Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2973)
З потоку життя (6161)
Душі криниця (3396)
Українці мої... (1450)
Резонанс (1470)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1656)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
МАФ╤Я
Здавалося б, що може пов’язувати навколотарифн╕ танц╕, вибори Президента та плани Кремля?


БРЕХНЯ, ЩО НЕ ДОЖИЛА ДО СТАРОСТ╤.
наша влада не стомлю╓ться запевняти нас, що Крим було загарбано з одн╕╓╖ лише причини: в Укра╖н╕...


НЕДОВ╤РА - ЯК ТРОЯНСЬКИЙ К╤НЬ КРЕМЛЯ
Традиц╕╖, як бачимо, живуч╕. Ц╕лком можливо, що й сьогодн╕шн╕м «героям» посиплють...


SI VIS PACEM, PARA BELLUM (З ДУМОЮ ПРО ФЛОТ)
Г╕бридна ╕стор╕я з окупац╕╓ю/здачею Криму рано чи п╕зно випливе на св╕т. В тому нема╓ сумн╕ву. Це...


«ЩО ЦАРЕВ╤ МОСКОВСЬКОМУ КОНЯ НАПО╥ЛА…»
Хто ще не бачив – перехрест╕ться ╕ не в╕рте очам сво╖м! Бо справжн╕ УКРА╥НЦ╤ Криму до...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #9 за 25.03.2011 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#9 за 25.03.2011
ЩЕДРИКУ-ВЕДРИКУ, ПОЯСНИ!

 Льв╕вська м╕ська рада звернеться до М╕н╕стерства осв╕ти за роз‘ясненнями про походження публ╕кац╕╖ у дитячому журнал╕ «Щедрику-Ведрику», в як╕й принижуються галичани. Як пов╕домили УН╤АН у прес-служб╕ Льв╕всько╖ м╕сько╖ ради, про це заявив заступник м╕ського голови Львова з гуман╕тарних питань Василь Кос╕в.
 Як зазнача╓ться у пов╕домленн╕, «сьогодн╕ ГО «Самопом╕ч» оприлюднило ╕нформац╕ю про те, що льв╕вським школам в╕д ╕мен╕ М╕н╕стерства осв╕ти Укра╖ни рекомендують передплатити журнал «Щедрику-Ведрику», в якому принижують мешканц╕в Галичини».
 «Неприпустимо, щоб такий журнал був рекомендований М╕н╕стерством осв╕ти для передплати в ус╕х школах Укра╖ни. Неприпустимо, щоб такий журнал читали д╕ти, бо це знущання над д╕тьми, коли вони мають читати таке про Галичину. «Галичани – це другий сорт, галичани це люди, не здатн╕ мислити, це люди, як╕ сидять на сел╕, вирощують бульбу» – ось таке враження форму╓ться про Зах╕дну Укра╖ну в╕дпов╕дно до цього журналу. Ми будемо звертатись за роз’ясненнями до М╕н╕стерства осв╕ти про походження цього журналу, про рубрики, як╕ ╓ в журнал╕. Таке ставлення до частини Укра╖ни неприпустиме, розпалювання в Укра╖н╕ таких настро╖в - ганьба», - заявив В. Кос╕в.
 Як ╕нформу╓ прес-служба, м╕ський голова Львова Андр╕й Садовий доручив Управл╕нню осв╕ти Львова вивчити ситуац╕ю з передплатою журналу «Щедрику-Ведрику».
 *  *  *
 Народний депутат з фракц╕╖ «БЮТ-Батьк╕вщина» Володимир Ф╕ленко вимага╓ в╕д м╕н╕стра осв╕ти Дмитра Табачника дати публ╕чну оц╕нку статт╕ у дитячому журнал╕ «Щедрик-Ведрик», де принижують галичан. Про це УН╤АН пов╕домили у прес-служб╕ “Батьк╕вщини”.
 Зокрема, зазнача╓ться у пов╕домленн╕, як стало в╕домо громадськост╕, у грудневому номер╕ журналу, який рекомендований до передплати з боку М╕н╕стерства осв╕ти та науки, у статт╕ нев╕домого автора наведено неадекватн╕ оц╕нки мешканц╕в Галичини. Зокрема, галичанам в╕дмовляють у ц╕лому ряд╕ профес╕й, серед яких PR-консультант, космонавт, психолог. На думку автора статт╕, не бува╓ серед галичан ╕ великих пол╕тик╕в.
 У зв’язку з цим В. Ф╕ленко висловлю╓ подив, що вих╕д тако╖ статт╕ у журнал╕ п╕д ег╕дою М╕н╕стерства осв╕ти став можливим, «якщо згадати, що Президент Янукович пост╕йно користу╓ться порадами у питаннях PR в╕д галичанки Ганни Герман та взяв нового прес-секретаря Дар╕ю Чепак, народжену також у Галичин╕».
 Пол╕тик циту╓ висловлювання Д. Табачника двор╕чно╖ давнини: «Галичане практически не имеют ничего общего с народом Великой Украины ни в ментальном, ни в конфессиональном, ни в лингвистическом, ни в политическом плане. У нас разные враги и разные союзники. Более того, наши союзники и даже братья – их враги, а их «герои» (Бандера, Шухевич) для нас – убийцы, предатели и пособники гитлеровских палачей» (Газета «Известия в Украине», 23 вересня 2009 року).
 «Хочу нагадати, - пише В. Ф╕ленко у сво╓му запит╕ до Д. Табачника, - що великими галичанами ми також назива╓мо: ╓диного руського короля Данила Галицького, гетьмана-переможця у битв╕ п╕д Хотином Петра Сагайдачного, в╕дому на всю ╢вропу оперну сп╕вачку Солом╕ю Крушельницьку, кардинала Андрея Шептицького та багатьох ╕нших неперес╕чних особистостей, пов`язаних з цим кра╓м».
 

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #9 за 25.03.2011 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=8797

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков