Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3677)
З потоку життя (6894)
Душі криниця (3705)
Українці мої... (1510)
Резонанс (1606)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1756)
Крим - наш дім (534)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (71)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
РОС╤Я «ПЕДАЛЮ╢» ПИТАННЯ ВОДИ В КРИМУ, ЩОБ ЗМ╤НИТИ ╤НФОРМАЦ╤ЙНИЙ ФОКУС
Про це заявив заступник м╕н╕стра з питань ре╕нтеграц╕╖ тимчасово окупованих територ╕й ╤гор Яременко


РОС╤Я СТВОРЮ╢ В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ ГУМАН╤ТАРНУ КАТАСТРОФУ
Про це заявив кримський громадський актив╕ст, редактор онлайн-видання «╤нжир» Михайло...


НОВ╤ ЗАВДАННЯ У ПОРЯДКУ ДЕННОМУ ДЕОКУПАЦ╤╥ КРИМУ
19 жовтня в╕домий Левада-центр оприлюднив загальнорос╕йське опитування "Горд╕сть та ╕дентичн╕сть".


ВИДАВНИЦТВО VIVAT НАДРУКУ╢ ЩЕ 15 ТИСЯЧ ПРИМ╤РНИК╤В КНИГИ ПРО СТУСА
директор Vivat Катеринa Аврамчук додала, що замовлення на книгу продовжують надходити, ╕ не...


УЧАСНИКИ МАРШУ НА ЧЕСТЬ ДНЯ ЗАХИСНИК╤В ПРИЙШЛИ П╤Д ОП ╤ ОГОЛОСИЛИ ВИМОГИ
Б╕ля буд╕вл╕ Оф╕су президента перебували дек╕лька тисяч учасник╕в маршу. Вони скандують "Слава...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #43 за 09.12.2011 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#43 за 09.12.2011
ФОНД БРАТ╤В КЛИЧК╤В – Д╤ТЯМ СЕВАСТОПОЛЯ

В здоров╕м т╕л╕ - здоровий дух!

Севастопольська дитячо-юнацька спортивна школа № 2, реконструйована й в╕дремонтована Фондом брат╕в Кличк╕в, стала шостим учасником всеукра╖нського проекту цього фонду «Старт до усп╕ху!». Оф╕ц╕йне в╕дкриття оновленого спортивного навчального закладу в╕дбулося 23 листопада.
Севастопольська ДЮСШ № 2, заснована у 1966 роц╕, нещодавно в╕дзначила сво╓ 45-р╕ччя. Цей найб╕льший у м╕ст╕ спортивний навчальний заклад визнаний одн╕╓ю з п’яти кращих спортивних шк╕л Укра╖ни, проте вдосконалювати ╖╖ матер╕ально-техн╕чну базу м╕сцевому бюджету — не п╕д силу.
Вл╕тку Фонд брат╕в Кличк╕в проф╕нансував ремонт прим╕щення школи та ╖╖ оснащення новими акробатичними дор╕жками, матами, шведськими ст╕нками, хореограф╕чними станками. Видатки фонду на оновлення спортивного навчального закладу склали понад 1 м╕льйон 600 тисяч гривень. Таких кап╕таловкладень у розвиток севастопольсько╖ ДЮСШ № 2 не було за вс╕ часи ╖╖ ╕снування.
Сьогодн╕ у школ╕ в секц╕ях баскетболу, художньо╖ г╕мнастики, спортивно╖ акробатики, стрибк╕в на батут╕ займаються понад 700 д╕тей.
Директор школи Володимир Дишкантюк (на фото унизу) каже, що йому й дос╕ не в╕риться, що так╕ чудеса трапляються у наш╕, довол╕ непевн╕ кризов╕ часи.

— Як вам вдалося ув╕йти до всеукра╖нського проекту Фонду брат╕в Кличк╕в «Старт до усп╕ху!»?
— «Новий канал» оголосив про конкурс на право участ╕ у проект╕ ╕ вс╕ школи, як╕ хот╕ли взяти участь, в╕дправили сво╖ заявки. У травн╕ поточного року документи про конкурс над╕йшли до м╕сько╖ держадм╕н╕страц╕╖. Перший заступник м╕ського голови — Серг╕й Живоду╓в, в╕н же наш депутат, часто бува╓ в школ╕ й зна╓ про вс╕ наш╕ проблеми. Саме в╕н ╕ порекомендував нам взяти участь у цьому конкурс╕. Ми в╕дправили заявку й майже забули про не╖. А у червн╕ представники «Нового каналу» пов╕домили про нашу участь у телев╕з╕йному конкурс╕ «Я — герой». На територ╕╖ туристичного комплексу «Зоряний берег» ╓ ц╕ле спортивне м╕стечко, де й проходив конкурс.
За день до змагань нам зателефонували з обуренням: чому ми прислали таких малих д╕тей? Бо ми — дитяча спортивна школа.
Й справд╕, наш╕ учасники були молодш╕ за в╕ком в╕д суперник╕в. Спочатку ми програвали, але у ф╕нал╕ наш учень, Рома Бабенко, вив╕в команду вперед.
Телев╕з╕йне шоу зак╕нчилося, життя тривало й ми знову почали забувати про цей проект. Аж раптом «Новий канал» оголосив про п╕дбиття п╕дсумк╕в конкурсу й стало в╕домо, що севастопольська ДЮСШ № 2 стала переможцем ╕ ув╕йшла до всеукра╖нського проекту Фонду брат╕в Кличк╕в «Старт до усп╕ху!».

— Ск╕льки тренер╕в працю╓ у школ╕?
— У нас 35 тренер╕в, але ма╓мо чималу проблему з кадрами. Так вийшло, що дитяч╕ спортивн╕ школи ф╕нансуються недостатньо. Зароб╕тна плата у викладача загальноосв╕тньо╖ школи вища, н╕ж у тренера найвищо╖ категор╕╖, й в╕дпустка — 56 дн╕в на в╕дм╕ну в╕д 36-денно╖ в╕дпустки тренера. Дума╓ться, через таке ф╕нансування й спортивн╕ результати наших ол╕мп╕йц╕в невисок╕, адже все заклада╓ться у дитячому в╕ц╕. Ми — прац╕вники системи осв╕ти: наш╕ трудов╕ книжки знаходяться в управл╕нн╕ осв╕ти ╕ науки, а ф╕нансу╓мося з управл╕ння ф╕зичного виховання ╕ спорту. Зарплати ще якось нам нараховують, а на оновлення спортивного оснащення кошт╕в хрон╕чно не вистача╓.
Тому допомога благод╕йного Фонду брат╕в Кличк╕в для нас — на зразок манни небесно╖, просто дарунок Божий. Ми на них молимося тепер ╕ вдень, ╕ вноч╕. Такого спортивного оснащення ми б не мали н╕коли. Ще й дос╕ не в╕риться, що все це належить нам. Представники фонду вчинили досить мудро. Ми написали про все п╕дряд, бо всього й справд╕ не вистача╓. Але вони внесли до кошторису лише те, що ми сам╕ н╕коли не зможемо придбати. Наприклад, г╕мнастичний килим за 375 тисяч, акробатичну дор╕жку за 175 тисяч. А коли вже кошторис було складено, представники фонду вир╕шили, що ремонт без нових в╕кон та дверей буде неповноц╕нним, ╕ вид╕лили окремо кошти на в╕кна й двер╕. Тепер св╕тло, тепло ╕ досить зручно. А до цього в г╕мнастичних класах мерзли ╕ д╕ти, ╕ тренери.
Що й казати, п╕сля таких метаморфоз ми пов╕рили, що чудеса на св╕т╕ бувають. Й цю казку для наших д╕тей створив благод╕йний Фонд брат╕в Кличк╕в.

Записала Л╕д╕я СТЕПКО
м. Севастополь

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #43 за 09.12.2011 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=9721

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков