВТРУЧАННЯ РФ У ВИБОРИ: АМЕРИКАНСЬКИЙ СУД ВИН╤С ПЕРШИЙ ВИРОК

Федеральний суд США вин╕с перший вирок в рамках розсл╕дування оф╕су спецпрокурора Мюллера у справ╕ адвоката голландського походження Алекса ван дер Зваана, якого пов'язують з екс-менеджером кампан╕╖ Трампа Полом Манафортом. Про це пов╕домля╓ американське впливове видання The Hill.
"Федеральний суддя у в╕второк засудив голландського адвоката Алекса ван дер Зваана до 30 дн╕в ув'язнення за брехню федеральним сл╕дчим", - зазнача╓ться в пов╕домленн╕.
Кр╕м цього, Ван дер Зваан зобов'язаний виплатити штраф у розм╕р╕ $20 тис. Ран╕ше пов╕домлялося, що йому може загрожувати ув'язнення терм╕ном до п'яти рок╕в.
Ван дер Зваан, який одружений на доньц╕ рос╕йського ол╕гарха Германа Хана, у лютому визнав себе винним у наданн╕ ф╕ктивних заяв та нев╕рно╖ ╕нформац╕╖ ФБР. Зокрема, 33-р╕чний чолов╕к визнав, що брехав ФБР про свою роботу в Укра╖н╕ з екс-главою передвиборчого штабу президента США Дональда Трампа Полом Манафортом та колишн╕м високопосадовцем у кампан╕╖ Трампа Р╕ком Гейтсом.
Як з'ясували сл╕дч╕, протягом останн╕х м╕сяц╕в передвиборчо╖ кампан╕╖ в США в 2016 роц╕ ван дер Зваан п╕дтримував контакт з д╕ловим партнером Костянтином Килимником, якого пов'язують з рос╕йською розв╕дкою. Килимник, зокрема, був перекладачем для Манафорта в Ки╓в╕ та представляв його ╕нтереси у в╕дносинах з урядом час╕в Януковича.
Водночас сам Манафорт заперечу╓ звинувачення проти нього, пов'язан╕ з ф╕нансуванням з боку прокремл╕вського уряду в Укра╖н╕. Оф╕с спецпрокурора Мюллера веде окрему справу проти Манафорта в контекст╕ розсл╕дування щодо втручання Рос╕╖ у внутр╕шн╕ справи Сполучених Штат╕в Америки.
https://www.ukrinform.ua

 

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #14 за 06.04.2018 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=19851

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков