Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3415)
З потоку життя (6649)
Душі криниця (3593)
Українці мої... (1478)
Резонанс (1532)
Урок української (995)
"Білі плями" історії (1702)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У КРИМУ ТОР╤К ЗАФ╤КСУВАЛИ 335 ПОЛ╤ТИЧНО МОТИВОВАНИХ АРЕШТ╤В
Про це в середу на бриф╕нгу в Ки╓в╕ заявив глава Кримськотатарського ресурсного центру, член...


80% УКРА╥НЦ╤В ХОЧУТЬ, ЩОБ ДЕРЖСЛУЖБОВЦ╤ ГОВОРИЛИ УКРА╥НСЬКОЮ
Опитано 2017 респондент╕в в╕ком в╕д 18 рок╕в. Теоретична похибка виб╕рки не перевищу╓ 2,3%.


КРИМЧАНКА З РОС╤ЙСЬКИМ ПАСПОРТОМ НАМАГАЛАСЯ ОТРИМАТИ ПОСАДУ В М╤НОБОРОНИ
Вона претендувала на одну ╕з кер╕вних посад у п╕дрозд╕л╕ департаменту держзакуп╕вель в╕домства.


ЛАЗОРК╤Н В.╤.: НОВА Ф╤ЛОСОФ╤Я ПОБУДОВИ СИСТЕМИ НАЦ╤ОНАЛЬНО╥ БЕЗПЕКИ - ВИМОГА ЧАСУ
До зб╕рки ув╕йшли основн╕ публ╕кац╕╖ автора, як╕ стосуються його бачення побудови системи...


З РОС╤ЙСЬКО╥ КОЛОН╤╥ ВИЙШОВ ЩЕ ОДИН Ф╤ГУРАНТ «СЕВАСТОПОЛЬСЬКО╥ СПРАВИ»
Про це з посиланням на адвоката Рустема Кямилева пов╕домля╓ у Facebook Кримська сол╕дарн╕сть.
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #37 за 18.11.2011 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#37 за 18.11.2011
Новини Севастополя

МОРСЬКА ДЕРЖАВА В╤ДРОДИТЬСЯ КОРВЕТАМИ

В╕дродження Укра╖ни як потужно╖ морсько╖ держави розпочнеться з реал╕зац╕╖ програми «Корвет», — заявив м╕н╕стр оборони Укра╖ни Михайло ╢жель п╕д час в╕дв╕дин В╕йськово╖ академ╕╖ в Одес╕. Глава оборонного в╕домства нагадав, що днями уряд сво╓ю постановою затвердив державну ц╕льову оборонну програму буд╕вництва корабл╕в класу «корвет» за проектом 58250. «Ця програма дозволить нам оновити та поповнити корабельний склад ВМС за рахунок корабл╕в, здатних виконувати завдання у в╕ддалених районах та в╕дкритому мор╕, створити сучасну систему базування корабл╕в ╕ тим самим сприяти п╕двищенню р╕вня нац╕онально╖ безпеки та захисту ╕нтерес╕в держави на мор╕».
Державною ц╕льовою програмою «Корвет» передбача╓ться буд╕вництво 4 корабл╕в з╕ сходженням на воду головного з них у 2016 роц╕. Бюджет програми складе 16,21 млрд. гривень. Перший корабель класу «корвет» був закладений Президентом Укра╖ни В╕ктором Януковичем у травн╕ 2011 року на Чорноморському суднобуд╕вному завод╕ й отримав назву «Володимир Великий».

В╤ДНОВЛЕННЯ ╤СТОРИЧНО╥ СПРАВЕДЛИВОСТ╤

╤дея адм╕н╕стративно-територ╕ального в╕дмежування Балаклави в╕д Севастополя — це п╕дступи пол╕тикан╕в, вважа╓ перший заступник голови м╕сько╖ держадм╕н╕страц╕╖ Серг╕й Савенков. Проте до черги денно╖ зас╕дання сес╕╖ м╕ськради, призначено╖ на 15 листопада, ув╕йшла ╕н╕ц╕атива депутата ╤вана ╢рмакова, суть яко╖ — адм╕н╕стративно-територ╕альне в╕дмежування населеного пункту Балаклава в╕д Севастополя. Автор проекту вважа╓ за потр╕бне в╕дновити ╕сторичну справедлив╕сть, адже до 1957 року Балаклава мала статус м╕ста. Таке розмежування дало б можлив╕сть мешканцям Балаклави через сво╖х обранц╕в вир╕шувати питання благоустрою, а також розпоряджатися землями власного м╕ста.

СЕРВ╤С ПО-ПОЛЬСЬКИ

За 8 м╕сяц╕в роботи у Севастопол╕ польське Генконсульство видало понад 4 тисяч╕ шенгенських в╕з. З метою допомоги укра╖нським громадянам в оформленн╕ документ╕в з березня 2012 року у С╕мферопол╕ в╕дкри╓ться спец╕альний в╕зовий серв╕сний центр. Користуючись його послугами, громадяни збережуть час, але будуть змушен╕ витратити, кр╕м плати за в╕зу — 35 ╓вро, ще певну суму за послугу серв╕с-компан╕╖.
У 2012 роц╕ под╕бн╕ серв╕сн╕ центри запрацюють в ╤вано-Франк╕вську, Тернопол╕, Р╕вному, Луцьку, а також у Дн╕пропетровську, Донецьку, Харков╕, Ки╓в╕, Одес╕, Хмельницькому, В╕нниц╕ та Житомир╕.

ТАРИФИ, ЩО «НЕ ВПИСУЮТЬСЯ»

Попри те, що минулого тижня директор комунального п╕дпри╓мства «Севтеплоенерго» Володимир Х╕бученко заявив, що комунальн╕ тарифи у Севастопол╕ п╕дн╕матися не будуть, кер╕вництво Севастополя готу╓ городян до ╖х п╕двищення. За словами першого заступника голови м╕сько╖ держадм╕н╕страц╕╖ Серг╕я Савенкова, «…якщо тарифи «не впишуться» у сьогодн╕шню економ╕ку держави, а я вам можу сказати, що вони не вписуються, бо ми ╖х доту╓мо, то це, напевне, станеться. Економ╕ка ╓ економ╕ка.., до того ж тарифи нам дикту╓ з Ки╓ва нац╕ональна ком╕с╕я…»

ОСВО╢ННЯ НОВИХ ТЕРИТОР╤Й

11 листопада у Севастопол╕ урочисто в╕дкрили один з найб╕льших на п╕востров╕ буд╕вельно-господарський г╕пермаркет «Еп╕центр». У церемон╕╖ в╕дкриття взяла участь Галина Герега — ф╕нансовий директор мереж╕ буд╕вельних г╕пермаркет╕в «Еп╕центр», голова м╕сько╖ держадм╕н╕страц╕╖ Володимир Яцуба, голова м╕ськради Юр╕й Дойн╕ков, голови районних держадм╕н╕страц╕й Севастополя.
В. Яцуба поздоровив представник╕в «Еп╕центру» з осво╓нням нових територ╕й, в╕дзначивши, що ки╖вський ╕нвестор не словами, а справами п╕дтриму╓ Севастополь. «При╓мно, що б╕льша частина буд╕вельно╖ продукц╕╖ в г╕пермаркет╕ — в╕тчизняного виробництва», — сказав градоначальник.

ПОДАРУНОК В╤Д НАРОДНОГО ДЕПУТАТА

Зроблено ще один крок на шляху оновлення застар╕лого автомоб╕льного парку Севастопольсько╖ станц╕╖ швидко╖ допомоги. У рамках святкування Дн╕в Гагар╕нського району народний депутат Укра╖ни Павло Лебед╓в, президент Фонду соц╕ально-економ╕чного розвитку, подарував городянам новий реан╕моб╕ль марки Renault Master.
Головний л╕кар Севастопольсько╖ станц╕╖ швидко╖ допомоги Олександр Анань╖н, котрий прийняв з рук мецената ключ╕ в╕д реан╕моб╕ля, вважа╓, що його медичне оснащення в╕дпов╕да╓ вс╕м сучасним вимогам.

РИБА ДЛЯ ВОДИ ЧИ ВОДА ДЛЯ РИБИ?

Чорнор╕ченське водосховище стане чист╕шим, у ньому поменша╓ водоростей й вони не цв╕стимуть, якщо запустити у нього коропа — в╕домого сан╕тара р╕чок. В ╕стор╕╖ водосховища було чимало випадк╕в зариблення, але так╕ акц╕╖ потребують пост╕йного нагляду фах╕вц╕в. Через ф╕нансову скруту останн╕й рибний «запуск» проводився 6 рок╕в тому.
Вчен╕ давно вже об╜рунтували зариблення водосховища з метою п╕дтримки сан╕тарного режиму та еколог╕чного балансу. 11 листопада у присутност╕ Державно╖ еколог╕чно╖ ╕нспекц╕╖ Севастополя 4 тонни мальк╕в дзеркального коропа, товстолобика, б╕лого амура й сома було випущено у водоймище.

П╕дготувала Л╕д╕я СТЕПКО

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #37 за 18.11.2011 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=9616

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков