Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4131)
З потоку життя (7245)
Душі криниця (3887)
Українці мої... (1537)
Резонанс (1703)
Урок української (999)
"Білі плями" історії (1796)
Крим - наш дім (534)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (71)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
╤СТОР╤Я КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ МА╢ ШАНС ЗАЗВУЧАТИ УКРА╥НСЬКОЮ
30 липня на платформ╕ “Велика ╤дея” стартувала кампан╕я збору кошт╕в про╓кту...


ФЛЕШМОБ «БУДЕМО РАЗОМ»
У Ки╓в╕ запущено флешмоб «Будемо разом» на п╕дтримку людей, що проживають на...


«ДИВОВИЖН╤ ╤СТОР╤╥ КРИМУ» У МИСТЕЦЬКОМУ АРСЕНАЛ╤
26 лютого у Мистецькому арсенал╕ в╕дкри╓ться виставка «Дивовижн╕ ╕стор╕╖ Криму».


УРОКИ КРИМУ: ПОПРИ ТРАВМУ, МИ МА╢МО ЗНАЙТИ СИЛИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Виступ учасника Нестор╕всько╖ групи ╢вгена Гл╕бовицького у Кримському дом╕ п╕д час вечора,...


ОДИНОЧН╤ П╤КЕТИ В КРИМУ: ВИКЛИК ОКУПАНТАМ
Б╕льше 80 суд╕в у справах кримськотатарських патр╕от╕в провела в один день т.зв. "кримська влада"...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #8 за 18.03.2011 > Тема "Крим - наш дім"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#8 за 18.03.2011
«ЦЕ ПРОСТО КАТАСТРОФА...»

 У Криму стан очищення ст╕чних вод у канал╕зац╕йних системах далекий в╕д встановлених державних норматив╕в.
 Про це заявив заступник голови Ради м╕н╕стр╕в – м╕н╕стр рег╕онального розвитку й житлово-комунального господарства АРК Аз╕з Абдулла╓в на нарад╕ з питань техн╕чного стану централ╕зованих систем водов╕дведення в населених пунктах АРК ╕ Севастополя у Ялт╕ 17 березня.
 «╥хня основна частина побудована в друг╕й половин╕ минулого стор╕ччя й не була розрахована на значний прир╕ст абонент╕в п╕дпри╓мств водопров╕дно-канал╕зац╕йного господарства», – п╕дкреслив заступник голови.
 В╕н розпов╕в, що, за п╕драхунками фах╕вц╕в, у 2010 роц╕ комунальн╕ п╕дпри╓мства у водн╕ об’╓кти АРК скинули 122,4 млн. куб. метр╕в ст╕чних вод, у тому числ╕ 59,4 млн. кубометр╕в (48,5%) – нормативно очищених, 52,8 млн. куб. м (43,2%) – недоочищених ╕ 10,5 млн. куб. метр╕в (8,3%) – неочищених ст╕чних вод.
 «╤ за цими показниками просл╕дкову╓ться негативна динам╕ка. За останн╕ 2 роки обсяги нормативно очищених ст╕чних вод скоротилися на 16,2%, у той час як обсяги неочищених зросли на 11,2%», – п╕дкреслив Аз╕з Абдулла╓в.
 * * *
 У Керч╕ очисн╕ споруди перебувають у жахливому стан╕. Про це на нарад╕ 17 березня заявив радник Президента Укра╖ни Валер╕й Пустовойтенко.
 «Це просто катастрофа!» – сказав радник. ╤ обурився: «Те, що ми вчора побачили в Керч╕, – нема╓ сл╕в, нав╕ть не знаю, як працю╓ наша м╕сцева влада, де сан╕тарно-еп╕дем╕олог╕чна служба, екологи?!».
 Валер╕й Пустовойтенко розпов╕в, що ст╕чн╕ води надходять в Азовське море, а з нього в Чорне. «Про яку п╕дготовку до курортного сезону може йти мова? Але ж ми прагнемо зробити Крим курортною столицею Укра╖ни! Так ми зв╕дси скоро вт╕кати будемо!» – заявив радник.
 В╕н також пов╕домив, що ╓ домовлен╕сть ╕з МНС, СЕС ╕ еколог╕чними службами про те, що будуть п╕дготовлен╕ акти про повну непридатн╕сть до роботи керченських очисних споруд, тому що вони не п╕длягають в╕дновленню.
 У той же час заступник керченського голови Святослав Брусаков пов╕домив, що в 2010 роц╕, за даними м╕ськводоканалу, на м╕ському колектор╕ виникло 6614 авар╕йних ситуац╕й. «╤ ця к╕льк╕сть вселя╓ жах», – погодився заступник голови.
 Нагада╓мо, у лютому Президент Укра╖ни В╕ктор Янукович доручив Служб╕ безпеки Укра╖ни й М╕н╕стерству внутр╕шн╕х справ кра╖ни ретельно перев╕рити ситуац╕ю з викидами ст╕чних вод у Чорне море. У ц╕ дн╕ радник Президента Укра╖ни Валер╕й Пустовойтенко ╕ перший заступник м╕н╕стра рег╕онального розвитку, буд╕вництва й ЖКГ кра╖ни Юр╕й Х╕врич перебували у Криму, де вивчали стан канал╕зац╕йних очисних споруд в рег╕онах.

 

У ЯЛТ╤ В╤ДБУЛАСЯ НАРАДА З ПИТАННЯ ТЕХН╤ЧНОГО СТАНУ ЦЕНТРАЛ╤ЗОВАНИХ СИСТЕМ ВОДОВ╤ДВЕДЕННЯ

 На виконання доручень Президента Укра╖ни В╕ктора Януковича 17 березня в Ялт╕ в╕дбулася нарада з питання техн╕чного стану централ╕зованих систем водов╕дведення в населених пунктах АР Крим та м. Севастопол╕. У нарад╕ взяли участь радник Президента Укра╖ни Валер╕й Пустовойтенко, перший заступник М╕н╕стра рег╕онального розвитку, буд╕вництва та житлово-комунального господарства Укра╖ни Юр╕й Х╕врич, Пост╕йний Представник Президента Укра╖ни в АР Крим Володимир Яцуба, заступник голови Ради м╕н╕стр╕в - м╕н╕стр рег╕онального розвитку та житлово-комунального господарства АР Крим Аз╕з Абдулла╓в, голова Севастопольсько╖ м╕сько╖ державно╖ адм╕н╕страц╕╖ Валер╕й Саратов, кер╕вники проф╕льних в╕домств ╕ служб, а також орган╕в м╕сцево╖ влади автоном╕╖.
 Це нарада стала п╕дсумком ви╖зного зас╕дання робочо╖ групи щодо пол╕пшення техн╕чного стану водов╕дведення та роботи очисних споруд на узбережж╕ Чорного моря та п╕вострова Крим. Робочу групу сформовано на виконання р╕шення Ком╕тету економ╕чних реформ з питань нац╕ональних пр╕оритет╕в реформування у 2011 роц╕. У ц╕ дн╕ члени робочо╖ групи ознайомилися з╕ станом канал╕зац╕йних очисних споруд у м╕стах Керч, Феодос╕я, Судак, Алушта та сел╕ Малор╕ченське. Як зазначив радник Президента Укра╖ни Валер╕й Пустовойтенко, за п╕дсумками ви╖зного зас╕дання робочо╖ групи будуть розроблен╕ конкретн╕ пропозиц╕╖ з буд╕вництва, реконструкц╕╖ та експлуатац╕╖ канал╕зац╕йно-очисних споруд чорноморського узбережжя.
 
Прес-служба Пост╕йного Представника Президента Укра╖ни в АРК.
 

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #8 за 18.03.2011 > Тема "Крим - наш дім"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=8769

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков