Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3677)
З потоку життя (6894)
Душі криниця (3705)
Українці мої... (1510)
Резонанс (1606)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1756)
Крим - наш дім (534)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (71)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
РОС╤Я «ПЕДАЛЮ╢» ПИТАННЯ ВОДИ В КРИМУ, ЩОБ ЗМ╤НИТИ ╤НФОРМАЦ╤ЙНИЙ ФОКУС
Про це заявив заступник м╕н╕стра з питань ре╕нтеграц╕╖ тимчасово окупованих територ╕й ╤гор Яременко


РОС╤Я СТВОРЮ╢ В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ ГУМАН╤ТАРНУ КАТАСТРОФУ
Про це заявив кримський громадський актив╕ст, редактор онлайн-видання «╤нжир» Михайло...


НОВ╤ ЗАВДАННЯ У ПОРЯДКУ ДЕННОМУ ДЕОКУПАЦ╤╥ КРИМУ
19 жовтня в╕домий Левада-центр оприлюднив загальнорос╕йське опитування "Горд╕сть та ╕дентичн╕сть".


ВИДАВНИЦТВО VIVAT НАДРУКУ╢ ЩЕ 15 ТИСЯЧ ПРИМ╤РНИК╤В КНИГИ ПРО СТУСА
директор Vivat Катеринa Аврамчук додала, що замовлення на книгу продовжують надходити, ╕ не...


УЧАСНИКИ МАРШУ НА ЧЕСТЬ ДНЯ ЗАХИСНИК╤В ПРИЙШЛИ П╤Д ОП ╤ ОГОЛОСИЛИ ВИМОГИ
Б╕ля буд╕вл╕ Оф╕су президента перебували дек╕лька тисяч учасник╕в маршу. Вони скандують "Слава...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #43 за 09.12.2011 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#43 за 09.12.2011
«ЧОРН╤ БЕРЕТИ» КРИМУ ПОПОВНИЛИСЯ НОВОБРАНЦЯМИ З УС╤╢╥ УКРА╥НИ

Кримська служба - не курорт!

Наприк╕нц╕ минулого тижня у Керченському гарн╕зон╕, який очолю╓ п╕дполковник Олександр Са╓нко, 250 в╕йськовослужбовц╕в строково╖ служби призову «Ос╕нь-2011» присягнули на в╕рн╕сть Укра╖нському народов╕.
Зранку на КПП механ╕зованого батальйону В╕йськово-Морських Сил Укра╖ни яблуку н╕де впасти — ╕з зах╕дних ╕ сх╕дних, п╕вн╕чних ╕ п╕вденних рег╕он╕в кра╖ни, зв╕дус╕ль з’╖халися батьки й родич╕ новобранц╕в.
Прив╕тати молодих захисник╕в держави, як╕ носитимуть чорн╕ берети, при╖хав заступник командувача ВМС ЗСУ — начальник Центру в╕йськ берегово╖ оборони полковник ╤гор Воронченко, представники м╕сцевого самоврядування, ветерани ╕ близьк╕.
У строю — кращ╕ з кращих, кримчанин Дмитро Жуй, керчанин Ян Колесн╕ков, полтавчанин Андр╕й Ярин, Михайло Юрченко з Черкащини, Петро Ференц з Закарпаття та багато ╕нших.
П╕сля складання присяги во╖ни виконали Г╕мн Укра╖ни, г╕мн берегово╖ оборони та п╕д звуки оркестру, ч╕тко карбуючи крок, пройшли маршем по стройовому плацу. Для призовник╕в ╕ гостей розв╕двзвод продемонстрував ц╕лу драйвову виставу з гучною стр╕льбою та в╕дточеними  прийомами рукопашного бою. На «закуску» спецпризначенц╕ лягали п╕д колеса «Уралу», п╕дпалювали ╕ розбивали цеглини, пост╕йно збиваючи одне одного з н╕г у шаленому протиборств╕…
Переважна б╕льш╕сть призовник╕в — в╕с╕мнадцятир╕чного в╕ку, однак ╓ й випускники виш╕в. Перш╕ прослужать р╕к, друг╕ — 9 м╕сяц╕в. Майже 100 чолов╕к мають права вод╕╖в категор╕й В ╕ С. Це — майбутн╕ механ╕ки-вод╕╖ танк╕в, БТР╕в, УРАЛ╕в, КАМАЗ╕в та ╕ншо╖ в╕йськово╖ техн╕ки. Серед новобранц╕в близько двадцяти керчан, але не вс╕ вони залишаться у р╕дному м╕ст╕.
Командир частини Олександр Са╓нко пов╕домив:
— У Керч╕ будуть служити 56 строковик╕в, ╕нш╕ — укомплектують в╕йська берегово╖ оборони у Феодос╕╖, С╕мферопол╕ й Перевальному. Хлопц╕ виконали програму з вогнево╖ п╕дготовки на 100 %, зокрема, 23 листопада в╕дбулися перш╕ практичн╕ стр╕льби з автомата Калашникова. Тепер юнаки готов╕ захищати Батьк╕вщину, непохитно стояти на п╕вденних рубежах нашо╖ велико╖ кра╖ни.
Майже м╕сяць день ╕ н╕ч з новоприбулими працювали, навчаючи азам в╕йськово╖ служби, привчаючи до в╕йськово╖ дисципл╕ни, досв╕дчен╕ оф╕цери ╕ сержанти. Серед них — кап╕тани Олекс╕й Н╕к╕форов, Володимир Ткаченко, старш╕ лейтенанти Серг╕й Пузанов, Артур Панов та ╕нш╕.
Заступник командувача ВМС Укра╖ни полковник ╤гор Воронченко наголосив, що у юнак╕в попереду серйозн╕ випробування:
— Наступний р╕к буде дуже напруженим у план╕ якост╕ бойово╖ п╕дготовки. М╕н╕стром оборони Укра╖ни, начальником Генерального штабу поставлен╕ важлив╕ завдання з пр╕оритетних напрямк╕в п╕дготовки. Конкретно по Криму — це в╕дшл╕фовування навичок ведення бою у г╕рсько-л╕сист╕й м╕сцевост╕, в╕дпрацювання десантно╖ та територ╕ально╖ оборони, — зазначив ╤гор Воронченко. — Кр╕м того, цей р╕к визначений роком командира-л╕дера, а також ф╕зично╖ п╕дготовки й спорту. Буде складно, але вважаю, що особовий склад ц╕лком готовий до завдань найвищо╖ складност╕. Це неодноразово демонстрували, наприклад, морськ╕ п╕хотинц╕, як п╕д час навчань в Укра╖н╕, так ╕ за кордоном.
— Новобранцям бажаю сумл╕нно виконувати завдання, як╕ будуть поставлен╕, переймати все, що буде даватися п╕д час бойово╖ п╕дготовки, примножувати традиц╕╖, започаткован╕ нашими попередниками, — п╕дкреслив начальник Центру в╕йськ берегово╖ оборони ВМС Укра╖ни. — Бажаю впевнено йти обраним шляхом й досягти поставлено╖ мети. Без прагнення нема╓ майбутнього. Слава Укра╖н╕!
— Слава! Слава! Слава! — ч╕тко пролунало над в╕йськовим плацом.
Ветерани побажали зм╕цнювати дружбу м╕ж собою незалежно в╕д нац╕ональностей, адже «можливо, в складних бойових умовах саме цей друг прикри╓ тебе».
Матер╕ з╕ сльозами на очах, а батьки з горд╕стю дивилися на сво╖х син╕в. ╤ван, батько призовника, розпов╕в, що сам служив, тож зна╓, чому в╕дда╓ свого сина в арм╕ю. Яна, мати ╕ншого призовника, пов╕домила, що вся ╖хня с╕м’я в╕йськова, д╕д та батько — оф╕цери-п╕дводники, тому ╕ син вир╕шив стати на в╕йськову стезю. У ╤рини, матер╕ молодого солдата, таке враження, що ╖╖ син н╕би вдруге у в╕йськовому л╕це╖. Микита зак╕нчив суворовське училище, тому цей фах йому ц╕кавий ╕ близький. За сина впевнена, хоча розум╕╓, що в арм╕╖, звичайно, буде трохи складн╕ше, але для чолов╕ка це корисно.
П╕сля присяги новобранц╕ сходили у перше зв╕льнення, у родинному кол╕ посп╕лкувалися з батьками ╕ родичами. Вже з цього тижня для них розпочнуться насичен╕ арм╕йськ╕ будн╕. В╕дпов╕дно до попереднього розпод╕лу хлопц╕ подальшу в╕йськову службу проходитимуть у морськ╕й п╕хот╕, механ╕зованих, танкових, розв╕дувальних, артилер╕йських, г╕рсько-п╕хотних та ╕нших п╕дрозд╕лах в╕йськ берегово╖ оборони.

Олександр ГЕОРГ╤╢В
Фото В. ╢рмола╓во╖
м. Керч

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #43 за 09.12.2011 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=9707

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков